۸

آماده باشید؛ سرمای شدید در راه است

سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷
گروه جامعه: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا 10 روز آینده باران چشمگیری در کشور نداریم.وی از سرد شدن هوا در دو روز آینده خبر داد و گفت: در دو روز دمای هوا کاهش یافته و پنج شنبه روز خیلی سردی را تجربه می کنیم.
امیر حسین نقشینه اظهار داشت: روز گذشته شاهد بارش های پراکنده در استان های کرمانشاه،همدان، مرکزی،کهگیلویه،چهارمحال و بختیاری،اسفهان، بخش های از خوزستان،همدان، مرکزی و کردستان بودیم. در ساعات عصرگاهی این بارش ها در خراسان رضوی نیز آغاز شد. وی ادامه داد: بارش در خراسان رضوی امروز به صورت پراکنده در خراسان رضوی ادامه دارد.کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه وزش باد آلایندههای شهرهای صنعتی را کاهش داد، تاکید کرد: وزش باد در روزهای آینده ادامه داشته و در دو روز پایانی هفته در شهرهای شمالی شاهد وزش باد گرم خواهیم بود. البته در این مناطق ممکن است به صورت پراکنده باران ببارد.

نقشیه با بیان اینکه تا 10 روز آینده بارش چشمگیری در کشور نداریم،گفت:از روز شنبه هفته آینده به مدت 10 روز بارش چشمگیری در کشور نداریم و به نظر می رسد در صورت عدم تغییر الگو به جز چند بارش پراکنده در برخی شهرها،در این مدت باران نخواهیم داشت.وی از سرد شدن هوا در دو روز آینده خبر داد و گفت: در دو روز دمای هوا کاهش یافته و پنج شنبه روز خیلی سردی را تجربه می کنیم.
کد مطلب: 122890
مرجع : میزان