خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

روحانی از وزرای همسو استفاده کند

دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴
گروه سیاسی: مدرس حوزه علمیه قم گفت: تلقی مردم این است که آقای روحانی با پشتوانه رایی که دریافت کرده، با شهامت و اقتدار حرکت و از افرادی استفاده کند که مانع حرکت و پیشرفت دولت نشوند و بدون تعارف، همسو با دولت باشند.
به گزارش ایسنا، محسن غرویان، با اشاره به ویژگی های کابینه دوازدهم اظهار کرد: درست که اکثریت مردم به آقای روحانی رای داده اند اما این رای بر اساس مطالباتی است که مردم داشته اند و نیز وعده‌هایی که آقای روحانی داده‌اند که از جمله این وعده‌ها، تغییر در کابینه، جوانگرایی، توجه به مسائل زنان و استفاده از آنان در مناصب مختلف بود که طبیعتا رای مردم بر اساس آن شکل گرفته و تغییر در کابینه مطالبه مردمی است.وی با بیان اینکه نفس تغییر و تنوع یک نوع حرکت و نشاط تازه را در جامعه ایجاد می کند، گفت: اقتضای تازه شدن دولت و انتخاب مجدد آن، این است که تغییرات در کابینه و ساختار حرکت دولت صورت گیرد.وی  در پایان تاکید کرد: تلقی مردم این است که آقای روحانی با پشتوانه رایی که دریافت کرده، با شهامت و اقتدار حرکت و از افرادی استفاده کند که مانع حرکت و پیشرفت دولت نشوند و بدون تعارف، همسو با دولت باشند.
کد مطلب: 133671