خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۱

لیلا حاتمی بازیگر دوران عاشقی شد

دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۵
گروه فرهنگ و هنر: لیلا حاتمی بازیگر دوران عاشقی جدیدترین فیلم علیرضا رئیسیان شد.
لیلا حاتمی بازیگر دوران عاشقی شد
این بازیگر سینمای ایران در سومین همکاریش پس از فیلم‌های چهل سالگی و ایستگاه متروک در جدیدترین فیلم علیرضا رئیسیان نیز با او همکاری دارد. لیلا حاتمی پیش از این، برای بازی در فیلم ایستگاه متروک جایزه بازیگری زن جشنواره مونترال را گرفت که گفته می‌شود اولین جایزه بین‌المللی سینمای ایران برای یک بازیگر زن در پس از انقلاب بود.

فیلمبرداری دوران عاشقی قرار است اوایل مرداد ماه آغاز شود و تماما در تهران فیلمبرداری خواهد شد. تاکنون علاوه بر بازی لیلا حاتمی؛ بازی فرهاد اصلانی هم در این فیلم قطعی شده است. در روزهای آینده نیز لیست قطعی دیگر بازیگران این فیلم اعلام خواهد شد.

دوران عاشقی با فیلم‌نامه‌ای از رویا محقق که از مهسا محب‌علی تشکر شده است به نگارش درآمده است و فیلم یک درام خانوادگی است که در یک بستر اجتماعی روز اتفاق می‌افتد. علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری،عبدالله اسکندری گریم،عباس رستگارپور صدابردار،هایده صفی‌یاری مونتاژ و محمدرضا دلپاک طراح صدا ، علی هاشمی دستیار کارگردان، مجید کریمی مدیر تولید و مجری طرح از جمله عوامل اصلی پشت دوربین هستند که حضورشان در «دوران عاشقی» قطعی شده است.

دوران عاشقی به تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید می‌شود. علیرضا رییسیان در کارنامه کاریش ساخت فیلم‌های چون سفر،پرونده هاوانا،ایستگاه متروک، چهل سالگی را داشته است.

فیلم چهل سالگی در جشنواره‌ فجر چهار سال قبل، نامزد بهترین فیلم،کارگردانی و بازیگر زن، مرد و فیلم‌نامه شد که دو سیمرغ ویژه کارگردانی و بهترین فیلم‌نامه اقتباسی را گرفت و فیلم ایستگاه متروک نیز نامزد کارگردانی،بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن و فیلمبردار شد که محمد آلادپوش سیمرغ بهترین فیلمبرداری را دریافت کرد. همچنین این دو فیلم علاوه بر حضورهای موفق داخلی در جشنواره‌های متعدد خارجی هم موفقیت‌های را داشته‌اند.
کد مطلب: 46813
مرجع : ايسنا