خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰

نمونه تحلیل‌ عوامل اعتراضات اخير!

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
گروه سياسي: حامیان دولت روحانی و برخی از اصلاح‌طلبان می‌گویند: تجمعات مشهد(۷ دی) کار احمد علم‌الهدی بوده است.
برخی مسوولان می‌گویند: کار گروه احمدی‌نژاد بوده است.
خود احمدی‌نژاد و یارانش فعلا و از روز آغاز اعتراضات روزه سکوت گرفته‌اند و نگفته‌اند کار کی بوده!
 یک مقام مسوول می‌گوید: آمریکا چند هزار جوان را آموزش داده و برای تجمعات به ایران فرستاده!
 علم‌الهدی هم می‌گوید: ابتدا برای اعتراض گرانی بوده اما در ادامه کار اسرائیل و آمریکا بوده است.  
محسن رضایی هم می‌گوید: کار برادر زن صدام بوده است.  
دادستان کل کشور می‌گوید: کار یک مامور ویژه سازمان سیاه بوده است و…
 پلیس هم کسانی را بازداشت کرده که اصرار دارند کار آنها نبوده است.
حال شما در این آشفته‌بازار ریشه‌یابی اعتراضات، پیدا کنید پرتقال فروش را! راستی مگر در این مملکت گل و بلبل؛ که همه سرکارند، ارزانی بیداد می‌کند، همه در رفاه و خوشی‌اند و ... ناراضی هم داریم که بخواهند اعتراض کنند؟
کد مطلب: 141910
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۱:۳۶
خوب درست می گویند. در ایران هیچ اختلاسی صورت نگرفته، تمام اصول قانون اساسی که به حقوق مردم مربوط می شود، رعایت می گردد؛ هیچ کس بیکار نیست؛ هیچ کس خوراک و معاشش را از سطل های زباله بیرون نمی آورد؛ هیچ کودکی تا دیروقت در مترو و غیر آن کار نمی کند و طبیعتاً به هیچ کودک کاری تجاوز نمی شود؛ تحصیل از ابتدا تا انتها رایگان است. یک کشوری یک جای دنیا هست که در آن هیچ کدام از اتفاقات بالا نمی افتد و مسئولان آن کشور آن قدر غیرت ندارند که بگویند ما بی عرضه ایم و استعفا می دهیم. (357455)
سهيل واعضي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۷:۳۰
دقيقا، همه مسوولان هميشه اذعان دارن ما با وجود مشكلات ازادترين مترقي ترين كشور و سالم ترين كارگزاران كشورها رو داريم پيشنهاد ميكنيم اين جماعت معترض كه ٤٢ هزار نفر شمارش شده!!!!!!!؟ اگه از شوكه اين عدد تو افق محو نشدن ببريد يه دور تو جرثومه هاي فساد بزنن تا به دست و پاي مسوولين بيوفتن كه مارو برگردونبد بهشت ايران
مرسي اه (357466)