خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

چینی‌ها هم برای حمایت از اسد وارد شدند!

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
گروه بین‌الملل: نیروهای نظامی چین وارد سوریه شده تا در غوطه شرقی -حومه دمشق كه ماه‌هاست تحت محاصره نیروهای دولتی و روسی قرار دارد با مخالفان اسد بجنگند.
چینی‌ها هم برای حمایت از اسد وارد شدند!
گفتنی اینكه، منطقه غوطه شرقی كه بارها مورد حملات شیمیایی هم قرار گرفت در كنترل نیروهای ارتش آزاد سوریه (مخالفان مسلح بشار اسد) قرار دارد و با وجود محاصره طولانی مدت این منطقه توسط نیروهای دولتی و روسی، به دلیل بومی بودن جنگجویان و تسلط به بافت جغرافیایی منطقه، هنوز در حال مقاومت هستند و این در حالیست كه قحطی ناشی از محاصره طولانی، باعث مرگ و میر فراوان ساكنان محلی شده است. روز گذشته، استفان دیمستورا نماینده سازمان ملل در امور سوریه خواستار توجه جدی بین‌المللی به وضعیت وخیم مردم غوطه شرقی شده بود اما به نظر می‌رسد دولت‌های سوریه و روسیه، بی توجه به این مسائل، با جذب نیروهای چینی قصد جنگی تمام عیارتر با مخالفان دارند.
کد مطلب: 140863
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *