... وسوسه مانند رهگذری از راه می‌رسد؛ بر در قلب می‌کوبد و لابه می‌کند که به عنوان میهمان به درون آید، اگر او را به درون راه دهید سرور خانه خواهد شد. پیامبر اکرم اسلام... *... قبول كنيد كه هركسي خطرناك است و قبول كنيد كه هيچكس خيلي خطرناك نيست! آبراهام لينكلن*...اگر كسي بگويد كه هرگز در زندگيش اشتباه نكرده، بدين معني است كه هرگز سعي نكرده چيز جديدي را آزمايش كند! آلبرت انشتاين*... تردیدها به ما خیانت می‌کنند تا به آنچه لیاقتش را داریم نرسیم. شکسپیر*... چهار چيز را هيچگاه نشكنيد: اعتماد، قول، رابطه و قلب! زيرا اينها وقتي مي‌شكنند، صدايي ندارند ولي درد زيادي دارند! چارلز دیکنز
 
۰

احمدی‌نژاد آمده تا با خاک یکسان کند!

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
گروه سياسي: سايت نامه‌ نیوز نوشت: نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس گفت: ماموریت احمدی‌نژاد نابودی اصولگرایان بوده، مشخص است که احمدی‌نژاد امروز آمده تا اینها را با خاک یکسان کند. من واقعا از این مساله خوشحال نیستم چرا که اصولگرایان نباید حذف شوند.
 
غلامعلی جعفرزاده گفت: جریان حامی آقایان ناطق نوری و لاریجانی و اصولگرایان اعتدالی به دنبال ایجادحزب هستند آن هم حزبی که بسیاری از مواضع اصلاح‌طلبان را هم قبول دارند. درواقع قرار است اصلاح طلبان معتدل و اصولگرایان معتدل زیر یک پرچم قرار بگیرند. به نظرمن استقبال خوبی از این اقدام خواهد شد. وی افزود: بحث یک روز و دو روز نیست؛ این موضوع چندسالی است که مورد بحث قرار گرفته است. در سال آخر مجلس نهم بحث شد و در مجلس دهم به خاطر موضوع فراکسیون امید و لیست امید یک سکته ای در این مسیر ایجاد شد. چكيده اظهارات جعفرزاده به شهر زیر است:

*حرکت حزبی حاصل تفکراتی مانند ناطق نوری، لاریجانی، باهنر و اساسا عقلای اصولگرایان است؛ افرادی که با مردم ارتباط زیادی دارند؛ واقع‌گرا هستند و مصلحت کشور را اصل قرار می دهند . افرادی نیستند که بخواهند خودشان را فریب دهند.

* خسارتی که احمدی‌نژاد به اصولگرایان وارد کرد موجب شد تا اینها دیگر به تندروها رای ندهند. از این طرف هم مقبولیت آقای خاتمی و محجوب بودنشان امتیازات زیادی به اصلاح طلبان منتقل کرد به طوری که امروز هر رفتار احمدی‌نژاد تخم مرغ های اصولگرایان را به سبد اصلاح طلبان منتقل می کند.
 
*رفتار امروز احمدی نژاد یک نتیجه دارد و آن اینکه درسال های ۱۴۰۰ و ۹۸ این اصلاح طلبان و اعتدالیون هستند که تقویت می شوند. به عبارت دیگر هرچند مردم نارضایتی های نسبت به روحانی دارند اما وقتی در مقام مقایسه قرار می گیرند به سمت اصلاحات و اعتدال گرایش پیدا می کنند.
 
*لاریجانی که من می شناسم بازی را به گونه ای طراحی می کند که نواصولگراها مجبور به همراهی می شوند و اساسا راهی به جز این نخواهند داشت.
 
* آقای ناطق نوری تا حدودی هنوز با خودش درگیر است و به نظر می رسد چون دلشکسته است هنوز انگیزه لازم برای ورود به این عرصه ندارد. هرچقدر هم دوستانی مانند باهنر و ... با او وارد صحبت شده کرده اند هنوز مذاکراتشان به جایی نرسیده است. نباید فراموش کنیم آقای ناطق نوری فرد عاقلی است و به قول معروف به راحتی بله نمی گوید. باید پیش شرط هایی تعریف شود و بر اساس آن پیش شرط ها به پیش رفت.ضمن اینکه میان آقای ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی فاصله زیادی وجود دارد و ناطق نوری هیچگاه نمی تواند هاشمی رفسنجانی شود؛ او یکی بود و تمام شد.
 
* عقلانیت در اصلاح طلب ها وجود دارد و حرف شنوی از آقای خاتمی دارند. بنابراین قطعا بر مدار عقل حرکت می کنند. در عین حال اصولگرایان زیر هیچ پرچمی جمع نمی شوند.
کد مطلب: 140390
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


ایراندوست
۱۳۹۶/۰۹/۱۱ ۱۲:۵۴
"عقلانیت در اصلاح طلب ها وجود دارد و حرف شنوی از آقای خاتمی دارند. بنابراین قطعا بر مدار عقل حرکت می کنند. در عین حال اصولگرایان زیر هیچ پرچمی جمع نمی شوند." جالب بود. (356376)