... وسوسه مانند رهگذری از راه می‌رسد؛ بر در قلب می‌کوبد و لابه می‌کند که به عنوان میهمان به درون آید، اگر او را به درون راه دهید سرور خانه خواهد شد. پیامبر اکرم اسلام... *... قبول كنيد كه هركسي خطرناك است و قبول كنيد كه هيچكس خيلي خطرناك نيست! آبراهام لينكلن*...اگر كسي بگويد كه هرگز در زندگيش اشتباه نكرده، بدين معني است كه هرگز سعي نكرده چيز جديدي را آزمايش كند! آلبرت انشتاين*... تردیدها به ما خیانت می‌کنند تا به آنچه لیاقتش را داریم نرسیم. شکسپیر*... چهار چيز را هيچگاه نشكنيد: اعتماد، قول، رابطه و قلب! زيرا اينها وقتي مي‌شكنند، صدايي ندارند ولي درد زيادي دارند! چارلز دیکنز
 
۰

جشن بزرگ در روز سقوط دیکتاتور

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
گروه بين‌الملل: پایان عصر طولانی دیکتاتوری رابرت موگابه كه روزگاري رهبر مبارزه ضداستعماري در زیمبابوه بود با جشن و شادمانی بزرگ در خیابان های پایتخت این کشور همراه شد. دقایقی بعد از آنکه رابرت موگابه استعفا و کناره گیری از قدرت را پذیرفت سیلی از جمعیت به خیابان ها آمدند. شبکه های مختلف تلویزیونی تصاویر و فیلم های متعددی را از شادی صدها هزار نفر از مردم پس از استعفای وی از قدرت پخش كردند. فعالان سياسي نيز خواهان آزادی زندانیان سیاسی هستند.
کد مطلب: 140019
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *