خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰
در هتل ریتز پاریس

سرقت ۴.۵ میلیون یورویی جواهرآلات

پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
گروه بين‌الملل: سه نفر از سارقان در همان محل، توسط نیروهای پلیسی که در حال گشت زنی در منطقه بودند، دستگیر شده‌اند. دو نفر دیگر توانسته‌اند از در عقب جواهرفروشی بگریزند و همچنان فراری هستند.
سرقت ۴.۵ میلیون یورویی جواهرآلات
در پی حملۀ مسلحانۀ پنج نفر  به یک جواهرفروشی در هتل ریتز پاریس، جواهراتی به ارزش تخمینی ۴.۵ میلیون یورو ربوده شد. این حمله چهارشنبه در ساعت ۱۸ و ۳۰ به وقت محلی در پایتخت فرانسه روی داد. سارقان چهره‌هایشان را پوشانده و دستکش به دست داشتند و علاوه بر تبر مسلح به چاقو نیز بوده‌اند.
آنها با تبر ویترین‌های این جواهرفروشی را شکسته و جواهراتی را که در درون ویترین قرار داشت، ربوده‌اند. 
سه نفر از سارقان در همان محل، توسط نیروهای پلیسی که در حال گشت زنی در منطقه بودند، دستگیر شده‌اند. دو نفر دیگر توانسته‌اند از در عقب جواهرفروشی بگریزند و همچنان فراری هستند. بنا بر اعلام رسانه‌های فرانسه سه فرد دستگیر شده برای پلیس این کشور افرادی شناخته شده محسوب می‌شدند.
تحقیقات دربارۀ این حادثه همچنان ادامه دارد و اقدام به موقع نیروهای پلیس، ستایش ژرار کلمب، وزیر کشور فرانسه را در پی داشته است. این حمله، حاضران در هتل را نیز بسیار وحشتزده کرده بود. آنها در زمان سرقت و سپس عملیات دستگیری یا روی زمین خوابیده و یا به آشپزخانه یا زیر زمین هتل پناه برده بودند. شاهدان می‌گویند در جریان عملیات دستگیری دست‌کم صدای شلیک ۱۰ تیر را شنیده‌اند. اگرچه برخی از مشتریان هتل نیز از زخمی شدن یکی از کارکنان هتل ریتز خبر داده‌اند اما پلیس اعلام کرده که این حادثه هیچ مجروحی بر جای نگذاشته است.
کد مطلب: 141883
برچسب ها: سرقت پاریس
مرجع : يورونيوز
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *