در حوزههای انتخابیهای که شمارش آرای آنها به پایان رسیده است افراد زیر حائز اکثریت آراء شدند:
شوش: سید راضی نوری از مجموع 90963 آرای صحیح مأخوذه با کسب 37764 رأی حائز اکثریت آراء شد.
مبارکه : زهرا سعیدی مبارکه از مجموع 66345 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20463 رأی حائز اکثریت آراء شد.
شاهین شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموع 116885 آرای صحیح مأخوذه با کسب 60411 رأی
گلپایگان و خوانسار:علی بختیار از مجموع 52651 آرای صحیح مأخوذه با کسب 14371 رأی حائز اکثریت آراء شد.
مهاباد: جلال محمودزاده از مجموع 85796 آرای صحیح مأخوذه با کسب 46856 رأی حائز اکثریت آراء شد.
گرمسار و آرادان : غلامرضا کاتب از مجموع 44943 آرای صحیح مأخوذه با کسب 23668 رأی حائز اکثریت آراء شد.
دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره: شادمهر کاظم زاده و علی محمد احمدی از مجموع 102492 آرای صحیح مأخوذه به ترتیب با کسب 25522 و 22749 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
سلماس :رسول جلایر سر نقی و شهروز برزگر کاشانی از مجموع 98 هزار و 858 رای ماخوذه صحیح بترتیب با 18 هزار و 321 و 16 هزار و 463 به مرحله دوم راه یافتند.
آستانه اشرفیه :محمد حسین قربانی از مجموع 54 هزار 574 رای ماخوذه صحیح با 19 هزار و 311 رای حائز اکثریت آراء شد.
طوالش، رضوانشهر و ماسال : محمود شکری از مجموع 182 هزار 594 رای ماخوذه صحیح با 48 هزار و 866 رای حائز اکثریت آراء شد.
رزن : حسن لطفی و عطاء الله سلطانی صبور از مجموع 63 هزار و 820 رای ماخوذه صحیح با کسب 15 هزار و 13 و 14 هزار 899 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
مرند و جلفا : کریم شافعی و محمد حسن نژاد از مجموع158 و 324 رای ماخوذه صحیح بترتیب29 هزار و 672 و 29 هزار و 63 رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.
بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پورمختار از مجموع 142 هزار و 366 رای ماخوذه صحیح 39 هزار 725 رای کسب کرد و حائز اکثریت آراء شد.
اقلید : سید حسین افضلی از مجموع 55 هزار و 972 رای ماخوذه صحیح 20 هزار و 883 رای را کسب و حائز اکثریت آراء شد.
بیجار: حمدالله کریمی از مجموع 48 هزار 654 رای ماخوذه 15 هزار و 919 را کسب و حائز اکثریت آراء شد.
قروه و دهکلان: علی محمد مرادی از مجموع 97 هزار و 25 رای ماخوذه صحیح 39 هزار و 32 رای را کسب و حائز اکثریت آراء شد.
دامغان :ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49 هزار و 402 رای ماخوذه صحیح 17 هزار و 244 رای کسب و حائز اکثریت آراء شد.
بروجن: خدیجه ربیعی فرا دنبه و علی نادری فرد از مجموع 64 هزار و 162 رای ماخوذه صحیح بترتیب 14 هزار 642 و 10 هزار و 108 رای کسب و به مرحله دوم راه یافتند .
ساوه و زرندیه: شهلا میر گلو بیات و محمد رضا منصوری از مجموع 122 هزار 624 رای ماخوذه صحیح بترتیب 23 هزار 881 و 22 هزار 762 رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.
خرمشهر:عبدالله سامری از مجموع 60 هزار و 541 رای ماخوذه صحیح 19هزار 318 رای کسب و حائز اکثریت آراء شد.
بندر لنگه بستک و پارسیان : خالد زمزم نژاد و احمد جباری از مجموع 124 هزار و 342 رای ماخوذه صحیح بترتیب 29 هزار و 799 و 29 و 150 هزار رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.
گرمی: سید حمایت میرزاده از مجموع 47 هزار و 803 رای ماخوذه صحیح 21 هزار و 399 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
مریوان و سرو آباد: منصور مرادی و امید کریمیان از مجموع 84 هزار و 925 رای ماخوذه صحیح بترتیب 15 هزار و 815 و 12 هزار و 819 رای کسب و به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
اردستان: سید صادق طباطبایی نژاد از مجموع 30 هزار و 75 رای ماخوذه صحیح 16 هزار و 100 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
دشتی و تنگستان: سید کمالالدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 رای ماخوذه صحیح 54 هزار و 208 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 رای ماخوذه 20 هزار و 643 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی از مجموع 79 هزار و 89 رای ماخوذه 35 هزار و 691 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
نائین ،خور و بیابانک: عباسعلیپور بافرانی از مجموع 39 هزار و 529 رای ماخوذه صحیح 11 هزار و 154رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور بیگلری از مجموع 144 هزار و 701 رای ماخوذه صحیح 54 هزار و 970 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
قائنات و زیرکوه: فرهاد فلاحتی از مجموع 87 هزار و 687 رای ماخوذه صحیح 30 هزار و 12 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
تویسرکان: محمد مهدی مفتح از مجموع 54 هزار و 436 رای ماخوذه صحیح 39 هزار و 623 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
شهربابک: علی اسدی از مجموع 45 هزار و 66 رای ماخوذه صحیح 16 هزار و 956 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
کلیبر، خداآفرین و هوران: قلی الله قلیزاده از مجموع 63 هزار و 480 رای ماخوذه صحیح 36 هزار و 936 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
تفرش، آشتیان و فراهان: محمد حسینی از مجموع 48 هزار و 463 رای ماخوذه صحیح 13 هزار و 42 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
نطنز و قمصر: مرتضی صفاری نطنزی از مجموع 37 هزار و 644 رای ماخوذه صحیح 9 هزار و 842 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.
جداول زیر به تفکیک استانها وحوزههای انتخابیه نمایندگان منتخب و گرایشهای آنها را نشان میدهد:
آذربایجان شرقی | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
ورزقان | علیزاده | اصولگرا | 1 |
|
ملکان | سلمان خدادادی | مستقل | 1 |
|
هشترود و چاراویماق | سید حمزه امینی | مستقل | 1 |
|
تبریز، اسکو و آذرشهر | مسعود پزشکیان علیرضا بیگی | اصلاحطلب اصولگرا | 6 |
|
سراب و مهربان | یوسف داوودی مجید نصیر پور | مستقل
اصلاحطلب | * | |
بناب | اعزازی | مستقل | 1 |
|
بستانآباد | محمد وحدتی | مستقل | 1 |
|
مرند و جلفا | محمد حسننژاد محمد شافعی | مستقل
اصلاحطلب | 1 |
|
مراغه و عجب شیر | مهدی دواتگری محمدعلی حسینزاده | صدایملت مستقل | 1 |
|
میانه | یعقوب شیویاری فرمند | اصولگرا مستقل | 2 |
|
کلیبر و هوراند | قلیالله قلیزاده | اصولگرا | 1 |
|
اهر و هریس | بیتالله عبدالهی مهدی حسینیان | اصلاحطلب
اصولگرا | 1 |
* |
شبستر | علی لو آقاپور | اصولگرا مستقل | 1 |
* |
آذربایجان غربی |
| |||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دور دوم |
بوکان | محمدقسیمعثمانی | اصلاحطلب | 1 |
|
مهاباد | جلال محمود زاده | مستقل | 1 |
|
خوی | تقی کبیری | اصولگرا | 1 |
|
ماکو و چالداران | عین الله شریف پور محرم اکبرزاده | اصلاحطلب مستقل | 1 |
* |
نقده و اشنویه | عبدالکریمحسینزاده | اصلاحطلب | 1 |
|
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ | میرزایی مهدی عیسی زاده | مستقل مستقل | 2 |
|
سردشت و پیرانشهر | محمود محمودپور | مستقل | 1 |
|
ارومیه | نادر قاضی پور | اصولگرا | 3 |
|
اردبیل | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
پارس آباد و بیله سوار | ایرج بیگدلو | مستقل | 1 |
* |
شکور پورحسین | * | |||
خلخال و کوثر | بشیر خالقی | مستقل | 1 |
|
مشکین شهر | ولی ملکی | مستقل
اصولگرا | 1 |
* |
محمود عباسزاده مشکینی | * | |||
گرمی | میرحمایت میرزاده | اصلاحطلب | 1 |
|
اردبیل، نمین، سرعین و نیر | رضاکریمی | اصلاحطلب | 3 |
|
ایلام | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
دهلران، آبدانان و درهشهر | شادمهرکاظمزاده علیمحمداحمدی | مستقل صدایملت | 1 |
* |
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران | جلال میرزایی لطیف صادقی سلام امینی سارا فلاحی | اصلاحطلب مستقل مستقل مستقل | 2 |
* |
اصفهان |
| |||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دور دوم |
کاشان، آران و بیدگل | سید جواد ساداتی نژاد | اصولگرا | 1 |
|
اصفهان | 5 |
| ||
خوانسار و گلپایگان | علی بختیار | اصلاحطلب | 1 |
|
قمصر و نطنز | مرتضی صفاری | مستقل | 1 |
|
شاهین شهر، برخوار و میمه | حسینعلی حاجیدلیگانی | اصولگرا | 1 |
|
نجفآباد، تیران و کرون | ابوالفضل ابوترابی | اصولگرا | 1 |
|
نائین، خور و بیایانک | عباسعلی پوربافرانی | مستقل | 1 |
|
اردستان | سید صادق طباطبائینژاد | اصولگرا | 1 |
|
شهرضا | محمدرضا آقائی سمیه محمودی | اصولگرا مستقل | 1 |
* |
فلاورجان | سید ناصر موسوی لارگانی | اصولگرا | 1 |
|
مبارکه | زهرا سعیدی | مستقل | 1 |
|
چادگان، فریدونشهر و فریدن | اکبر ترکی | اصولگرا | 1 |
|
لنجان | محسن کوهکن | اصولگرا | 1 |
|
سمیرم | سلیمی جعفری | مستقل اصولگرا | 1 |
* |
خمینیشهر | سیدمحمدجواد ابطحی | اصولگرا | 1 |
|
البرز | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دوم |
ساوجبلاغ | محمود بهمنی | مستقل | 1 |
|
کرج | عزیر اکبریان محمدجواد کولیوند | مستقل مستقل | 2 |
|
بوشهر | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
دشتستان | محمد باقر سعادت | اصلاحطلب | 1 |
|
کنگان، دیر و جم | سکینه الماسی | مستقل | 1 |
|
دشتی و تنگستان | سید کمال شهریاری | اصولگرا | 1 |
|
بوشهر، گناوه و دیلم | عبدالحمید خدری | اصلاح طلب | 1 |
|
تهران | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
دماوند و فیروزکوه | احمدرسولینژاد | مستقل | 1 |
|
ورامین و پیشوا | نقوی حسینی | اصولگرا | 1 |
|
رباط کریم | 1 |
| ||
شهریار | حسن گروسی محمد محمودی | مستقل اصلاحطلب | 1 | * |
پاکدشت | محمد قمی | اصلاحطلب | 1 |
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | 30 |
|
چهارمحال و بختیاری | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
شهرکرد | سامان اردشیر نوریان | اصلاحطلب | 1 |
|
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار | علی کاظمی قدرت الله حمزه | اصلاحطلب اصولگرا | 1 |
* |
بروجن | خدیجه ربیعی فرادنبه علی نادری فرد | مستقل مستقل | 1 |
* |
لردگان | محمدخالدیسردشتی | مستقل | 1 |
|
|
خراسان جنوبی | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
بیرجند و درمیان | سید محمد باقر عبادی | اصولگرا | 1 |
|
قائنات | فرهاد فلاحتی | اصولگرا | 1 |
|
نهبندان و سربیشه | نظر افضلی | اصولگرا | 1 |
|
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه | محمدرضا امیرحسن خانی | مستقل | 1 |
|
خراسان رضوی | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
چناران و طرقبه | محمد دهقان | اصولگرا | 1 |
|
مشهد و کلات | 5 |
| ||
گناباد | حمید بنایی | مستقل | 1 |
|
تربت حیدریه | سعید باستانی | مستقل
اصولگرا | 1 |
* |
ابوالقاسمخسروری | * | |||
درگز | عبدالله حاتمیان | اصلاحطلب | 1 |
|
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد | بهروز بنیادی | اصلاحطلب | 1 |
|
نیشابور | حمید گرمابی هاجر چنارانی | اصلاحطلب مستقل | 2 |
|
خواف و رشتخوار | محمود نگهبان سلامی | اصلاحطلب | 1 |
|
فریمان و سرخس | احسان قاضیزاده | اصولگرا | 1 |
|
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب | مقصودی سبحانی فر | مستقل اصلاحطلب | 2 |
|
قوچان و فاروج | رستمیثانی | اصولگرا | 1 |
|
تربت جام و تایباد | رحیمی | مستقل | 1 |
|
خراسان شمالی | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
بجنورد | علی اکبری | اصلاحطلب | 2 |
|
علیقربانی | اطلاحطلب | |||
شیروان | عبدالرضا عزیزی | مستقل | 1 |
|
اسفراین | هادی قوامی | اصولگرا | 1 |
|
خوزستان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
اهواز | 3 |
| ||
ماهشهر، امیدیه و هندیجان | حبیب آقاجری | اصولگرا | 1 |
|
شوش | سیدراضی نوری | اصولگرا | 1 |
|
اندیمشک | فریدون حسنوند | اصولگرا | 1 |
|
شوشتر | سهراب گیلانی | مستقل | 1 |
|
مسجد سلیمان | عسگر ظاهری علیرضا زرناصری | مستقل اصولگرا | 1 |
* |
دزفول | عباس پاپی زاده | مستقل | 1 |
|
رامهرمز | اقبال محمدیان | مستقل | 1 |
|
خرمشهر | عبدالله سامری | مستقل | 1 |
|
شادگان | مجید ناصری نژاد | اصولگرا | 1 |
|
دشتآزادگان | قاسم ساعدی | اصولگرا | 1 |
|
آبادان | 3 |
| ||
ایذه و باغملک | 1 |
| ||
بهبهان | محمودرضاضرغامی | اصلاحطلب | 1 |
|
زنجان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
زنجان و طارم | 2 |
| ||
ابهر و خرمدره | محمدرضاخانمحمدی محمد عزیزی | اصولگرا مستقل | 1 |
* |
خدابنده | احمد بیگدلی البرز حسینی | مستقل مستقل | 1 |
* |
ماهنشان، انگوران و ایجرود | مرتضی خاتمی | مستقل | 1 |
|
سمنان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
سمنان و مهدیشهر | 1 |
| ||
شاهرود | سیدحسن حسینی شاهرودی | اصولگرا | 1 |
|
دامغان | حسن بیگی | مستقل | 1 |
|
گرمسار و آرادان | غلامرضا کاتب | مستقل | 1 |
|
سیستان و بلوچستان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
زاهدان | علیم یارمحمدی | اصلاحطلب | 2 |
|
حسینعلیشهریاری | اصولگرا | |||
خاش، نصرتآباد، میرجاوه و کورین | علی کرد | مستقل | 1 |
|
سراوان | محمدباسط درازهی | مستقل | 1 |
|
زابل | حبیبالله دهمرده احمد علی کیخا | مستقل مستقل | 2 |
|
چابهار، نیکشهر و کنارک | عبدالغفور ایراننژاد | مستقل | 1 |
|
ایرانشهر و سرباز | عبدالناصردرخشان | اصلاحطلب | 1 |
|
فارس | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
نیریز و استهبان | فرهاد طهماسبی اصغر محمودی | اصولگرا مستقل | 1 |
* |
شیراز | 4 |
| ||
لامرد و مهر | محسن علوی | اصلاحطلب | 1 |
|
داراب و زرین دشت | محمدجوادعسگری رضا انصاری | اصولگرا اصلاحطلب | 1 |
* |
خرامه، سروستان و کوار | داریوشاسماعیلی | اصولگرا | 1 |
|
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت | 1 |
| ||
آباده، بوانات و خرمبید | زارع | مستقل | 1 |
|
لارستان، خنج و گراش | جمشید جعفرپور | اصولگرا | 1 |
|
جهرم | 1 |
| ||
اقلید | سیدحسینافضلی | مستقل | 1 |
|
سپیدان | 1 |
| ||
رستم و ممسنی | 1 |
| ||
کازرون | رضازاده | مستقل | 1 |
|
فسا | جمالی نوبندگانی | مستقل | 1 |
|
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند | کوروش کرم پور | اصلاحطلب | 1 |
|
قزوین | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
قزوین و آبیک | سيده حميده زرآبادي | اصلاحطلب | 2 |
|
تاکستان | بهمن طاهرخانی | اصلاحطلب | 1 |
|
بوئینزهرا | روح الله بابایی | اصلاحطلب | 1 |
|
قم | |||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | دور اول | تعداد کرسی | دور دوم | |
قم | احمد امیرآبادی علی لاریجانی مجتبی ذولنوری | اصولگرا مستقل اصولگرا | 3 |
| |
کردستان | |||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم | |
بیجار | حمدالله کریمی | اصلاحطلب | 1 |
| |
مریوان و سروآباد | منصور مرادی امید کریمیان | مستقل مستقل | 1 |
* | |
سقز و بانه | محسن بیگلری | مستقل | 1 |
| |
قروه و دهگلان | علی محمد مرادی | مستقل | 1 |
| |
سنندج، دیوان دره و کامیاران | 2 |
|
کرمان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
کرمان و راور | محمدرضاپورابراهیمی محمدمهدی زاهدی | اصولگرا اصولگرا | 2 |
|
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر | علی نیکزاد | مستقل | 1 |
|
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعهگنج | احمد حمزه | اصلاحطلب | 1 |
|
جیرفت و عنبرآباد | یحیی کمال پور | مستقل | 1 |
|
بافت، رابر، ارزوئیه | علی برز بختیاری | اصلاحطلب | 1 |
|
سیرجان و بردسیر | شهباز حسن پور بیگلری | مستقل | 1 |
|
شهربابک | علی اسدی | اصلاحطلب | 1 |
|
رفسنجان و انار | احمد محمدی انارکی | اصلاحطلب | 1 |
|
زرند و کوهبنان | حسین امیریخامکانی | اصلاحطلب | 1 |
|
کرمانشاه | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
اسلامآباد غرب | حشمتاللهفلاحتپیشه | مستقل | 1 |
|
کنگاور و بیستون | حسن سلیمانی | اصولگرا | 1 |
|
سنقر و کلیایی | سیدجواد حسینی کیا | اصولگرا | 1 |
|
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب | فرهاد تجری | مستقل | 1 |
|
پاوه | شهاب نادری | اصولگرا | 1 |
|
کرمانشاه | عبدالرضا مصری | اصولگرا | 3 |
|
* |
کهگیلویه و بویراحمد | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
بویراحمد و دنا | غلام محمد زارعی | مستقل | 1 |
|
کهگیلویه و بهمئی | عدل هاشمیپور | مستقل | 1 |
|
گچساران | غلامرضا تاجگردون | اصلاحطلب | 1 |
|
گلستان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
علیآباد کتول | 1 |
| ||
گنبد کاووس | قرجهطیار | اصلاحطلب | 1 |
|
رامیان و آزادشهر | ابراهیمی | مستقل | 1 |
|
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز | 1 |
| ||
مینودشت و کلاله | 1 |
| ||
گرگان و آققلا | 2 |
|
گیلان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
آستارا | ولی داداشی | مستقل | 1 |
|
فومن | محمدمهدیافتخاری | اصلاحطلب | 1 |
|
لنگرود | مهرداد لاهوتی | اصلاحطلب | 1 |
|
تالش، رضوانشهر و ماسال | محمود شکری | اصولگرا | 1 |
|
لاهیجان و سیاهکل | ذبیحالله نیکفر | اصولگرا | 1 |
|
صومعهسرا | سیدکاظم دلخوش | صدایملت | 1 |
|
انزلی | حسن خستهوند | اصولگرا | 1 |
|
رودسر و املش | اسدالله عباسی | اصولگرا | 1 |
|
آستانه اشرفیه | محمدحسین قربانی | اصلاحطلب | 1 |
|
رودبار | صمد مرعشی | مستقل | 1 |
|
رشت | غلامعلی جعفرزاده | اصلاحطلب | 3 |
|
لرستان | |||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم | |
خرمآباد | محمد بیرانوند محمدرضا ملکشاهیراد مرتضی محمودوند اعظم محمد نیا | مستقل مستقل مستقل مستقل | 2 |
* | |
سلسله و دلفان | علی رستمیان | مستقل | 1 |
| |
کوهدشت | الله یار ملکشاهی | مستقل | 1 |
| |
الیگودرز | محمد خدا بخشی | مستقل | 1 |
| |
درود و ازنا | حسین گودرزی مجید کیان پور | اصولگرا مستقل | 1 |
| |
پلدختر | سید حمیدرضا کاظمی | اصولگرا | 1 |
| |
بروجرد | علاءالدین بروجردی هادی مقدسی عباس گودرزی فاطمه مقصودی | اصولگرا مستقل مستقل مستقل | 2 |
* |
مازندران | |||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دور دوم | |
بابل | علینجفیخوشرودی | اصلاحطلب | 2 |
| |
ساری | علیاصغریوسفنژاد محمد دامادی | اصلاحطلب اصلاحطلب | 2 |
| |
نوشهر و چالوس | احمدی لاشکی | صدایملت | 1 |
| |
نکا، بهشهر و گلوگاه | محمد علی شاعری | مستقل | 1 |
| |
آمل و لاهیجان | عزتالله یوسفیان ملا | مستقل | 1 |
| |
بابلسر و فریدونکنار | ولی الله نانوا کناری | اصولگرا | 1 |
| |
نور و محمودآباد | صفرعلی اسماعیلی | مستقل | 1 |
| |
قائمشهر، سوادکوه و جویبار | عبدالله رضیانی سید کمال علیپور سید علی ادیانیراد | اصلاحطلب اصولگرا اصولگرا | 2 |
* | |
رامسر، تنکابن، عباسآباد | شمساللهشریعتنژاد | اصلاحطلب | 1 |
|
مرکزی | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
اراک، کمیجان و خنداب | علی اکبر کریمی | اصولگرا | 2 |
|
شازند | صاحب علی غفاری علی ابراهیمی | مستقل اصلاحطلب | 1 |
* |
دلیجان و محلات | علیرضا سلیمی | اصولگرا | 1 |
|
ساوه و زرندیه | شهلا میرگلو بیات محمدرضا منصوری | اصولگرا مستقل | 1 |
* |
خمین | محمدابراهیمرضایی | مستقل | 1 |
|
تفرش، آشتیان و فراهان | محمد حسینی | مستقل | 1 |
|
هرمزگان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
میناب، جاسک و سیریک | مصطفیذولقدر | اصلاحطلب | 1 |
|
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی | هاشمیتختیپور احمد مرادی محمد آشوری | اصولگرا مستقل اصولگرا | 3 |
|
بندرلنگه، بستک، پارسیان | خالد زمزم نژاد احمد جباری | اصلاحطلب اصولگرا | 1 |
* |
همدان | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
رزن | حسن لطفی | اصلاحطلب
اصولگرا | 1 |
* |
عطاالله سلطانی صبور | * | |||
اسدآباد | اکبر رنجبرزاده | اصولگرا | 1 |
|
نهاوند | حسن بهرامنیا | اصولگرا | 1 |
|
بهار و کبودرآهنگ | محمد علی پورمختار | اصولگرا | 1 |
|
تویسرکان | محمدمهدی مفتح | اصلاحطلب | 1 |
|
ملایر | محمد کاظمی | اصلاحطلب | 2 |
|
همدان | حاجی بابایی امیر خجسته | اصولگرا مستقل | 2 |
|
یزد | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعدادکرسی | دوردوم |
یزد و صدوق | سیدابوالفضلموسوی | اصلاحطلب | 1 |
|
اردکان | محمدرضا تابش | اصلاحطلب | 1 |
|
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم | 1 |
| ||
تفت و میبد | کمال دهقانی | اصلاحطلب | 1 |
|
اقلیتهای مذهبی | ||||
حوزه انتخابیه | نامزد(ها) | گرایش | تعداد کرسی | دور دوم |
زرتشتیان | اسفندیار اختیاری | مستقل | 1 |
|
کلیمیان | مرهصدق | مستقل | 1 |
|
ارامنه شمال | کارن خانلری | مستقل | 1 |
|
آشوری | یوناتن بتکلیا | مستقل | 1 |
|
ارامنه جنوب | ژرژیک آبرامیان | مستقل | 1 |
|