۱۹
مراسم تشييع پيكر دکتر امیر میرباقری و برادرانش

جامعه علمي ايران در سوگ برادران ميرباقري

يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۸
گروه جامعه: مراسم تشييع پيكر دکتر امیر میرباقری و دو برادر ديگرش صبح امروز در ميان حزن و اندوه خانواده‌اي كه ۳ عزيز خود را به يكباره در حادثه‌ي گازگرفتگي در شهر دزفول از دست دادند در بهشت زهرای تهران برگزار شد.
دکتر امیر میرباقری فوق تخصص گوارش و کبد و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست داد.دکتر امیر میرباقری فوق تخصص گوارش و کبد و عضو هیئت علمی بیمارستان امیر اعلم مقالات متعددی در ژورنال‌های مختلف به چاپ رسانده و شیوه های درمانی متفاوتی را در زمینه گوارش و کبد ابداع کرده بود. همچنین وی عضو دانشگاه علوم پزشکی اهواز و سرپرست بخش داخلی بیمارستان ایرانیان دوبی بوده است.

بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی دزفول، حادثه گازگرفتگی در در دزفول رخ داد و طی این حادثه سید امید میرباقری، سید امیر میرباقری و سید نادر میرباقری که هر سه برادر بوده‌اند و نظام الدین پزشکی جان باختند.

مرتضی همایون نسب، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در این باره گفت: این حادثه بر اثر نشت گاز مونواکسید کربن در منزل یک پزشک در دزفول اتفاق افتاده است در این حادثه علاوه بر پزشک و ۲برادر وی یک نفر مهمان آنان که وی نیز پزشک بوده جان خود را از دست داده‌اند. وی اضافه کرد: یکی از نزدیکان این پزشکان که صبح روز جمعه از غیبت آنان نگران شده با مراجعه به منزل وی متوجه وقوع این حادثه شده و با اورژانس و نیروهای امدادی تماس می‌گیرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول افزود: متأسفانه هنگام حضور مأموران امدادی در محل حادثه، هر ۴نفر بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست داده بودند. وی استفاده از دودکش و کلاهک غیر استاندارد را علت وقوع این حادثه عنوان کرده است.
در پی کاهش نسبی دمای هوا از شب گذشته در دزفول، استفاده از وسایل گرمازا در این شهرستان افزایش یافته است.

مرحوم دکتر سیدامیر میرباقری در سال ۱۳۳۷در شهر تهران متولد شد. وی تحصیلات ابتدایی را در دبستان پهلوی (سابق) در سال ۱۳۴۲ و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان بایندر آغاز کرد و در سال ۱۳۵۵ موفق به اخذ مدرک دیپلم شد. مرحوم میرباقری تحصیلات عالی خود را در سال ۱۳۵۵ در رشته پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه اهواز آغاز کرد و در سال ۱۳۶۳ فارغ‌التحصیل شد. وی در سال ۱۳۶۷ موفق به اخذ درجه تخصص در رشته بیماریهای داخلی از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شد. او سپس تحصیلات فوق‌تخصصی خود را در رشته گوارش در دانشگاه علوم پزشکی تهران و در سال ۱۳۷۰ به پایان رساند.

وی دوره‌های تکمیلی آندوسونوگرافی را در دانشکدة کلینیک بورد دانشگاه پاریس (کشور فرانسه) گذراند. وی در سالهای اخیر به عنوان عضو هیئت علمی و دانشیار گروه داخلی در بخش گوارش بیمارستان امیراعلم به خدمت رسانی به بیماران مشغول بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از سال ۷۵-۱۳۶۳ ، عضو هیئت تحریریه مجله علوم پزشکی اهواز به مدت ۳ سال، عضو هیئت بررسی طرح‌های تحقیقاتی پژوهشی دانشگاه اهواز به مدت ۳ سال، سرپرست بخش داخلی بیمارستان ایرانیان دبی به مدت ۳ سال، سرپرست اجرای کنفرانس‌های علمی بیمارستان ایرانیان دبی به مدت ۳ سال و عضو هیئت تحریریه مجله علمی بیمارستان ایرانیان به زبان انگلیسی به مدت ۴ سال بخشی از سوابق این استاد فقید بود.
وی دوره‌های تکمیلی آندوسونوگرافی را در دانشکده کلینیک بورد دانشگاه پاریس (کشور فرانسه) گذراند. وی در سالهای اخیر به عنوان عضو هیئت علمی و دانشیار گروه داخلی در بخش گوارش بیمارستان امیراعلم به خدمت رسانی به بیماران مشغول بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از سال ۷۵-۱۳۶۳، عضو هیئت تحریریه مجله علوم پزشکی اهواز به مدت ۳ سال، عضو هیئت بررسی طرح‌های تحقیقاتی پژوهشی دانشگاه اهواز به مدت ۳ سال، سرپرست بخش داخلی بیمارستان ایرانیان دبی به مدت ۳ سال، سرپرست اجرای کنفرانس‌های علمی بیمارستان ایرانیان دبی به مدت ۳ سال و عضو هیئت تحریریه مجله علمی بیمارستان ایرانیان به زبان انگلیسی به مدت ۴ سال بخشی از سوابق این استاد فقید بود.

همچنین دکتر سیدنادر میرباقری متخصص علوم آزمایشگاهی و مدیر آزمایشگاه بیمارستان فیروزگر همکار دیگر دانشگاه علوم پزشکی تهران بودکه در این حادثه همراه دو برادر دیگر و یکی از دوستان خود دچار حادثه شد و جان باخت.
کد مطلب: 7999
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۲:۱۸
نصب یک حسگر نشت گاز و مونوکسید کربن فقط 100 هزارتومن هزینه داره چرا دولت اجباری نمی کنه نصب این حسگر ها رو!!!؟ (20381)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۳:۱۳
خدا رحمتشان کند (20391)
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۳:۴۴
روحشان شاد و یادشان گرامی باد (20400)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۳:۴۵
چه فاجعه ای ،خدا به خانوادشون صبر بده انشا الاه. (20401)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۳:۵۷
اينكه نخبه ها به هشدارهاي ايمني توجه نميكنند جاي تاسف دارد.از مردم عامي چه انتظاري ميتوان داشت. (20403)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۰۰:۲۴
اگر شما مهمان باشید دودکش خانه را بررسی میکنید؟ (20538)
الهام
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۳۹
روحشان شاد. (20617)
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۳:۰۶
با نهایت تاسف و تائثر واقعا فاجعه غم انگیزی بود واز ما هموطنان این نخبگان عزیز کاری جز طلب امرزش و افسوس کاری دیگری بر نمی اید.ولی این چنین پزشکانی دیگر جامعه ایرانی به خود نخواهد دید.روحشان شاد و قرین رحمت (20913)
سعيده
۱۳۹۱/۱۰/۲۸ ۱۱:۳۳
خدا رحمتشان كند. (21336)
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۳:۱۰
شما از منظر دیگری به این فاجعه بنگر! (20915)
مهدی
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۵:۱۱
تا کی ما باید از سوخت فسیلی استفاده کنیم چرا سراغ انرژی های پاک نریم (20419)
نیلوفر
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۹:۰۲
چند نفر باید به دنیا بیان تا یکی شون مثل دکتر مبر باقری بشه؟ (20445)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۵:۲۷
واقعا، هیچکس دکتر میرباقری نمیشه. (20682)
نئدن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۳:۴۷
نترس در هر دقیقه تو ایران 2 نفر متولد میشه و در هر سال 100 نفر مثل دکتر فارغ التحصیل میشه. بنابر این کمبودی از لحاظ متخصص پیدا نمیکنیم خداروشکر. اما انچه مهم است این است که باید افسوس چهره های سیاسی بخوریم که نخبه نیستند. ببینید چطور یک عده بی سواد دارن به دکتر ظریف حمله می کنن . بنابراین باید افراد نخبه به سمت رشته های علوم انسانی سرازیر بشن (334473)
هومن
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۹:۳۸
من از همکاران مهندس امید میر باقری بودم.اصلا باور نمیکنم که این عزیز رو از دست داده باشیم.روحشان شاد (20453)
احمد
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۱۹:۵۶
من 5 سال بیماری گوارش داشتم و سراغ متخصص های زیادی رفتم ولی اثری نداشت تا اینکه با معرفی یکی از آشنایان خدمت دکتر میرباقری رفتم و ایشون با تجویز یک نوع دارو و چند توصیه ساده مشکل منو حل کرد. روحش شاد (20456)
علی
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۱:۳۳
باید برای چنین وقایعی عزای ملی اعلام کرد. و وقتی میزان تحصیلات این چند عزیز از دست رفته رو جمع می کنین نزدیک یک قرن میشه. همش با یک کم کاری سازندگان بخاری وعدم نصب حسگر از دست رفت. (20480)
drik
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۱:۵۱
دکتر میرباقری گل سر سبد پزشکان گوارش ایران و به جرات میتوان گفت دنیا بود، انسانی با خصوصیات اخلاقی والا،مرگش ضایعه ای جبران ناپذیره،خداوند بیامرزش (20484)
ناشناس
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۲:۲۳
سید امیر دکترم بود واقعا دکتر خوبی بود وقتی دیدم هنگ کردم همین یک ماه پیش رفته بودم واسه وزیت!!! (20492)
مهرداد مصوري
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۲:۴۴
با سلام
واقعا بسيار متاسف و متاثر شدم دكتر سيد امير مير باقري از پزشكان بسيار متخصص و حاذقي بودند كه بسياري از مردم ايران و تهران را مداوا نمودند و از طرفي هم پزشكي بسيار با اخلاق و خوشرو و مبادي آداب بودند به اندازه اي كه خود حقير جداي از آنكه چندين بار پزشك معالجم بودند از لحاظ اخلاقي و شخصيتي ايشان را فرد بسيار موقر و متدين ميدانستم
روحشان شاد و غريق رحمت الهي باد
اين ضايعه اي است كه جبران ناپذير بوده و امثال ايشان بسيار نادر مي باشند
با تقديم احترام و ادب
مهرداد مصوري (20498)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۳:۰۱
با تاسف فراوان پزشک معالج خوبم برای همیشه از میانمان رفت. صد افسوس و تسلیت به همه دوستداران و خانواده گرامیشان. (20507)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۳:۰۳
كلامي براي تسلي نيست!!
اين يك فاجعه بزرگ است (20509)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۳:۱۱
خدا بیامرزتشون
واقعا انسانای فوق العاده ای بودن...

حیففف و
صد حیف

به تمام معنا انسان بودن (20518)
۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۲۳:۴۸
باورم نميشه خيلي وحشتناكه روحشان شاد (20529)
ذبيح اله نجفي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۰۰:۰۸
با سلام
واقعا بسيار متاسف و متاثر شدم دكتر سيد امير مير باقري از پزشكان بسيار متخصص و حاذقي بودند كه بسياري از مردم ايران و تهران را مداوا نمودند و از طرفي هم پزشكي بسيار با اخلاق و خوشرو و مبادي آداب بودند به اندازه اي كه خود حقير جداي از آنكه چندين بار پزشك معالجم بودند از لحاظ اخلاقي و شخصيتي ايشان را فرد بسيار موقر و متدين ميدانستم
روحشان شاد و غريق رحمت الهي باد
اين ضايعه اي است كه جبران ناپذير بوده و امثال ايشان بسيار نادر مي باشند
با تقديم احترام و ادب (20535)
علي قسمتي
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۰۱:۱۳
جمله اي واقعاً نيافتم براي تسلي اين مصيبت وارده به هميهنان ايراني وخانواده هاي محترم مير باقري جزء آه كشيدن خداوند بيامرزدشان (20550)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۰۸:۲۴
دکتر سیدامیر میرباقری پزشکی حاذق،فروتن، مردمی و با وجدان پزشکی و متعهد به بیماران بود و مصداق ضرب المثل معروف هر چه درخت پربارتر سر به زیرتر بود. برای این دکتر فقید و برادرانش و برای هر انسان وارسته ی متوفی دعا کنیم. (20572)
جمشیدنیا
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۲:۵۵
زبان در بیان انسانیت مرحوم دکتر فقید سید امیر میرباقری این پزشک حاذق، این انسان والا و وارسته و این افتخار جاودان کشور ایران و نعمتی که خدا چند سالی به ایرانیان بخشید قاصر است . ضمن اعلام همدردی با خانواده ایران زمین این فاجعه ی بزرگ را به مادر فرهیخته ی این بزرگواران و خانواده های داغدارشان تسلیت عرض نموده و صبر و شکیبایی از درگاه خداوند منان برای آنان و علو درجات برای ایشان ،برادران بزرگوارشان و همکار گرامیشان آرزومندم. (20910)
غ ق
Russian Federation
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۰۸:۳۰
واقعا جبران این ضایعه بسیار سخت است افسوس.... خداوند رحمتشان کند (20574)
روح اله
United States
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۰۹:۲۸
بعضی آدمها انقدر در بهتر زندگی کردن دیگران موثرند که دوست نداریم رفتنشان را باور کنیم . صد حیف ، از دکتر با سواد و با اخلاقم که زود تر انچه تصور میکردیم سفر کرد ...
خانواده این عزیز بدانند که مردم زیادی در این ضایعه شریک غم ایشان هستند که باید به همه تسلیت گفت (20587)
فاطمه
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۰:۰۶
دیگر همچنین پزشکی در دنیا وجود ندارد... (20592)
عمار شفاعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۰:۴۰
انا لله وانا الیه راجعون
بسیار متاسف شدم از اینکه پزشکی حاذق، متین، بااخلاق، مهربان و دوست داشتنی-البته زبان قاصر است از توصیف ایشان-را از دست دادیم. خداوند این عزیزان را که در روز عزای پیامبر(ص) و شهادت مظلومانه ی غریب مدینه و غریب طوس، غریبانه از پیش ما پر کشیدند در جوار رحمت خود میهمان و از تعمات بهشتی بهره مند بگرداند. (20602)
فریده
Russian Federation
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۰:۴۵
خیلی ناراحت شدم چه راحت از دنیا باید این 3نخبه خداحافظی کنند دلم برای مادرشان میسوزد و فقط میتوانم از درون سینه ام آهی به بلندای بی نهایت بکشم خدارحمتشان کند (20603)
ضرونی از لرستان
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۰۲
بسمه تعالی
از حادثه ناگواری که برای ایرانیان پیش آمد بسیار ناراحت و اندوهگین شدم/ من چند سال پیش خدمت دکتر میرباقری رسیدم الحق والانصاف ایشان پبسیار متدین و مردم دار بودند.
این مصیبت را به تمام ایرانیان و خانواده محترمشان تسلیت عرض میکنم.
روحشان شاد و خانه قبرشان پرنور باد. (20605)
زهرا ضيائي
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۱۰
با سلام
بسيار متاثر شدم،دكتر امير ميرباقري از پزشكان بسيار حاذق بودند كه در زمينه پزشكي خدمات ارزشمندي به هموطنان ارائه دادند از خداوند منان بهشت برين را برايشان آرزومندم،روحشان شاد (20610)
محمدرسول رئوف پناه
United States
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۱۷
خدا رحمت کنه دکتر سیدامیر میرباقری رو. ایشون مرد بزرگ ، مهربون و شریفی بود. من از بیماران ایشون بودم که بازگشت سلامتیمو بعداز لطف خدا و عنایت امام حسین (ع) مدیون ایشون و دکترسعید درخشانی میدونم.
وقتی امروز خبرفوت ایشون رو خوندم واقعا متاسف و متاثر شدم که ملت ایران بزرگ مردی از جامعه پزشکی رو ازدست داد. هنوز بیماران زیادی به وجود بابرکت ایشون نیاز داشتند و زود بود رفتنشون. اما تقدیر خدا چنین بود و چاره ای جز صبر براین مصیبت بزرگ نیست. ازخدای مهربون برای ایشون و برادران متوفی عزیزشون طلب آمرزش و رحمت و برای خانواده بزرگوارشون طلب صبروشکیبائی دارم. و این بیت شیخ اجل حضرت سعدی رو به روح بلند دکترسیدامیر میرباقری تقدیم میکنم:
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز --- مرده آن است که نامش به نکویی نبرند (20613)
محسن کربلایی
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۴۹
اظهار تاسف واژه کوچکی برای این ضایعه جبران ناپذیر و دردناک است روح بزرگش شاد (20619)
لیدا مقدس فر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۴۹
اگر تمام عمه عمو دایی خاله و اقوام درجه2 فباهم فوت می کردند انقدر ناراحت نمی شدم که دکتر میرباقری عزیز فوت کردن یادشان همیشه در دل ما هست (20621)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۱/۲۲ ۰۸:۱۹
پس چرا از پدر و مادرت مایه نمیذاری؟ اتفاقا می بینی واسه اونا پیش میاد اون چیزی که برای عمه و خاله ت آرزو می کنی!!!! (334671)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۲:۳۵
من خیلی داغون شدم (20625)
کاظمی
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۳:۵۱
خداوند قرین رحمتشان فرماید. من هم دو برادرم را از دست داده ام یکی در جنگ و یکی هم 7 روز قبل در حادثه رانندگی فوت کرد که دو فرزند خردسال دارد. خدا نصیب هیچ کس نکند. خیلی سخت است (20649)
حیدری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۴:۰۸
فریاد که از عمر جهان هر نفسی رفت
دیدیم کزین جمع پراکنده کسی رفت

شادی مکن از زادن و شیون مکن از مرگ
زین گونه بسی آمد و زین گونه بسی رفت
خدا رحمتشون کنه
روحشون شاد (20657)
اسماعیل سعیدی
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۴:۱۷
انا لله انا الیه راجعون ولی باید چند سال بگذره تا پزشکی و استادی بااخلاق و مهربان رشدوظهور کنه؟ اشکم در اومد (20660)
حسین خان بابازاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۴:۲۳
دکتر سید امیر میر باقری به تمام معنا یک فرشته بود ملت ایران بایستی در غم از دست دادن ایشان خون گریه کند انشاا... خداوند ایشان را غرق نور و رحمت کند و به خانواده محترمش صبر اطا کند . (20663)
عباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۴:۴۷
روحشان شاد باد چه حیف (20671)
تورج
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۴
پزشک معالج همسرم بود چه خاکی بر سرمان شد (20673)
ahad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۵
چرا کارخانجات بخاریهایی می سازند که با کوچکترین عدم تمرکز و ذقت جان ایرانی یها را میگیرد . برق خطرش از گاز بیشتر است اما با گذاشتن چندین فیوز و بالا بردن ولتاژ و پایین آوردن آمپراژ ؛خطر آن تقریبا به صفر رسیده است . اما ما در ایران کل تقصیر ها را گردن مردم می اندازیم . چرا بخاریهایی که حسگر ندارند در بازار بفروش میرسند . چرا بجای آموزش دادن مردم از تلویزیون ،صاحبان کارخانه ها را آموزش نمی دهند تا خطر گذاری بخاری ها را کاهش دهند . سالانه هزاران نفر در ایران در اثر گاز گرفتگی می میرند . چرا جان مردم ایران به اندازه جان مرغهای مرغداری ها ارزش ندارد .........
احد بلالی (20674)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۰:۳۲
آفرین (20762)
ئی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۳:۵۰
آره ما خودمان مرغداری داریم توی سالن هم ترموستات هست هم سنور های کنترل دما وهم رطوبت . واقعا امنیت مرغداری ها بیشتر بود. ولی حیف که احمدی نژاد صنعت مرغداری رو ورشکست کرد (334475)
طیبه
United Kingdom
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۵:۰۲
من با شنیدن این خبر بسیار متاسف شدم و خیلی گریه کردم چون هنوز بیماران زیادی به دکتر سید امیر نیاز داشتند .او یک انسان به تمام معنا بود خدایا چرا باید انسان های بزرگی مثل آنها به این سادگی جانشون رو از دست بدهند. او که جان هزاران نفر رو نجات داده بود حقش این چنین نبود.....حیف صد حیف.....
روحشان شاد (20677)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۶:۱۷
به خدا تاسف دردی را درمان نمیکنه با خشم به علت بیاندیشیم و از حسگرهای جدید استفاده کنیم (20689)
میلاد
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۷:۰۳
چیزی جز تسلیت نمیتوان گفت خدا به خانوادشون صبری بده انشالله.... (20700)
حسین
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۷:۲۵
روحشان شاد (20709)
نا
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۸:۴۱
روحشان شاد (20741)
رحمان
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۰:۰۹
تسلیت تسلیت (20756)
هامان
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۰:۱۷
دکتد سید امی تنها کسی بود که بیماری پانکراتیت من رو تشخیص داد و مداوا کرد... واقعا قلبم به درد اومد (20757)
امیر حسینی
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۰:۳۰
خداوند روحشان را شاد و آنها را در زمره پیغمبران وامامان معصوم علیهم السلام محشور کند..... (20760)
امیر حسین خیابانی
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۰:۳۲
باید بگم که فقط خانواده ی میرباقری ها داغدار از این فاجعه نیستند،بلکه تمامی ایرانیان چه داخل و چه خارج از کشور در اندوه از دست دادن این عزیزان به سوگ نشسته اند.
خدا به همسر،فرزندان و مادر این عزیزان صبر عطا بفرماید. (20761)
زهرا
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۱:۰۳
با سلام واقعا دردناکه که اینقدر راحت و آسون جان انسانها از دست بره. ولی از ماست که بر ماست
برادر من یه دستگاهی اختراع کرده که هشدار دهنده من اکسید کربنه . ثبت اختراع شده ولی هیچ حمایت کننده ای نیست که به تولید انبوه این دستگاه کمک کنه . هرسال تو کشور خودمون نزدیک ۱۰۰۰ نفر بر اثر گاز گرفتگی با منو اکسید کربن کشته میشن ولی هیچ دلسوزی نیست. البته در حال حاضر شرکت گاز یه دستگاهی داره که روی وسایلی مثل بخاری و آبگرمکن نصب میشه ولی قیمتش خیلی بالاست و قابلیت حمل کردن رو نداره . ولی دستگاهی که برادر من اختراع کرده قابلیت اینو داره که هر جا برده بشه (20768)
اسماعیل
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۲:۲۶
خدارحمتشان کند.روحشان شاد. (20785)
پورچه از سمنان
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۳:۱۶
انسان فداکار و مومنی بود روحش شاد (20807)
فرزانه خورشیدی
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۳:۱۶
اندوه ما در غم از دست دادن ان عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد......... (20808)
احمد
Russian Federation
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۳:۱۶
واقعا فاجعه غم انگیزی بود خدا به خانواده های این عزیزان صبر بده. به عنوان یک همشری و ایرانی برای از دست دادن این بزرگان واقعا متاسف شدم. روحشان شاد. (20809)
۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۲۳:۲۶
روحش شاد باد (20814)
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۰۰:۱۳
خدایا قربونت برم این چه مصیبتی بود..........؟ (20825)
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۰۱:۰۶
مادر فلک یک سید امیر زاده بود و دیگر به مانندش را روزگار در خود نخواهد دید زیرا که او انسانیت را با هیچ جاه و مقامی عوض نکرد .
با نهایت تاسف صبر را از خدا برای مادر سه عزیز خواستاریم . (20832)
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۰۱:۱۲
ای کاش صدا و سیما به جای پرداختن به برنامه های بی محتوا کمی بیشتر برای این عزیزانی که بیشتر مردم ایران سلامتیشان را به آنها مدیون هستند میپرداخت . (20834)
دئز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۳:۵۳
صدا سیما فقط بلده به یجور دانشمندای خاص بپردازه که البته مدارک تحصیلشون در حد لیسان یا فوق لیسانس بیشتر نبود. ولی نه از مریم میرزاخانی ها گفت( تنها برنده جایزه فیلدز یا نوبل ریاضی) در ایران و نه از دکتر میرباقری ها. اتفاقا اینها در بعضی مواقع به عدم بصیرت هم متهم میشن (334476)
هاتف
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۰۱:۵۸
رفتی و رفتن تو آتش نهاده بر دل :
از کاروان چه ماند جز آتشی به منزل !

رفتی و برنگشتی بر این دل خرابم :
مانده ز دوری تو صدها داغ بر دل !

خانواده محترم میرباقری

مشیت الهی بر این قرار گرفت که بهار فرحناک زندگی عزیزانتان را خزانی ماتمزده به انتظار بنشیند ، ضمن آرزوی رحمت واسعه الهی برای مرحومین و صبر و شکیبایی برای بازماندگان ، از تربیت و تحویل چنین انسانهای شایسته ای به اجتماع سپاسگذاریم . (20840)
طلا
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۰:۲۲
خبر بس ناگوار و پذیرشش سنگین بود باورم نمی شه که دکتر امیر میر باقری این پزشک مهر بان و انسان دوست که وجودش مرهمی بر دردهای بسیاری از هم وطنانش بود را از دست داده باشیم . افسوس و صد افسوس . او پزشک معالج بسیاری از ماخوزستانی ها بود و بسیار ناراحتم از اینکه دراینجا این حادثه ناگوار برای او و برادرانش رخ داد. (20877)
بيمار دكتر
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۱:۱۲
مادر عزيز آقايان مير باقري آفرين بر شما مادر نمونه،تسليت عرض مي كنم ،فرزندان شما با فاطمه زهرا (س) همنشينند بخدا مطمئنم . . . (20886)
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۲:۰۵
خداوند رحمتشان کند
دکتر سید امیر را میشناختم؛ دکتر عالی بود
خدا رحمتش کند (20893)
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۲:۵۱
جامعه ایرانی برای از دست دادن چنین مردان بزرگی باید برای خود متاسف باشد. روحشان شاد خداوند به خانواده ی این عزیزان صبر عاجل عنایت بفرماید. آمین (20908)
امیرمحمد از تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۶:۱۲
واقعا درد آور است.از صمیم قلب تسلیت می گویم.
(20946)
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۷:۳۸
رفت... پر کشید و رفت...
همه آدما ارزشمندن اما یکی مثل دکترمیرباقری انقد وجودش ارزشمنده که خیلی ها جای خالیش رو احساس خواهندکرد، خیلی از مریضاشون،دوستاشون و البته خانواده محترمشون.روحشون شاد (20954)
سینا
Germany
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۲۱:۱۹
من تازه برنامشونو تو تلویزیون دیدم میخواستم برم پیششون - دیدم زیر نویس کرده که ایشون فوت کردن و فردا مراسم ترحیم هست - روحش شاد - فکر میکردم ایشون کسی هست که میتونه مشکل منو حل کنه (21007)
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۲۱:۴۹
خدا رحمتشان کند خدا صبری به برادر و مادرش دهد.حیف از رفتن این عزیزان حیف و صد حیف از پرپرشدن آنها (21010)
۱۳۹۱/۱۰/۲۷ ۰۰:۵۳
واقعا خاک براین عزیزان حرام باشه (21039)
خورشید
۱۳۹۱/۱۰/۲۷ ۱۳:۳۵
ولی به نظر من خاک از اینکه انها را در آغوش دارد به خود می بالد. (21136)
خورشید بیمار چندین ساله ات
۱۳۹۱/۱۰/۲۷ ۱۳:۱۳
خدایا این اسطوره بزرگ و نمونه طب و اخلاق و آرامش بخش بیماران را با 12 امام و14معصوم همنشین بفرما وبه حق بی بی دو عالم بهشت برین را نصیبشان بفرما و نور و وسعت به قبرشان ده چنانچه تا چشم کار میکند وسعت قبرشان باشد دکتر عزیز و معالجم تا ابد به یادت هستم واز خدا میخواهم روحت شاد شاد شاد باشد و به خانواده گرامیتان صبر اعظمی عنایت بفرمایند. (21118)
آقای ایکس
۱۳۹۱/۱۰/۲۷ ۱۳:۱۸
سلام گفته شده 4 نفر بودن - نفر چهارم چه کسی هست ؟ (21126)
m
۱۳۹۱/۱۰/۲۹ ۲۲:۳۶
مهندس سید نظام الدین پزشکی ، دوست سی ساله دکتر میرباقری بود (21686)
۱۳۹۱/۱۰/۲۷ ۲۳:۰۷
من از وقتی این خبر را شنیدم مدام توی اینترنت می ام و عکس دکتر امیر رانگاه می کنم و گریه می کنم هر چه فکر می کنم باورش برام خیلی سخته با اینکه فقط ایشون را دو سه بار دیده بودم خیلی ارادت بهشون داشتم خانواده شون الان چه کار می کنند
من واقعا دکتری انسان تر از دکتر امیر ندیده بودم و واقعا مثل ایشون فقط خودشون بودند و دیگه نخواهد امد (21273)
۱۳۹۱/۱۰/۲۸ ۱۰:۴۴
خدا به خانواده شون صبر بده حیف وصد حیف (21330)
۱۳۹۱/۱۰/۲۸ ۱۲:۳۰
عجب صبری خدا دارد (21343)
سیمین خلیلی
۱۳۹۱/۱۰/۲۸ ۲۳:۳۱
روحشون شادیادشون کرامی وصدحیف (21466)
حکیمی
United States
۱۳۹۱/۱۰/۲۹ ۰۲:۰۷
دکتر امیر میر باقری انسانی بی نظیر بودند .از شنیدن این خبر واقعا متاسف شدیم. با عرض تسلیت.خانواده حکیمی. (21502)
مریم . ب
۱۳۹۱/۱۰/۳۰ ۱۴:۲۲
خدایشان رحمت کناد انشااله در جواراجداد گرام خود قرین رحمت الهی باشند (21808)
۱۳۹۱/۱۰/۳۰ ۱۵:۲۴
خداوند رحمتشان کند (21821)
فاطمه م
۱۳۹۱/۱۰/۳۰ ۱۷:۳۳
برادران ميرباقري از پدر ومادري اسطوره مقاومت در جنگ تحميلي بودند.ايشان صبوري دستگيري مستمندان ويتيمان را از کودکي اموختند ودريغا که ايران زمين دانشمنداني چنين انسان و بندگان نيکوي خداوندرا از دست بدهد.از اقوام (21840)
امیر رضا
۱۳۹۱/۱۰/۳۰ ۱۸:۳۰
سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز مرده انست که نامش به نکویی نبرند
دکتر نمونه انسان کامل وارسته وظیفه شناس بود که بیشتر از کار طبابت از طریق روح و روان بر روی بیمار تاثیر داشتن و براستی که دستان دکتر میر باقری شفا بخش بود.یاد و خاطره ات در ذهن ما ابدیست.روانت شاد دکتر بزرگوارم (21850)
۱۳۹۱/۱۱/۰۱ ۲۳:۳۵
تا یک شخص بخواهد فوق تخصص شود چه مراحل سختی را باید طی کند روحشان شاد؛ (22186)
فاطمه از کرج
۱۳۹۱/۱۱/۰۵ ۱۴:۱۲
واقعا ضایعه دردناک و اسف باری بود اصلا باورش سخت است روحش شاد
از خدای منان می خواهم که با انبیا و اولیا محشورش گرداند (23296)
حسین یوسفی از قزوین
۱۳۹۱/۱۱/۰۵ ۲۰:۱۸
روحش شاد یادش گرامی .فرشته نجاتی را از دست دادیم که نبودنش فاجعه بزرگ پزشکی ایران است (23360)
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۱/۰۷ ۱۶:۵۸
من نمیدونستم که دکتر امیر فوت کرده بعد از دو هفته از مرگشان که برای تمدید داروهام رفته بودم دمدره ساختمون مطبشون با شوک بعدی روبه رو شدم که ناخوداگاه اشک از چشمانم سرازیر شد ایشان به مدت سه سال دکتر من بودند من دکتری مثل ایشان باسواد ومتدین وواقعا دلسوز ندیده بودم خدا رحمتشان کند وروحشان شاد (23687)
رقیه
۱۳۹۱/۱۱/۰۸ ۱۴:۴۷
خدا یا به حرمت حضرت زینب کبری سلام ا... علیها به خونواده هاشون صبر جمیل عنایت فرما (23898)
شفق
۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ۲۱:۱۵
اینکه بهترین متخصص گوارش را از دست دادم به کنار درد اینجاست انسانی والا یی را از دست دادم که هرگز مرگش را باور نمیکنم (25027)
فرشید
۱۳۹۱/۱۲/۰۷ ۱۷:۲۲
دنیا دکتر امیر میر باقری را از دست داد.ای کاش من بجای ایشان مرده بودم....
صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید. (30768)
حسن رضازاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۲/۱۹ ۲۲:۲۳
من بعداز 3سال دردوخستگی وتشخیص اشتباه دکترای دیگه به سراغ دکتر امیرمیرباقری رفتم وایشون بعداز 1معاینه تشخیص درست دادن وزندگی دوباره به من وخانوادم دادن.حالا خیلی دل شکسته شدم....
خدای من آخه چرا؟؟
چراباید انسانهای خوبی مثل دکتر میرباقری زوداز دنیابرن...
ازخدابراش آخرت روشن وبهشت زیباروآرزومیکنم وبرای خانوادش صبر. (33601)
مينا
۱۳۹۱/۱۲/۲۸ ۱۱:۵۸
روحشون شاد (35406)
رامتین
۱۳۹۲/۰۲/۱۰ ۱۷:۳۸
من متاسفانه خیلی دیر متوجه فوت دکتر میر باقری شدم. منم 10 سال بود بیمار ایشون بودم و بیماری منو که 5 سال هیچ دکتری خوب نکرده بود مداوا کرده بودند. از میزان تاسف و دردم به خاطر این خبر هر چی بگم کم گفتم. چون واقعا تمام این تعریفها در موردشون درست بود. بیشتر متاسفم که چرا باید تو شرایطی باشیم که به همین راحتی جان انسانها هدر بره و هیچ انعکاسی هم تو جامعه نداشته باشه. آخرش هم به قضا و قدر ربطش میدیم ...
دکتر امیر، تو زندگیمو به من دوباره هدیه دادی. افسوس و هزار افسوس که دیگه نمیتونم ببینمت تا یه بار دیگه ازت تشکر کنم ... همیشه مدیونت خواهم ماند (42457)
سلمان
United States
۱۳۹۲/۱۰/۰۹ ۰۱:۰۸
تمام خنده هايم را نذر كرده ام تا تو همان باشي كه صبح يكي از روزهاي خدا عطر دستها يش دلتنگي ام را به باد ميسپارد. (193705)
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۵/۰۵ ۱۲:۳۴
واقعا ازمردانگي و بزرگي سيد امير بگم كم گفتم با آقاي دكتر در آندوسكپي كاركردم بسيار خوش اخلاق و مردم دوست بود ..بخدا تشخيص دكتر حرف نداشت (242773)
سرمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۹/۲۷ ۱۴:۳۸
سلام سال دکتراعلام کنید (270912)
سرمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۱۰/۲۳ ۱۰:۰۱
امروز سالگرد دکترمیرباقری وبرادرانش بود روحشان شاد یادشان گرامی (278326)
س د
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۱۰/۲۳ ۱۰:۰۵
۵شنبه ساعت ۱۰ صبح در بهشت زهرا قطعه ۲۵۶ دومین سالگرد دکتر جمع میشویم ۲۵ دی ۹۳ با تشکر (278327)
سرمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۴/۱۲ ۲۱:۲۹
سلام لطفا روز عید فطر شنبه ساعت ۱۰صبح جمع میشویم تا یاد دکتر را گرامی میداریم (312348)
ص. مؤمنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۱۰:۴۲
نوری خدایی در دستان شفابخش او و انرژی ماورایی در نگاه پر از مهر سیدامیر میرباقری بود که تا ابد فراموش‌شدنی نیست. من و خانواده‌ام بارها برایت اشک ریختیم. دکتر مهربانمان خدا رحمتتون کنه انشاءالله تعالی و التماس دعا. (333844)
aomidia
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۱/۱۵ ۱۷:۰۵
الا بذکر الله تطمئن القلوب (334367)
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۶:۴۶
سلام چرا دیگر کسی از دکتر وبرادرانش یاد نمیشود لطفا جمعه این هفته درسر مزارش جمع میشویم قطعه ۲۵۶ (342569)
دلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۹:۰۴
۵ شنبه ۲۳ دی چهارمین سالگرد دکتر میرباقری ساعت ۱۰ صبح بر سر مزار بردران میرباقری جمع میشیم یادشان گرامی (347081)
aomidia
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۱/۰۵ ۱۵:۳۵
مربوط بسالهای گذشته است خداوند این برادران تیز هوش و شایسته را رحمت بنماید (347613)