خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

میشل اوباما: نامزد نمی‌شوم

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹
گروه بین الملل: همسر رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با اشاره به وضعیت کنونی کشورش گفت اکنون شرایط دشوارتر است. میشل اوباما همچنین تاکید کرد قصد ندارد به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا وارد کاخ سفید شود.
روزنامه دیلی میل نوشت: میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا درباره چگونگی زندگی خود و خانواده‌اش در هشت سال سکونت در کاخ سفید صحبت کرد. اظهارات او عصر پنج‌شنبه در جریان گفت‌وگویی در یک کنفرانس فناوری در ایالت یوتا مطرح شد.همسر باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا تاکید کرد که هرگز برای ورود به کاخ سفید تلاش نخواهد کرد و در بخش خدمات عمومی فعال خواهد ماند. او گفت که آمریکا به بوته "آزمایش" گذاشته شده اما او به آینده "امید" دارد.  میشل اوباما گفت که بزرگترین چالش او بزرگ کردن دو دختر جوانش، ساشا و مالیا، در کانون توجه مردم بوده است. او در یادآوری گذشته گفت که به همراه همسرش با یک کاروانی متشکل از ۲۰ خودرو به کنفرانس والدین-معلمان رفته است!در همین حال دختران او باید تحت حمایت سرویس مخفی به مجالس رقص و حتی اولین قرارهایشان می‌رفتند. میشل با خوشحالی بابت خروجش از کاخ سفید گفت: آزادی! بیرون آمدم.بانوی اول سابق آمریکا در پاسخ به دیدگاهش درباره جهان اکنون مستقیما پاسخ نداد و بدون اینکه به نام دونالد ترامپ اشاره کند اذعان کرد که "اوضاع اکنون سخت‌تر است".او گفت: ما به دو دولت مختلف نگاه می‌کنیم. یک دولت بر پایه امید ساخته شد و دولت دیگر منجر به هراس می‌شود. با این حال من همچنان امید دارم که شرایط سیاسی بهبود یابد.در جریان این کنفرانس که بیش از ۱۰۰۰ تن شرکت داشتند، پس از سخنان میشل اوباما او را تشویق کرده و فریاد می‌زدند که او نامزد پست ریاست جمهوری شود. همسر اوباما هم در پاسخ گفت: اوه! نه. هنوز هم "شوکه کننده" است. که چی؟ شوخی می‌کنید؟ نه. نامزد شدن در دستور کار من نیست و قرار است تا پایان عمرم به فعالیت در بخش عمومی ادامه دهم.
کد مطلب: 137236