خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۱

آلمان معترضان را شایسته احترام خواند

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
گروه بین‌الملل: سخنگوی دولت آلمان، اظهار داشت که تظاهرکنندگان معترض در ایران شایستۀ احترام هستند. دولت آلمان از حکومت ایران خواسته است که در رفتار با تظاهرکنندگان از خود نرمش و خویشتنداری نشان بدهد.
آلمان معترضان را شایسته احترام خواند
اولریک دِمر گفت: معترضان در ایران افراد دلیری هستند که مشکلات اقتصادی و سیاسی کشورشان را در عرصۀ عمومی مطرح می کنند و اقدام این افراد دلیر هم قانونی و هم شایسته احترام است. دولت آلمان از مقامات جمهوری اسلامی ایران خواسته است که وارد گفتگو با تظاهرکنندگان شود و در قبال برخی رفتارهای خشونت آمیز رویه‌ای متعادل و متناسب با وضعیت عمومی کشور در پیش بگیرد. سخنگوی دولت آلمان نگرانی این کشور را نیز نسبت به سرکوب معترضان به ویژه کشته شدن شماری از آنان در اعتراض‌های خیابانی اعلام کرده است. با این حال، کلیه مقامات ایران مردم معترض در کوچه و خیابان‌های شهرهای کشور را به قدرت‌های خارجی و منطقه‌ای نسبت می‌دهند و به طرق مختلف تهدید می‌کنند که آنان را در روزهای آینده سرکوب خواهند کرد. آغاز ناآرامی‌های سیاسی ایران طی هفته گذشته دست کم ٢۱ نفر در جریان اعتراض‌های خیابانی این کشور جمله یک کودک یازده ساله کشته و حدود ۵٠٠ نفر دیگر دستگیر شده اند.
کد مطلب: 141591
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *