خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

قاتل مرد میانسال هرسینی دستگیر شد

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
گروه حوادث: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: فردی که شب گذشته در شهر هرسین مردی میانسالی را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار کرد: این فرد ۳۰ ساله شب گذشته (جمعه)در میدان آزادی شهر هرسین مردی میانسالی را با استفاده از سلاح سردبه قتل رساند و از محل متواری شد.وی افزود: ماموران انتظامی پس از وقوع این حادثه به سرعت در صحنه جرم حاضر شدند و شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس متهم را در کمتر از یک ساعت شناسایی کرد، گفت: ماموران انتظامی هرسین محل اختفای قاتل را که از سارقان سابقه دار بود، شناسایی و دقایقی پیش وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.به گفته آمویی متهم به منظور مشخص شدن دلیل قتل و تکمیل پرونده در اختیار انتظامی شهرستان هرسین‌ قرار دارد.
کد مطلب: 140912
برچسب ها: قتل حوادث جنایت