خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز

يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
گروه اقتصادی: در بازار ارز امروز - یکشنبه - پوند انگلستان، یورو، لیر، درهم ، طلای ۱۸ عیار و نیم سکه با کاهش قیمت همراه شدند اما دلار آمریکا و هر اونس طلا در بازار جهانی بدون تغییر قیمت ماندند.

به گزارش ایسنا، در بازار طلا هر مثقال طلا ۴۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد و هر اونس طلا برای معاملات در بازار جهانی بدون تغییر حدود ۱۲۲۹ دلار داد و ستد می‌شود.در بازار ارز نیز یورو با پنج تومان کاهش قیمت ۴۴۰۰ تومان، ‌ دلار بدون تغییر قیمت ۳۷۸۲ تومان و لیر ترکیه با دو تومان کاهش قیمت ۱۰۹۲ تومان فروخته شدند. همچنین دلار مبادله‌ای در بازار امروز ۳۲۶۲ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.سکه تمام طرح جدید نیز با هزار تومان افزایش قیمت، یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان، ‌نیم سکه با کاهش  هزار تومانی ۶۳۶ هزار تومان و ربع سکه بدون تغییر ۳۷۱ هزار تومان معامله می‌شوند. قیمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر بر اساس آخرین قیمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکمیل شده‌ است.

 

نوع طلا قیمت تفاوت قیمت نسبت به روز گذشته
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۳ هزار و ۷۴۸ تومان ۲۳ تومان کاهش
مثقال طلا ۴۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان ۷۰۰ تومان افزایش
اونس در بازار جهانی طلا ۱۲۲۹ دلار و ۴۰ سنت بدون تغییر
نوع سکه    
سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان افزایش
نیم سکه ۶۳۶ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان کاهش
ربع سکه ۳۷۱ هزار تومان بدون تغییر
سکه گرمی ۲۵۱ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان افزایش
نوع ارز    
دلار آمریکا ۳۷۸۲ تومان بدون تغییر
یورو ۴۴۰۰ تومان ۵ تومان کاهش
پوند انگلستان ۴۹۳۵ تومان ۱۹ تومان کاهش
لیر ترکیه ۱۰۹۲ تومان ۲ تومان کاهش
یوان چین ۵۷۹ تومان بدون تغییر
درهم امارات ۱۰۳۴ تومان ۱ تومان کاهش
کد مطلب: 133602