نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  

گروه ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی با گسترش فولاد تاکید کرد که تنها برنامه این تیم رسیدن به پیروزی است.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷

گروه ورزشی: معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور، از مدیران کل استان ها خواست تا ساعات مناسبی به ورزش بانوان در سالن های ورزشی اختصاص دهند.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵

گروه ورزشی: کتاب «متمرکز برای فوتبال» تألیف بیل بسویک با ترجمه دکتر محمد خبیری و سیدمحمد زادخوش وارد بازار نشر شد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵

گروه ورزشی: در سرمای زمستان بیشتر افراد علاقه‌ای به ورزش کردن ندارند و به دلیل سرمای هوا بیشتر دوست دارند که در خانه باشند. با این وجود بهتر است بدانید که ورزش در سرما فواید زیادی دارد به سلامت جسمی و روحی کمک می‌کند.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴

گروه ورزشی: سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر مالاگا نسبت به هو شدن بازیکنانش واکنش بسیار جالبی نشان داد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳

گروه ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد معتقد است تیمش می‌تواند همانند ابومسلم که در نیم فصل اول نتیجه خوبی نگرفته بود در نیم فصل دوم درخشان ظاهر شوند و به رتبه‌های بالای جدول برسد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲

گروه ورزشی: وین رونی از شکستن رکورد گلزنی یونایتد به عنوان لحظه‌ای پر افتخار برای خود یاد کرد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲

روح‌الله عارفروزنامه بهاردر روزها و ماه‌های اخیر شهرداری و شورای شهر اقداماتی انجام داده‌اند که بیشتر رنگ و بوی سیاسی تبلیغاتی دارد. هر چه به زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 96 نزدیک‌تر می‌شویم این پیوند بین شهرداری و شورای ...

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰

همه می‌گویند وظیفه خود را انجام داده‌ایم پس علت فاجعه پلاسکو چه بود؟

گروه جامعه: عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر ملاک قرار گرفتن تخصص و تجربه در انتخاب مدیران آتش نشانی، به انتقاد از پذیرش مسئولیت کم‌کاری برخی مسئولان که نتیجه آن فاجعه آتش سوزی پلاسکو بود پرداخت.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰

گروه ورزشی:سرمربی-بازیکن تیم تاسیسات دریایی تهران در واکنش به بی اخلاقی در تیمش گفت: اگر روزی کسی از تیمش وارد زمین شده و مانع از ورود توپ به دروازه شود، از فوتسال خداحافظی خواهد کرد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰

گروه ورزشی: بارسلونا در نبود کاپیتان خود هرگز در لالیگا مغلوب نشده است.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹

محمد سالاری-عضو شورای شهر تهرانروزنامه بهارسرنوشت ساختمان پلاسکو، ابعاد فاجعه، کمی‌ها و کاستی‌ها و آنچه در این چند روز به عنوان پیامدهای حادثه دیدیم و شنیدیم همگی یک موضوع را به ما گوشزد می‎کند و آن این است که باید در شیوه‎ مدیریت ...

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵

گروه سیاسی: سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه درخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی در دیوان عالی تایید شده و اینکه آیا مهدی هاشمی به زندان برگشته است، گفت: امروز مرخصی ایشان تمام می شود تا جایی که من در جریان هستم امروز باید به زندان برمی‌گشت....

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰

غلامرضا انصاری-عضو شورای شهر تهرانروزنامه بهاردر شهری که سر تا پا سیاسی اداره می‌شود، نباید از مردم‌اش خواست یک رویداد اجتماعی را در چارچوب‌های صرفاً اجتماعی و شهری ببینند. اگر این موضوع صرفاً اجتماعی بود حضور این تعداد مقام سیاسی در ...

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰

ابراهیم اصغرزادهروزنامه بهاردر کشــور های توسعه‌یافته شهرداری‌ها و شوراهای شهری و حتی محلی کارآمد‌ترین بازوهای نظام سیاسی در بین شهروندان هستند. در واقع از اهالی محل و شهروندان یک منطقه گرفته تا سیاستمداران استانی و ایالتی در رئوس قدرت ...

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۵

گروه جامعه: رییس مرکز تحقیقات بیماری های غیرواگیر گفت: متاسفانه بیش از 60 درصد از ایرانی ها چاق و 85 درصد آنها بیش از حد نمک مصرف می کنند.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲

گروه اقتصادی: رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از برخی تخلفات شرکت‌های بزرگ واردکننده خودرو از جمله دو شرکت خاص خبر داد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹

گروه جامعه: معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در ایران حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر مبتلا به سرطان هستند بنابراین باید برای ارائه خدمات درمانی و مراقبتی به آنها، نهایت تلاش و همکاری را انجام دهیم.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸

گروه سیاسی: سخنگوی قوه قضاییه گفت که شکایت رئیس دولت اصلاحات از سردار نقدی در دادسرا ثبت شده است.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۷

گروه سیاسی: دبیر هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده مدیر سابق سایت تابناک در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی برگزار شد.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱