۱
دولت، استانداران 4 استان ديگر را تعیین كرد

دستور رييس‌جمهور براي منشور حقوق شهروندی

يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۱۷
گروه سياسي: در جلسه عصر امروز هیات دولت رسول زرگرپور، سیدطاهر طاهری، سیدموسی خادمی و هوشنگ بازوند به ترتیب به عنوان استانداران اصفهان، البرز، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان و سید محمد پژمان به عنوان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شدند.
دستور رييس‌جمهور براي منشور حقوق شهروندی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیات وزیران عصر امروز یکشنبه به ریاست دكتر حسن روحانی رییس‌جمهور تشکیل جلسه داد. در این جلسه آقاي روحانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های ایثارگران و خانواده آنها در طول جنگ تحمیلی تجلیل و ابراز امیدواری کرد که دولت بتواند دین خود را نسبت به آنان ادا نماید. رییس‌جمهور همچنین از همه مردم ایران در اقصی نقاط کشور که با صبر و مقاومت و پشتیبانی از رزمندگان و فرزندان خود حماسه عظیم 8 سال دفاع مقدس را خلق کردند، تشکر و قدردانی کرد.

روحانی از مردم مقاوم و سرافراز استان‌های مرزی آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان و شهرهای مقاوم این استان‌ها به ویژه خرم‌شهر عزیز که هم در لباس مجاهد و هم در لباس میزبانی و پشتیبانی رزمندگان اعزامی از سایر نقاط کشور انجام تکلیف و وظیفه نموده و دین خود را به اسلام و نظام نوپای اسلامی ادا نموده اند نیز قدردانی کرد. رییس‌جمهور با تمجید از رهبری داهیانه حضرت امام(ره) و مواضع قاطعانه ایشان، پایداری روحیه مقاومت و ایستادگی ملت ایران را عامل ناامیدی دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود دانست.

در ادامه این جلسه آقایان رسول زرگرپور، سیدطاهر طاهری، سیدموسی خادمی و هوشنگ بازوند به ترتیب به عنوان استانداران اصفهان، البرز، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان و سید محمد پژمان به عنوان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شدند. در این جلسه رییس‌جمهور به معاونت حقوقی ماموریت داد تا با همکاری مرکز بررسی‌های استراتژیک و دعوت از نخبگان جامعه حقوقی و سایر صاحب نظران و نهادهای مدنی، پیش‌نویس منشور حقوق شهروندی را تهیه و ارائه کند.
کد مطلب: 16708

یک اصفهانی
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۲۳:۵۶
از روحانی گله داریم که ذاکر را برداشت ولی بجای مهندس جوادی که مقبول اصلاح طلبان بود ، زرگرپور را که مورد حمایت نمایندگان (تماما طرفدار قالیباف در انتخابات ) را استاندار اصفهان کرد . متاسفم همین (132823)
علی
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۰۰:۰۴
دکتر مهدی جوادی برای استان اردبیل قطعی شده است (132828)
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۰۰:۴۸
الویت اصلی باید جابجایی استاندارهایی باشد که بصورت تابلو از باند احمدی نژاد بودند و در جابجایی دیگر استانداران نباید تعجیل شود و حتی باید از تجربه و مدیریت آن گروه شایسته و دلسوز استاندارها به خصوص در استانهایی مرزی که دشمنان روی آنها سرمایه گذاری می کنند استفاده شود و ابقا شوند مگر اینکه افراد شایسته تری پیدا شوند. (132854)
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۰۱:۱۷
آقاي روحاني
من اهل لرستانم . يك اصلاح طلبم و به شما راي دادم و معتقدم كه مملكت به سمت بهتر شدن مي رود و از عملكرد ٤٠-٥٠ روزه شما هم راضي هستم . كلاً بوي بهبود ز اوضاع جهان مي شنوم . ولي در عالم رفاقت يك گلايه كوچك دارم . احساس مي كنم همان طوركه براي استانداري زنجان يك گزينه خوب انتخاب كرديد و به شاخص هاي اصلاح طلبانه وفادار بوديد براي لرستان دقت و حساسيت لازم را به كار نبرديد و يك سهل انگاري اتفاق افتاده . اين آقايي كه استاندار لرستان شده معاون استانداري مركزي بود ( زمان احمدينژاد) و سايه شما و تفكر اصلاحات را با تير مي زد. حالا با لابي خودش و نمايندگان استان به وزارت كشور تحميل شد و براي سومين دوره متوالي بالاترين مقام اجرايي لرستان به جناح راست رسيد . در حالي كه نيروي اصلاح طلب ارزشمند فراوان است ... لا اله الا الله
اي داد بيداد!
باز هم تاكيد مي كنم مديريت حضرتعالي در سطح كلان كشوري و بين المللي براي مملكت مفيد بوده و من در مجموع مچكرم (132858)
مازیار
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۰۱:۳۸
آقای رییس جمهور آقای رحمانی فضلی تو رو خدا استاندار خوزستان رو عوض کنید و یک استاندار اصلاحطلب منصوب کنید.به خدا تا حالا هیچ دولتی به فکر خوزستان این استان زرخیز و ثروتمند نبوده. (132865)