خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰
برانكو: درباره جلال حسینی ریسک نمی‌کنیم

مسقط، میزبان پرسپولیس برابر الهلال شد

شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
گروه ورزشی: پرسپولیس در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط میزبان الهلال عربستان خواهد بود.
مسقط، میزبان پرسپولیس برابر الهلال شد
AFC محل دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان را مشخص کرد که بر این اساس سرخ‌پوشان همانند بازی‌های گذشته مقابل نمایندگان عربستان در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط میزبان الهلال خواهند بود. این بازی ساعت ۱۹:۳۰ انجام می‌شود. پرسپولیسی‌ها برای بازی مقابل الهلال پیشنهاد بازی در دبی امارات را داده بودند که این کشور عربی با درخواست پرسپولیس موافقت نکرد. بازی رفت دو تیم ۴ مهر در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی برگزار می‌شود و بازی برگشت ۲۶ مهرماه برگزار خواهد شد.

مصاحبه برانكو
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیکان از تمام قوا استفاده می‌کند تا از جو حاصل از پیروزی ما در آسیا ما استفاده کند.
به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار با پیکان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بعد از بازی با الاهلی رضایتمندی ویژه وجود دارد ولی چنین شادی می‌تواند مقداری ما را ناخواسته از جدیت بیندازد. این طور بازی‌ها می‌تواند برای همه تیم‌های خوب، بحران‌زا باشد تا تیم را با افت روبه‌رو کند. می‌دانیم کارمان سخت است خودتان شاهد بودید دو بازی با پیکان حتی سخت‌ترین بازی‌های ما بود. مطمئن هستیم پیکان از تمام قوا استفاده می‌کند تا از جو برد ما استفاده کند. ما دوست داریم بردهای متوالی را حفظ کنیم و در آستانه بازی با الهلال در شادابی کامل باشیم.او در ادامه گفت: برای بازی فردا (یک‌شنبه) همه بازیکنان به جز سید جلال آماده‌اند.
او افزود: ما هدفمان حداکثری است و این فرمت جدید لیگ قهرمانان است که متفاوت و سخت‌تر شده است اما خوشحالیم که پروین و استانکو توانسته‌اند تیم را به فینال ببرند. بخصوص پروین که سمبل پرسپولیس است. استانکو مشکل پا داشت و پایش را قطع کرده‌اند اما او هم از مربیان بزرگ و از بزرگترین همکاران ایویچ بوده است.می‌دانیم تاثیر استانکو در ایران زیاد بوده اما نمی‌خواهیم پنهان کنیم که بازی با الهلال برای ما است و جای جبران ندارد. جلوی الهلال کمال کامیابی نیا و محمد انصاری نخواهند بود.
سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت سیدجلال حسینی گفت: امیدوار هستیم تا بازی با الهلال برسد. او شش سانتی متر کشیدگی همسترینگ داشت. قبل از بازی با سپاهان وضعیتش را بررسی می‌کنیم اما نمی‌توانیم ریسک کنیم.برانکو در مورد استراحت بازیکنان الهلال برای بازی با پرسپولیس بیان کرد: این سوال خوبی بود. الهلال آمادگی دارد که ۳۷ میلیون یورو پرداخت کند تا دیگو کاستا بیاید و چهار ماه برایش بازی کند. نمی‌دانم آنها در چه فازی هستند. اتلتیکو مادرید نمی‌تواند کاستا را بگیرد. الهلال هم نمی‌توانند او را بازی دهد اما می‌خواهم به پتانسیل مالی آنها اشاره کنم. نمی‌دانم فدراسیون و وزارت ورزش چقدر کمک می‌کنند اما این انتظار را داریم چون پرسپولیس معرف فوتبال و مردم ایران است. خودتان شاهد شادمانی همه مردم ایران بودید. فرقی نمی‌کند هوادار کدام تیم باشند. حداقل با من که روبه‌رو می‌شدند تبریک می‌گفتند. یکی می‌گفت هوادار استقلالم اما پرسپولیس را تشویق می‌کنم.او افزود: ما هم تغییراتی در ترکیب فردا داریم و بخشی از بازیکنان را استراحت می‌دهیم تا در ترکیب اصلی نباشند اما مهم است که بازیکنان در شرایط بازی باشند. مثل ما که باید با سپاهان بازی ‌کنیم، الهلال هم با الاتحاد، داربی دارد.برانکو در مورد مدت قراردادش و جانشینی‌اش در تیم ملی به جای کی‌روش گفت: فعلا این موضوع مطرح نیست. تمام تمرکزمان روی بازی‌های پیش رو است و روی آینده نزدیک تمرکز کرده‌ایم.سرمربی پرسپولیس درباره استقلال هم عنوان کرد: حرفی ندارم چون عادت ندارم به حیاط دیگران چشم بیندازم و مشکلات حیاط خودمان را حل می‌کنم. خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم.
کد مطلب: 136828