نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
بخش :  

گروه ورزشي: سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان استعفا داد. سیاه‌جامگان روز جمعه 2 بر یک مغلوب تراکتورسازی تبریز شده بود.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳

گروه ورزشي: رسانه‌های یونانی از پیشنهاد چشمگیر باشگاه چینی به کریم انصاری فرد خبر داد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳

گروه اقتصادي_رسانه‌ها: روزنامه دنياي اقتصاد نوشت: کارشناسان مالی معتقدند بازار ارز در سال آینده متاثر از دو سیکل‌ سیاسی و اقتصادی است. انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران و اروپا و مواجهه عملی دونالد ترامپ با برجام در فصل اول 96، شاکله سیکل ...

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲

گروه سياسي_رسانه ها: روزنامه شرق نوشت: سعید قاسمی، همان منتقد تند‌وتیز خانواده‌ اکبر هاشمی‌رفسنجانی که به خاطر حملات لفظی‌اش به آنها شناخته شده است، باز هم خبرساز شده و از چرایی نتراشیدن ریشش پس از اجرای حکم فائزه هاشمی سخن گفته ...

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶

گروه فرهنگي: اگر چه اصغر فرهادی در مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد اما صدای خود را در گردهمایی اعتراضی آژانس UTA به گوش مردم رساند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶

ایران در متن بازارهای تزانزیت منطقه

گروه اقتصادي: وزارت راه و شهرسازی در طول سال‌های گذشته یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های خود را حول محور ترانزیتی ایران تعریف کرده، مساله‌ای که پس از چند سال پیگیری و مذاکره به نظر می‌رسد نتایج خود را در سطح کشورهای منطقه نشان داده است.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵

موانع ساخت پلاسکوی «جدید»

گروه جامعه: نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد ساخت مجتمع تجاری جدید در محل ساختمان پلاسکوی سابق ارائه و به تشریح موارد قانونی برای ساخت براساس طرح تفصیلی، پرداخت.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴

رتبه دولت الکترونیکی ایران در جهان

گروه اقتصادي: آمارهای اخیر بین‌المللی گویای آن است که در حوزه دولت الکترونیکی حداقل ۱۰۰ کشور جهان قبل از ایران قرار دارند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴

۷۰۰هزار مشترک تالیا همچنان بلاتکلیف

گروه اقتصادي: جدیدترین آمارهای رسمی‌ گویای آن است که همچنان حدود ۷۰۰ هزار نفر مالک سیم‌کارت‌های تالیا هستند، حال آنکه در ارائه خدمات به این مشترکان اما و اگرهای بسیاری وجود دارد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

گروه حوادث_رسانه‌ها: روزنامه ايران نوشت: قصاب شمالی با شلیک گلوله‌های افراد ناشناس از پا درآمد. در این جنایت که در پمپ بنزینی واقع در شهرستان بندر انزلی رخ داد، افراد ناشناس، شبانه مرد قصاب را هدف 6 گلوله قرار داده و بلافاصله متواری شدند....

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

سود شركت پژوسیتروئن دو برابر شد

گروه اقتصادي: پژوسیتروئن که این روزها سرگرم مذاکره با جنرال موتورز برای خرید اوپل است، برای نخستین بار در شش سال گذشته سود سهام پرداخت می‌کند و هدف سودآوری میان مدت را پس از اینکه سود کل سال این گروه تقریبا دو برابر شد، بالا برد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

گروه سياسي_رسانه ها: صابر گل‌عنبری کارشناس مسائل بین‌الملل در روزنامه شرق نوشت: در رابطه با جمهوری اسلامی ایران به نظر می‌رسد سیاست جدید دولت آمریکا در قبال این کشور بر دو نظریه شناخته‌شده در علم روابط بین‌الملل استوار است؛...

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

اسکار سینمای فرانسه به «او» رسید

گروه فرهنگي: مراسم اعطای جوایز چهل‌ودومین دوره جوایز سینمایی "سزار" موسوم به اسکار سینمای فرانسه با معرفی برندگان برگزار شد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

چرا ژاپن ضدزلزله است؟

گروه علمي: با توجه به قرارگیری ژاپن در محل اتصال سه صفحه اوراسیا، اقیانوس آرام و فیلیپین این کشور با زلزله‌ها و سونامی‌های عظیمی روبرو بوده است و به همین دلیل اقدامات پیشگیرانه و مهمی در راستای کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله برداشته است.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

شغل هست ولی روحیه کار نیست!

گروه اقتصادي: فعالان حوزه کار می‌گویند ایجاد شغل تنها به پول و نقدینگی نیاز ندارد و اگر فرهنگ کار و روحیه کار کردن تقویت شود دیگر کسی بیکار نمی‌ماند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

دومین قرارداد قطعه‌سازی ایران و فرانسه

گروه اقتصادي: قرارداد ایجاد جوینت ونچر مشترک میان رایزکو و مکاپلاست فرانسه در حالی در پاریس به امضا رسید که برای اولین بار شرط صادرات ۳۰ درصدی برای یک قرارداد قطعه سازی به اجرا در خواهد آمد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰

پاسارگاد در بلگراد،‌ غريب در ايران!

گروه فرهنگي: آرامگاه «سرباز گمنام» بلگراد بر فراز بلندترین نقطه شهر با الهام از معماری پاسارگاد ساخته شده و یکی از جاذبه‌های اصلی گردشگری شهر است.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰

کدام نقاط اهواز امروز خاموشند؟

گروه اقتصادي: شرکت توزیع برق اهواز برنامه زمانبندی خاموشی‌ها در نهمین روز از طرح ضربتی پاکسازی تجهیزات برق اهواز را اعلام کرد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

موسیقی نواحی فراموش شده است

گروه فرهنگي: پس از آن‌که هنرمندان پیشکسوت حوزه موسیقی نواحی از پایین بودن مبلغی که از وزارت ارشاد می‌گیرند و مدیرکل فرهنگ و ارشاد سیستان و بلوچستان از مشکلات موجود در آیین‌نامه ارزشیابی هنری سخن گفتند، ‌وزیر ارشاد و معاون او در امور هنری، از پیگیری مشکلات ...

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸

سالی خالی از اتفاق برای کتاب و ادبیات

گروه فرهنگي: سعید بیابانکی می‌گوید: فکر می‌کنم سال ۹۵ سالی خالی از اتفاق برای حوزه کتاب و ادبیات بود.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷