خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۱۱

لب‌خوانی گفت وگوی كوتاه رونالدو با مسی

يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۳
گروه ورزشي: رسانه های اسپانیایی گفتگوی كوتاه رونالدو و مسی در پایان فینال جام حذفی را لب خوانی کردند.
لب‌خوانی گفت وگوی كوتاه رونالدو با مسی
در پایان فینال جام حذفی اسپانیا که با برتری رئال مادرید برابر بارسلونا همراه بود، کریس رونالدو به سمت لیونل مسی رفت و با او خوش و بش کرد که عکس منتشر شده در این خصوص بازتاب زیادی در رسانه ها داشت. رسانه های اسپانیایی با بررسی فیلم لحظه گفتگوی این دو ستاره، با لب خوانی متوجه دیالوگ های رد و بدل شده شدند که به شرح زیر منتشر شده است:
رونالدو : ناراحت نباش ! فوتباله . برات آرزوى موفقیت می کنم.
مسى : ممنونم... پات بهتره شده ؟
........................
از سوي ديگر رئيس باشگاه بارسلونا اعلام کرد ستاره آرژانتيني تيمش آبي‌اناري‌ها را در آينده رهبري خواهد کرد.

ماريا بارتومئو در گفت‌و‌گويي اعلام کرد: ليونل مسي همان کسي که آينده بارسلونا را رهبري مي‌کند و باشگاه بايد او را در ناز و نعمت بزرگ کند تا بتواند مطمئن شود که شرايط براي او مهيا است تا بتواند بهترين عملکرد خود را به نمايش بگذارد. وي فاش کرد که بازيکنان سر حال شده‌اند اما هيچ انقلابي در تيم به وقوع نپيوسته است و اعتماد خود به زوبيزارتا، مدير ورزشي باشگاه را اعلام کرد. رئيس باشگاه بارسلونا اضافه کرد: هيچ انتخابات زودهنگام يا استعفايي از کادر مديريتي گزارش نشده است و باشگاه 2 سال هيجان‌انگيز را در پيش دارد.
کد مطلب: 38823