خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

خواهرکشی به خاطر اختلاف خانوادگی

سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
گروه حوادث: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد قاتلی که به دلیل اختلافات خانوادگی با خواهرش، وی را با کتک کاری و شلیک گلوله در دشتستان، به قتل رسانده بود دستگیر شد.
به گزارش میزان،سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ساعت 22:30 دقیقه یکشنبه شب گذشته، فردی با هویت "‌ی خ" با خواهرش در شهرستان دشستان درگیر و منجر به مجروحیت شدید وی می‌شود که پس از انتقال به بیمارستان شهید گنجی برازجان و با بررسی پزشک اورژانش به دلیل شدت جراحات وارده فوت شده است.وی با بیان اینکه با حضور ماموران در اورژانس بیمارستان مشخص شد درگیری خانوادگی بین خواهر و برادر بوده است گفت: مقتول به دلیل کتک کاری و اصابت گلوله کلت کمری دچار خونریزی شدید شده و به قتل رسیده است. این مقام انتظامی افزود: قاتل در کمترین زمان ممکن دستگیر که علت و انگیزه قتل خواهر خود را اختلاف خانوادگی عنوان کرده است.سردار خلیل واعظی در ادامه عنوان کرد: با تشکیل پرونده و دستور مراجع قضایی، متهم جهت بررسی کامل حادثه در اختیار پلیس آگاهی شهرستان دشتستان قرار گرفت.
کد مطلب: 139238
برچسب ها: قتل جنایت حوادث