نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
بخش :  

گروه عکس: تصویر مراجعه مردم برای اهدای داوطلبانه خون و کمک به مصدومان حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو را نشان می دهد.             

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰

گروه سياسي: نماینده سازمان ملل در تهران در توییتی حادثه ساختمان پلاسکو را تراژدی عنوان کرد.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷

گروه جامعه: یادگار امام با انتشار مطلبی در اینستاگرام با حادثه دیدگان آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو ابراز همدردی کرد.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵

گروه جامعه: فرمانده نیروی انتظامی تهران از احتمال ادامه یافتن محدودیت ترافیکی در اطراف ساختمان پلاسکو در روز شنبه خبرداد.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴

گروه حوادث: دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو، گفت: شرایط امدادرسانی بسیار سخت و دشوار شده است.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳

گروه سياسي: رئیس مجلس در پیامی شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار کشور را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیموقوع حادثه غمبار آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو در تهران که باعث بروز خسارات ، مصدومیت جمعی از  مردم ...

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲

گروه حوادث: ساعت 7:59 صبح وقوع حادثه در پلاسکو به آتش‌نشانی اطلاع داده شد. 200 آتش‌نشان به محل اعزام شدند و حریق را تا حد زیادی مهار کردند. بار دیگر اما ساختمان شعله‌ور شد و این‌بار به طور کامل فرو ریخت.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰

گروه حوادث: آتش نشانان از دو جنبه تلاش می کنند به طبقات زیرزمین ساختمان پلاسکو که اکنون تلی از آوار از آن بجا مانده است، برسند و اثری از همکاران مفقود خود در حادثه فروریختن ساختمان ۱۵ طبقه بیابند. تصاویری که مشاهده می کنید، دو حرفه‌ایست که در ساعات گذشته ...

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸

کری وزارت خارجه آمریکا را ترک کرد

گروه بين الملل: جان کری، وزیر خارجه آمریکا بعد از چهار سال این سمت را ترک کرد.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

خودروهایی با قیمت بالا و کیفیت پایین

گروه اقتصادي: دو خودروی چینی مونتاژ داخل لیفان ۶۰ X و ام‌وی‌ام ۵۵۰ در حالی در دو مدل دنده دستی و اتوماتیک در بازه قیمتی بالاتر از ۵۰ و ۶۰ میلیون تومان عرضه می‌شوند که در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۹

جدی‌ترین مسائل را با لودگی می‌گوییم

گروه فرهنگي: ابراهیم رها با بیان این‌که جدی‌ترین مسائل را با لودگی مطرح می‌کنیم می‌گوید: در حوزه طنز در رسانه‌های رسمی به قدری محدودیت وجود دارد که مردم در فضای مجازی به دنبال عقده‌گشایی هستند.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۸

مرثیه‌ای برای قهرمانان سرزمینم

گروه حوادث: باز هم بهت در تهران، باز هم مردان باغیرت سرزمینم که ماندگار شدند به بهای جان‌شان...

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۶

یه مرد بود، یه مرد

گروه حوادث: وقتی آتش‌نشانان غیوری را دیدم که ناباورانه غم گیر افتادن دوستان قهرمانشان را بر سر می‌زدند، در برابر کائنات زانو زدم و التماس کردم که ای کاش معجزه‌ای رو کند و تنها بخاطر غم دل آتش‌نشانان هم که شده، قهرمانان پلاسکو سرپا بمانند.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵

دلهره «پلاسکو» یک‌روزه شد

گروه حوادث: ۲۴ ساعت گذشت. ۲۴ ساعتی که در کنار خانواده آتش‌نشانان، ایرانیان نیز دل‌نگران فرشتگان نجاتی بودند که زیر آوار دومین ساختمان مرتفع تجاری تهران محبوس شده‌اند.

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳

بغضی که در «پلاسکو» شکست

گروه جامعه: ساعت ۷:۵۹ صبح روز پنجشنبه ساختمان 56 ساله پلاسکو با 17 طبقه واقع در چهاراه استانبول که به‌عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران محسوب می‌شد به کام شعله‌های آتش رفت و برغم تلاش آتش نشانان و اطفای حریق در ساعت 11:15 دوباره این ساختمان شعله‌ور ...

۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۲

سقوط پلاسكو؛ ظاهرا مردم مقصرند!

گروه سياسي: اميرحسين مصلي (روزنامه نگار) نوشت: عوام کسایی نیستند که به هنگام وقوع یک حادثه دلخراش مثل فروریختن ساختمان پلاسکو در محل واقعه جمع می شوند عکس می گیرند! چراکه در هر کجای دنیا که چنین حوادثی رخ می دهد شهروندان خاصه خانواده های قربانیان برای ...

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۱

آرزوی مشاور احمدی‌نژاد برای معين

گروه فرهنگي: سايت خردادنيوز نوشت: عبدالرضا داوری مشاور محمود احمدی نژاد که این روزها بیش از دیگر چهره های حامی وی فعال است و با رسانه ها به گفت و گو می نشیند، در کانال تلگرامی خود با درج عکس خواننده لس آنجلسی، ابراز امیدواری کرد که وی به ایران باز گردد....

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۸

گروه حوادث: یک مقام مسئول با اشاره به قطع گاز شهری مناطق اطراف ساختمان پلاسکو، اعلام کرد: نشت گاز، احتمالا مربوط به کپسول‌های گازمایع واحدهای تجاری ساختمان بوده که منفجر شده‌اند.محمدرضا یوسفی‌پور با تشریح دلایل نشت گسترده گاز در اطراف ...

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۶

گروه جامعه: پلاسکو فرو ریخت،نماد شهرنشینی وعظمت تهران،یادگار اوج توسعه شهری و نماد ساختمان سازی و هویت تجاری تهران رو به توسعه و بلند مرتبه سازی به شیوه جدید.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۵

گروه عکس: پرویز پرستویی با انتشار عکسی از آتش نشانان حادثه ساختمان پلاسکو نسبت به این حادثه واکنش نشان داد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۲