خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

تازه‌عروس ۱۷ نفر را مسموم كرد و ...

جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
گروه حوادث: یک تازه‌عروس در پاکستان که از ازدواجش ناراضی بود، برای خلاص شدن از شوهر خود، تصمیم گرفت او را مسموم کند.
تازه‌عروس ۱۷ نفر را مسموم كرد و ...
پلیس پاکستان یک تازه‌عروس را به اتهام ارتکاب قتل، در منطقه پنجاب این کشور بازداشت کرد. آسیه بیبی، به اتهام قتل ۱۷ نفر به مدت دو هفته تحت بازجویی بود. سهیل حبیب تاجاک، رئیس پلیس منطقه به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته این واقعه هفته گذشته رخ داده و پلس زن متهم و دوست پسرش را در رابطه با این پرونده قتل بازداشت کرده است.آسیه برخلاف میل خود در سپتامبر گذشته در روستایی نزدیک شهر علیپور استان پنجاب، مجبور به ازداوج شده بود.این زن هفته گذشته، سم را از طریق دوست پسر خود تهیه کرد و آن را با شیر مخلوط کرد. اما شوهر او از نوشیدن آن امتناع کرد. 
 
مادر شوهر که از این شیر سمی شده، اطلاع نداشت آن را برای تهیه ماست به کار برد و سپس ماست را به ۲۷ نفر داد. این افراد پس از مصرف ماست بیهوش شده و به بیمارستان منتقل شدند.از مسموم شدگان ۱۷ نفر جان خود را از دست داده و ۱۰ نفر دیگر همچنان در بیمارستان هستند.تازه‌عروس پس از حضور در دادگاه به قاضی گفت که از تصمیم والدین خود مبنی بر ازدواج اجباری او خشمگین بوده است.این زن از درگذشت افراد متوفی ابراز پیشیمانی کرد و گفت که هدف او کشتن این افراد نبوده بلکه او می‌خواسته فقط شوهرش را به قتل برساند.شایان ذکر است که در پاکستان ازدواج‌های سنتی زیادی صورت می‌گیرد، اما چنین رخدادهایی نادر است.
کد مطلب: 139306
برچسب ها: حوادث قتل پاکستان