خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

درخواست «آزادی فوری» تظاهرکنندگان

پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
گروه بين‌الملل: دولت ايالات متحده آمریکا از «حبس، شکنجه و کشته شدن» هزاران نفر از شهروندان ایرانی که در جریان اعتراضات اخیر بازداشت شده اند، عمیقا ابراز نگرانی کرد.
درخواست «آزادی فوری» تظاهرکنندگان
به گزارش خبرگزاري‌هاي غربي، در بیانیه ای که سارا هاکبی سندرز، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه در این مورد قرائت کرد، آمده است: «ما در مقابل سرکوب حقوق اساسی شهروندان توسط حکومت دیکتاتوری ایران سکوت نخواهیم کرد و رهبران ایران را مسئول هرگونه نقض [حقوق آنها] می دانیم.»! دولت ایالات متحده در بخش دیگری از این بیانیه همچنین خواستار «آزادی فوری» تظاهرکنندگان ایرانی و زندانیان سیاسی در این کشور شد.
 
بیانیه کاخ سفید درباره معترضان بازداشت شده در ایران در حالی منتشر می شود که محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شمار کل بازداشت شدگان در جریان اعتراضات اخیر را ۳۷۰۰ نفر اعلام کرده است. مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه قطعنامه ای در حمایت از شرکت کنندگان در تجمع های اعتراضی در ایران تصویب کرد. در واکنش به این قطعنامه وزارت خارجه ایران روز چهارشنبه به شدت تصویب آن در مجلس نمایندگان ایالات متحده را محکوم کرد.
کد مطلب: 141881
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *