۴۸

حاشیه‌های ازدواج مجدد «آزاده نامداری»

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۹
گروه فرهنگی: خبر ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی انقدر شوک آور نبود که خبر طلاق انها طرفدارانشان را شگفت زده کرد.
حاشیه های بعد از طلاق اما کاری کرد،  زبان هر دو فرد به ناگفته هایی باز شود که شاید خصوصی ترین بخش زندگی آنها بود. حالا اما با ازدواج مجدد آزاده نامداری دوباره بنای حاشیه در زندگی وی باز شده و پای آن به فضای مجازی هم کشیده شده است.

ماجرا هم از این قرار است که در حالی که آزاده نامداري دوشنبه ٦ مهر، با انتشار خبري در صفحه مجازي اش، ازدواج دوم خود را رسانه اي كرد  و سجاد عبادی، فرزند رييس سابق سازمان جوانان را به عنوان همسر خود معرفی کرد، حالا  مهسا آبومگر، همسر اول سجاد عبادی در متنی که در صفحه مجازی وی منتشر شده است، خطاب به همسر سابقش و آزاده نامداری نوشته:

حاشیه های ازدواج مجدد «آزاده نامداری»
آقاي سجاد عبادي!
گل هايي كه هر سه شنبه برايش ميبردي از همان گل فروشي ميخريدي كه براي من هم در اين ٣ سال خريدي؟! حرف‌هايي كه سر سفره عقد در گوشش گفتي از جنس همان حرفهايي بود كه در اين ٣ سال در گوشم زمزمه كردي؟! راستي به او هم گفتي كه هميشه دوستش داري ؟!مردي كه سر قولش نماند مرد نيست، پس حساب من با تو هيچ! خانم نامداري عزيز، بانوي حجاب و اخلاق و عفاف و شكستن حرمت ها؛ من سر زندگي ام بودم كه تو آمدي. من بودم و تو آمدي.  او ٢٢ شهريور ٩٤ از من جدا شد و تو ماه هاست كه از گل هاي رز سفيدت عكس ميگذاري و روزهاست كه آينه و شمعدان خانه ي مشترك جديدت را به نمايش گذاشته اي   حساب تو و خانواده هايي كه از هم پاشيدي با خدا.
پ.ن: خدايا باز من ماندم و تو.
به فريادم برس
پ.ن: اين عكس شناسنامه من است

از سوی دیگر آزاده نامداری نیز در صفحه اینستاگرامش به این اتهامات پاسخ داده و نوشته:

حاشیه های ازدواج مجدد «آزاده نامداری»
تلاطم،،رها نمیکنه،،ما عادت داریم هر حرفی رو باور کنیم وپشت بندش داستان وسناریو بنویسیم.. متاسفم برای همه ی آدمای متوهم که حتی خوشحالی همو تحمل نمیکنن.

واقعا چی بدست میاریم،،،از شایعه ساختن،،از همدستی کسایی که نمیدونم کجاشون درد میکنه،،،بازم بی خیال، من محکم تراز اینم که این بازیا آزارم بده،اما شوکه شدن دیگه سه ساله کار همیشمه،امروز سه شنبه است، روز منه، و گلای رز سفیدم،، و این خوشبختی با هییییچ شایعه و همدستی و سناریویی خراب نمیشه..سلام صبح های روشن...من به راهم ایمان دارم..باقیش باخدا....

 پ.ن.بیاین از شادی هم شاد باشیم....لطفا
کد مطلب: 91784
مرجع : شفاف نیوز