خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

فرمانده سپاه پاسداران یک مسئول سابق را متهم به فراخوان اعتراض‌ها کرد

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵
گروه سیاسی: فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز اعتراض‌های اخیر را به یکی از مسئولان سابق نسبت داده که "این روزها زبان به مخالفت‌‎خوانی نسبت به اصل و ارزش های نظام گشوده است".
سرلشکر محمدعلی جعفری، بدون آن که نامی از این مسئول سابق ببرد، افزود که وقایع اخیر با فراخوان یکی از سایت‌های وابسته به این شخص صورت گرفته است. فرمانده سپاه گفت نیروهای امنیتی در حال بررسی این موضوع هستند و "اگر به دخالت این مسئول سابق برسند قطعا متناسب با وضعیت و درخواست ناجا با او برخورد خواهند کرد."

در این باره برخی سایت‌ها بیشترین گمانه‌زنی درباره فرد موردنظر فرمانده سپاه را محمود احمدی‌نژاد ارزیابی كرده‌اند زیرا به اعتقاد آنها، در هفته‌های اخیر و پیش از آغاز ناآرامی‌ها انتقادات احمدی‌نژاد، از مدیریت و مسئولان کشور به ویژه قوه قضاییه واکنش‌های زیادی به همراه داشت. رهبر انقلاب هم در واکنشی تلویحی اما تند به احمدی‌نژاد گفتند: "نمی‌شود که انسان یک دهه همه‌کاره کشور باشد، بعد در دهه بعدی تبدیل شود به مخالف‌خوان کشور." در روزهای اخیر هم مسئولان از "دخالت حلقه انحرافی" در اعتراض‌ها صحبت کرده بودند. این در حالیست كه محمود احمدی‌نژاد روز هفتم دی در بوشهر و در آغاز اعتراضاتی که در ابتدا با عنوان «نه به گرانی» شناخته می‌شد، گفت: همه مراقب باشند، هر نوع تنش، درگیری یا حرکت خلاف و تهمت و افترا و تخریب محکوم است و ارتباطی با ما و ملت ندارد.»
 
کد مطلب: 141586
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


توسیوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۱۶:۳۷
بعید میدانم مسولین نظام با دکتر محمود که بنوعی اصولگراست برخورد قضایی شدید بکنند (357036)