نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
بخش :  

گروه اقتصادي: این هفته قیمت خودروهای داخلی در بازار تغییر خاصی نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است.

۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

جشنواره فیلم‌های ایرانی در لاهور

گروه فرهنگي: جشنواره دو روزه فیلم‌های ایرانی در شهر لاهور پاکستان باهدف تقویت بیش از پیش روابط فرهنگی مردم دو کشور دوست و همسایه و معرفی بیشتر توانمندی‌های صنعت فیلم ایران در پاکستان، از روز گذشته آغاز شد.

۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

حمله تروريستي در آلمان با یک کشته

گروه بين الملل: پلیس آلمان شنبه شب از مرگ یک نفر و زخمی شدن دو نفر بر اثر حمله با خودرو به عابران در میدان مرکزی شهر هایدلبرگ خبر داد.

۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

اسکار امسال ، تریبونی علیه ترامپ

گروه فرهنگي: پیش بینی ها حاکی از آن است که مراسم اسکار که در گذشته بارها به محملی برای ابراز عقاید و انتقادات سیاسی مورد استفاده هنرمندان مبدل شده، در سال جاری میلادی نیز به دلیل حضور دونالد ترامپ در عرصه سیاسی این کشور بیش از هر زمان دیگر از شور و ...

۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸

گروه اقتصادي: کارنامه ارزی سال ۹۵ حکایت از آن دارد که اوج گیری نرخ دلار از بعد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آغاز و با تصویب تمدید داماتو در سنا به اوج نزدیک شده و در سال نو میلادی رو به افول گذاشته است.

۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۰

سازمان محیط زیست را به خوزستان ببرید

گروه فرهنگی: بازیگر سینما و تلویزیون ایران با اشاره به اینکه بحرانی ترین مشکل در محیط زیست اکنون وضعیت مردم خوزستان است، گفت: باید سازمان محیط زیست به اهواز منتقل شود تا از نزدیک مسائل مردم را لمس کنند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۲

گروه بین الملل: رئیس‌جمهور آمریکا از زمان ورود به کاخ سفید بیش از اینکه در جلسات روزانه اطلاعاتی – جاسوسی شرکت کند، گلف بازی می‌کند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۸

گروه اقتصادی: وکیل‌مدافع بابک زنجانی گفت: شکایت شرکت ملی نفت ایران از بنده به اتهام استفاده از سند مجعول و نشر اکاذیب در دادسرای فرهنگ و رسانه رد شد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۷

گروه ورزشی: پسر اسطوره فوتبال برزیل برای گذراندن دوران محکومیت خود به خاطر پول‌شویی و قاچاق راهی زندان شد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶

گروه اقتصادی: تازه‌ترین آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران حاکی از آن است که صادرات غیرنفتی در ۱۱ ماهه سال جاری به ۳۸ میلیارد و ۴۹۲ میلیون دلار رسیده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته تنها ۲۱ صدم درصد افزایش داشته است.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵

محمد معینیروزنامه بهاراگر مبنا، شناسنامه و مختصات شفاف شده سال‌های اخیر از «اصولگرایی» (به عنوان یک جناح سیاسی) باشد، اصولگرایان کمتر از اصلاح‌طلبان برنده انتخابات ریاست‌جمهوری بوده‌اند و در بهترین حالت، به واسطه احاطه ...

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹

ابراهیم موسی‌پور بشلیروزنامه بهارتعریف جامعه هر چه باشد، یک عنصر اساسی را در آن نباید نادیده گرفت: تعامل اجتماعی پایدار اعضای آن از طریق سنت. در واقع، انسان‌های اولیه به صرف آن که نمی‌توانستند به تنهایی حیوانات بزرگ را شکار کنند یا ...

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

"اسنپ و تپسی" را نمی‌توان متوقف کرد

گروه اقتصادی: رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی پیشرفت موج های تکنولوژی و کسب و کارهای فناورانه را اجتناب ناپذیر عنوان کرد و گفت: نمی‌توان جلوی سرویس‌هایی چون "اسنپ" و "تپسی" را گرفت.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶

گروه اقتصادی: در بازار امروز - شنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش حدود ۷۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به آخرین روز هفته گذشته، به یک میلیون و ۲۰۴ هزار تومان رسید.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶

گروه جامعه: مدیرعامل بنیاد بیماری‌های نادر ایران از برگزاری هشتمین همایش بین‌المللی روز جهانی بیماری‌های نادر خبر داد و گفت: هم‌اکنون برآورد می‌شود حدود ۱.۲ میلیون نفر در ایران بیماری نادر دارند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵

گروه اقتصادی: نمایندگان مجلس در جریان بررسی جزئیات بودجه 96 مصوب کردند که حقوق ماهیانه کارکنان دولت تا سقف دو میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف می‌شود.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷

گروه اقتصادی: علی‌رغم قوانین خاص همچون ممنوعیت خودروهای 8 سیلندر و با سرعت پیشرانه‌های بالا اما اولین فراری در سال 2012 وارد کشور شد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۷

گروه حوادث: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسایی سارقان صرافی ونیز در فردوسی تهران در کمتر از ۴۸ ساعت و دستگیری آنها ظرف یک هفته خبر داد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴

گروه فرهنگی: البته تمام این اطلاعات از طریق یکی از منابع نزدیک به این زوج درز پیدا کرده است و معلوم نیست حقیقت داشته باشد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳