خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۸
تاجرنیا:آرزوي مخالفان تك‌دوره‌اي‌بودن دولت روحاني است

مي‌خواهند روحاني عقب‌نشيني كند

دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
گروه سیاسی: يكي از اعضاي شوراي مركزي حزب اتحاد ملت ايران اسلامي معتقد است كه مردم رويكردهاي متفاوت و دوگانه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي را مقايسه مي‌كنند و از خودشان مي‌پرسند چرا اين افراد مانع از فسادهاي دولت قبل نشده‌اند؟
مي‌خواهند روحاني  عقب‌نشيني كند
علي تاجرنيا اتهامات و حملات نسبت به دولت روحاني را فضاسازي و فرافكني دانست و گفت: مخالفان با اتهام و حمله به حسن روحاني قصد دارند دولت تدبير و اميد را تضعيف كنند تا او به اهداف و وعده‌هاي انتخاباتي خويش دست پيدا نكند. وي در ادامه تاكيد كرد: عده‌اي مي‌خواهند دولت روحاني را وادار به عقب‌نشيني و از اهدافي كه مد نظر دارد خسته كنند؛ به عبارتي درصددند حسن روحاني در انتخابات رياست‌جمهوري سال ۹۶ كانديدا نشود. مخالفان به‌خوبي مي‌دانند كه اگر بر سر راه دولت روحاني سنگ‌اندازي و مانع‌تراشي نكنند قطعا وي پيروز انتخابات خواهد شد. تاجرنيا آرزوي مخالفان را تك‌دوره‌اي‌بودن دولت روحاني دانست و در اين باره گفت: به عقيده من، برخي‌ها به مخالفان براي حمله به دولت تدبير و اميد خط مي‌دهند و به نوعي اجازه اين اقدامات به اين افراد داده شده تا به اتهام‌زني و مانع‌تراشي روي آوردند.
کد مطلب: 105362
مرجع : روزنامه آرمان