نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
تذکر محیط زیستی به 30 مرکز درمانی

گروه جامعه: رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: درحال حاضر حدود 30 مرکز درمانی و بیمارستان که در مدیریت پسماند و تفکیک زباله مشکل داشتند تذکر گرفته‌اند و پیگیری می‌کنیم تا مشکلات زیست محیطی خود را حل کنند.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۷

گروه سلامت: یک متخصص مغز و اعصاب بیان کرد: دخترانی که قبل از ۱۴ سالگی به بلوغ زودرس می‌رسند بیش از سایر نوجوانان در خطر بروز سکته مغزی قرار می‌گیرند.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

گروه ورزشي: خانم گل فوتسال بانوان که فوتبال را از دوران حضور در دبیرستان آغاز کرد راحت‌تر از هر اتفاقی می‌تواند توپ‌هایش را وارد دروازه حریفان کند.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰

گروه سياسي: سايت انصاف نيوز نوشت: پس از انتشار یادداشت «هزینه‌ی مراسم‌های ۹دی و دهه فجر را اعلام کنید» پیگیری ها در این باره به نتیجه نرسید و تاکنون کسی نتوانسته است عددی حتی حدودی درباره ی این هزینه ها ارائه کند؛ این پیگیری ها ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۷

ورود به سال ۹۶ با ۹میلیون تن گندم مازاد

گروه اقتصادي: معاون شرکت بازرگانی دولتی از وفور تولید و ذخایر کشور از گندم خبر داد و گفت: برای شب عید و حتی سال آینده هیچ مشکلی برای تأمین گندم، آرد و نام وجود ندارد؛ به گونه‌ای که ورود به سال آینده با ۹ میلیون تن گندم مازاد خریداری شده از کشاورزان همراه ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۷

گروه سياسي: معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه گفت: همه کشورهای دنیا در کنار برجام و علیه آمریکا ایستاده اند.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵

علت قطع برق خوزستان تغییر اقلیم است

گروه جامعه: مدیر گروه مطالعات فشار قوی پژوهشگاه نیرو گفت: با توجه به اینکه علت قطعی برق در استان خوزستان تغییر اقلیم بوده لازم است که در شرایط فعلی استانداردسازی تجهیزات برقی و به کارگیری فناوری‌های روز را پیشه راه قرار دهیم.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۴

فارغ التحصیلان بیشترین متقاضیان کار

گروه اقتصادي: معاون وزیر کار می‌گوید: توانمندی نیروی کار و داشتن مهارت لازم در ورود به بازار کار موثر است.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰

آماري درباره قطعي تماس‌های موبایلی

گروه اقتصادي: مشترکان تلفن همراه در مواردی از قطعی‌های مکالمه گلایه‌هایی دارند. این در حالی است که مروری بر آمارهای رسمی ارائه شده گویای آن است که بیش از ۹۰ درصد مکالمات اپراتورها با موفقیت به انجام می‌رسد.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹

بحران انباشته‌شدن مطالبات بیمارستان‌ها

گروه جامعه: به دنبال ادامه انباشته شدن مطالبات بیمارستان‌ها از سازمان‌های بیمه‌گر، معاون درمان وزیر بهداشت وضعیت بیمارستان‌های وزارت بهداشت را بحرانی خواند و گفت: در حال حاضر بیمارستان‌ها نزدیک به 10 هزار میلیارد تومان از بیمه‌ها طلب دارند و اگر این ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۷

افزایش صادرات غیرنفتی تا۱۰میلیارد دلار

گروه اقتصادي: وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مختلف دولتی در سال ۱۳۹۵ در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و برای خروج از رکود، حمایت از تولید داخل و رونق اقتصادی برنامه‌های مختلفی را دنبال کرده‌اند ‌که در این زمینه مدیریت هدفمند واردات در راستای حفظ تراز مثبت ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶

کتاب‌های پیشنهادی در دوران «ترامپ»

گروه فرهنگي: فروش کتاب‌های ضدآرمانشهری با روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و نگرانی آمریکایی‌ها از آینده کشورشان، افزایش چشم‌گیری پیدا کرده؛ گویی مردم می‌خواهند بدانند سرانجام کارشان با وجود یک حاکم مستبد به کجا ختم می‌شود.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶

نحوه ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو

گروه اقتصادي: در حالی‌که مصرف‌کنندگان از خدمات پس از فروش خودروسازان و واردکنندگان خودرو چندان راضی به نظر نمی‌رسند، چهار شاخص در ارزیابی وضعیت این خدمات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵

گروه فرهنگي: در فاصله‌ای کوتاه تا مراسم اعلام برندگان هشتادونهمین دوره جوایز اسکار نگاهی خواهیم داشت به فیلم‌ها و سینماگرانی که بیشترین شانس را برای تصاحب مجسمه‌های طلایی دارند.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴

آخرین خورشید گرفتگی سال در 8 اسفند

گرو علمي: آخرین خورشیدگرفتگی سال 95 در حالی در روز یکشنبه، 8 اسفندماه رخ می‌دهد که این پدیده زیبای نجومی از ایران قابل مشاهده نیست.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۲

صادق صدراییتقریبا یک روز در میان از گوشه‌ای از این «مرز پر گوهر» صدایی در مخالفت با فضای مجازی و به خصوص تلگرام به گوش می‌رسد. آقایان به روز شده‌اند و مانند قدیم صریح و شفاف حرف دلشان را هم نمی‌زنند. اول از فواید فضای ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳

مرتضی آژند - روزنامه كارون: نتیجه بی تفاوتی‌ها به پدیده ریزگردها در خوزستان به بار نشست، حال حتی با یک مه گرفتگی آب و برق 11 شهرستان قطع می‌شود و سیستم مخابراتی از دسترس خارج می‌شود.  اگر تا دیروز تنها نگرانی طوفان گرد و خاک مشکلات ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶

گروه حوادث: فرمانده انتظامی نهاوند گفت: صبح روز پنجشنبه یک زن به دلایل نامعلوم به یکی از آرایشگاه های شهر رفته و به صورت زنی 26 ساله اسید پاشیده است.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳

گروه سياسي: فرزند آیت‌الله منتظری که چند روز پیش برای تحمل 6 سال حبس (به خاطر انتشار نوار صوتي سخنان پدر خود) بازداشت شده بود، پنجشنبه‌شب به مرخصی آمد. کانال تلگرامی بیت آیت‌الله منتظری از به مرخصی آمدن حجت الاسلام احمد منتظری خبرداد. ...

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰

گروه جامعه: سخنگوی دولت گفت: به عنوان سخنگوی دولت در مجلس و کمیسیون از خوزستان جز برای شرب منتقل شود و گروهی را برای راست آزمایی تشکیل دادیم که گزارش کاملی در این خصوص تهیه کرده‌اند.

۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸