خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۱

واكنش به توهین تتلو به استاد شجریان

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
گروه هنری: بهنام بانی (خواننده پاپ) که در برنامه تلویزیونی «من و شما» حاضر شده بود در ابتدای صحبت هایش از قضاوت های بی‌جهت منتقدان گلایه کرد و خطاب به آرش ظلی پور گفت: این روزها یکی از آرزوهای من این است که دست از قضاوت برداریم. من اعتقاد دارم هیچوقت هیچ موفقیتی بی دلیل نیست و زمانی که یک موزیک شنیده می شود نمی توان گفت این اتفاق از روی شانس است, چون حتما فکر و تلاشی پشت آن بوده است.
 
او افزود: اینکه عده ای می گویند بهنام بانی بخاطر سبیل معروف شده خیلی بی معرفتی است ؛ من از این حرف ناراحت شدم. به لطف خدا و حمایت مردم صاحب موفقیت شدم اما من هم برای رسیدن به این جایگاه سالها تلاش کرده ام. این روزها را در نوجوانی و ابتدای جوانی برای خودم می‌دیدم، در دوران دانشجویی و در سن ١٨ سالگی در شهر شاهرود کنسرت میگذاشتم و از ١٩ سالگی فکر می کردم یک ماه دیگر معروف می شوم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا از همکاران شناخته شده خود نیز کسی بوده که بخواهد زیر آب او را بزند یا در کارش مانع شود، بیان کرد: عده زیادی بودند که زیر آب من را زدند اما من در جایگاهی نیستم که بخواهم آنها را ببخشم یا نبخشم. آرزوی من این است که خداوند لیاقت داشتن عزتی که به من داده است را بدهد؛ من تا به این لحظه و در این 40 روز، 44 کنسرت رفته ام و این یک اتفاق فوق العاده برای من است.

در ادامه آرش ظلی پور پرسید که چرا خوانندگان ما پشتِ یکدیگر نیستند و به نوعی به هم حسادت می‌ورزند و از هم حمایت نمی کنند که بانی پاسخ داد: حرفتان درست است و باورتان نمیشود من شنیده ام که مثلا فلان خواننده می گوید نکند اگر من به کنسرت فلان خواننده بروم فکر کند خبری است! خب این حرف یعنی چه؟ ما باید پشت هم باشیم و از هم حمایت کنیم؛ چون ما در همین کنسرت ها می توانیم تجربه کسب کنیم. البته همه شبیه هم نیستند؛ من شب قبل با مهدی یراحی عزیز صحبت میکردم و به او گفتم لذت بردم که تو این چنین از من تعریف کردی؛ تو پیشکسوت من هستی و این کار خیلی جذاب بود.

اما در بخش پایانی و در ادامه بحث قبل، ظلی‌پور با انتقاد تند از امیر تتلو که چند روز پیش در گفتگویی اینترنتی به محمدرضا شجریان توهین کرده بود، گفت: استاد شجریان من از شما عذر میخواهم؛ شما اسطوره این کشور هستید اما روی صحبتم با این جوان است که به هیچ جایگاهی هم نرسیده؛ تا کجا میخواهی به منفور شدن ادامه دهی؟ بهنام بانی هم با اظهار تاسف درباره این موضوع عنوان کرد: من تا می توانم از هم صنفان خودم حمایت میکنم و حرف آخرم این است که در هیچ کاری هرگز ناامید نشوید که ناامیدی برابر مرگ است.
کد مطلب: 140393
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *