خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

قیمت سکه و دلار ثابت ماند

سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶
گروه اقتصادی: در بازار امروز - سه شنبه - قیمت انواع طلا با روند افزایشی همراه شده و در عین حال نرخ سکه تمام و دلار با ثبات روبرو است.
نرخ سکه تمام طرح جدید در روزهای گذشته و از ابتدای هفته تا دیروز با حرکت نزولی همراه بود اما امروز نرخ آن بدون تغییر نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۲۴۱ هزار تومان عرضه می شود.انواع طلا نیز در بازار امروز گران شد. این در حالی است که هر گرم طلای ۱۸ عیار در سه روز گذشته ۲۰۰۰ تومان کاهش قیمت را پشت سرگذاشته بود اما در بازار امروز سه شنبه به بیش از ۱۲۲ هزار تومان رسیده است. همچنین هر مثقال طلا در آستانه ۵۳۰ هزار تومان قرار گرفته است.هر اونس طلا در این هفته با روند نزولی قیمت همراه شده و طی روزهای اخیر ۱۳ تومان کاهش قیمت داشته است اما امروز با افزایش یک دلاری به بیش از ۱۳۰۸ دلار رسید.دلار آمریکا نیز که طی روزهای اخیر با سیر نزولی همراه بود و مجددا وارد کانال ۳۸۰۰ تومان شده است امروز تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده و ۳۸۹۷ تومان عرضه می شود.همچنین در میان سایر ارزها یورو ۴۷۰۶ تومان، پوند انگلستان ۵۲۷۶ تومان، لیر ترکیه ۱۱۵۷ تومان و یوان چین ۶۳۳ تومان فروخته می شود.دلار مبادله ای نیز امروز ۳۳۵۱ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت گذاری شده است.
 
قیمت سکه و دلار ثابت ماند
کد مطلب: 137055