۳

توضیحات‌دانشگاه تهران درباره فوت‌یک‌دانشجو

شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۹
گروه حوادث: معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به خبری با عنوان " مرگ عجیب یک دانشجوی دانشگاه تهران"، ضمن تکذیب انتساب این دانشجو به دانشگاه تهران، توضیحاتی در این زمینه ارائه کرد.
دکتر حسن به نژاد انتساب دانشجوی فوت شده به این دانشگاه را تکذیب کرد و گفت: دانشجوی فوت شده فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی بوده و علت مرگ وی در دست بررسی است.وی در ادامه اظهار کرد: دانشجوی فوت شده فارغ التحصیل رشته مشاوره خانواده دانشگاه شهید بهشتی و ساکن یکی از خوابگاه‌های خصوصی واقع در خیابان بهار تهران بود که بامداد امروز شنبه 13 آذر ماه جاری به دلایل نامعلومی فوت شد.وی در ادامه تصریح کرد: علت فوت این دانشجو در پزشک قانونی در دست بررسی است و هنوز دلیل واقعی مرگ وی اعلام نشده است.

در متن خبری با عنوان " مرگ عجیب یک دانشجوی دانشگاه تهران" که امروز در شبکه های اجتماعی منتشر شد، آمده است: "خبر کشف جسد پسر جوانی در یک خوابگاه خصوصی دانشجویی در محدوده استحفاظی کلانتری 107 فلسطین از سوی مأموران انتظامی این کلانتری به سجاد منافی آذر؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. روی سر متوفی نایلونی کشیده بود و بررسی اولیه در رابطه با علت فوت پسر جوان احتمال مصرف موادمخدر از سوی وی و در نهایت مرگ او را قوت داد، همچنین مشخص شد هنگام فوت پسر جوان، هم اتاقیهای او در اتاق حضور نداشته‌اند."
کد مطلب: 121268
مرجع : ایسنا