۳۸

آقای قالیباف؛ لیست۷۲۰ نفره را افشا کن!

شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱
گروه سياسي: سايت انصاف نیوز، گزارش داد: «علی نظری»، نماینده اصلاح طلب مجلس ششم در یادداشتی درباره ی نقل قولی اخیر از سهردار محمدباقر قالیباف نوشت: محمد باقر قالیباف در جلسه ای با اصلاح طلبان شورای شهر مطالب مهمی را ایراد کرده است. شهردار تهران خطاب به اصلاح طلبان شورای شهر گفته اگر قرار باشد راجع به املاک نجومی صحبت کنم، اول از لیست ۷۲۰ نفره اصلاح طلبان خواهم گفت!

قالیباف خطاب به اعضای کنونی شورای شهر خاطر نشان کرده است که برخی از حضار این جلسه هم زمین مجانی گرفته اند! جناب قالیباف! لطفا مجامله را کنار بگذارید و هر اصلاح طلبی که از شما زمین مجانی گرفته است را به ملت معرفی کنید. برای کسانی که با تمسک به رانت از شهردار تهران زمین مجانی گرفته اند، هرگز نباید دل سوزاند. اصلاح طلبی و اصول گرایی هرگز نباید چتر مصونیت نخبگان سیاسی باشد که به املاک، ثروت و حقوق های نجومی دسترسی داشته باشند!

اتفاقا فکر می کنم اگر اصلاح طلبی در درون شورای شهر حضور دارد و از شهردار اصول گرا زمین مجانی دریافت می کند و ژست منتقد قالیباف به خویش می گیرد به مراتب جرمش از اعضای اصول گرای شورا و حامیان شهردار فعلی بیشتر است!
رانتخواری از مصادیق غارتگری بیت المال به شمار می‌رود.
غارتگر بیت المال از هر اردوگاهی که باشد منفور و محکوم است.
آقای قالیباف اگر راست می‌گوید باید «لیست اصلاح طلبان رانت‌خوار» را منتشر کنید وگرنه ادعاهای آقای شهردار مانند آن بگم‌بگم‌های رییس جمهور سابق [احمدی نژاد] بی ارزش است!

گرچه این اقرار قالیباف به ضرر خودش تمام شد زیرا؛
شهردار تهران چه کاره است که از کیسه ی بیت المال خاصه خرجی می کند و زمین رایگان به افراد سیاسی کادو اعطاء می کند! اگر این ادعای شهردار درست باشد که به ۷۲۰ اصلاح طلب به همراه اصلاح طلبان شورا زمین مجانی داده است، نتیجه خواهیم گرفت که ایشان به همفکران سیاسی خود و عزیزان اصولگرا ۷۲۰۰ قطعه زمین مجانی داده است!

با این ادعای شهردار یک نتیجه ی دیگر هم می توان گرفت که قضیه املاک نجومی صحت دارد. زیرا شهرداری که ولع رییس جمهور شدن دارد از سفره ی انقلاب بذل و بخش می کند که به قول ظریفی حاتم طایی شدن از بیت المال مردم ایران آسان خواهد بود. خدا را شکر نمردیم و زنده ماندیم و عملکرد مدعی مبتکر تفکر جهادی را دیدیم!
کد مطلب: 123113

روح ا...
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۱:۱۹
کسی که واقعا هدفش خدمت به مردم و کشور باشد نه تنها خود خلاف نمیکند بلکه خلاف دیگران چه هم حزبی اش باشند چه از حزب دیگر را باید بدون ملاحظه بیان کند و به قوه قضائیه ارجاع دهد نه اینکه به هم حزبی های خودش زمین و تخفیف میلیونی بدهد بخاطر اینکه قبلا به احزاب دیگر این بذل و بخشش های بی حساب و کتاب صورت گرفته است. (346891)
الف
United States
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۲۷
از 30 نماینده در مجلس علی مطهری و محمود صادقی
و از 31 نماینده در شورای شهر تنها رحمت الله حافظی
نماینده واقعی واقعی مردم هستند و به فکر منافع خود نیستند. (346894)
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۳۱
متاسفانه اقای قالیباف فکر کردن ارث پدریشون هستش که به هر کسی بخواهند ببخشند وقتی بی قانونی در کشور حکم فرما بشه همین هم میشه عاقبتش (346895)
منصور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۳۶
این مطالبی که همه اصلاح طلبا با هم دارن بر علیه قالیباف میزنن هم مشکوک به نظر میرسه. (346896)
روح ا...
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۶:۴۵
منظورتون اینکه این تخفیف های میلیونی و بذل و بخشش جناب قالیباف دروغه!!؟ (346899)
کوروش
Romania
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۵:۵۶
جالبه قسمت منفی ها حذف شده
با تشکر از بهار (346898)