نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
بخش :  

گروه سياسي:روزنامه شهروند در ستون طنز امروز خود به آخرین ساعات کاری اوباما به عنوان رییس جمهور امریکا پرداخته است.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۹

گروه حوادث: معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: سقوط در استخر قیر یک واحد تولیدی در کیلومتر 17 جاده کلات کارگر 40 ساله را به مجروح و راهی بیمارستان کرد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶

گروه بين الملل: صبح جمعه دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد خواهد کرد اما این مراسم تنها بخشی از این فستیوال است.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴

گروه جامعه: سید طه هاشمی پسر معصومه ابتکار در واکنش به اخبار منتشره در برخی رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی به ادعاهای مطرح شده مبنی بر شراکت میلیاردی سرمایه گذاران جوان با وی پاسخ داد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۱

گروه جامعه: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روند بارشی کشور طی روزهای آینده را تشریح کرد و نسبت به آبگرفتگی معابر در برخی مناطق هشدار داد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

رئیس جمهور به حادثه اتش سوزی ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵

گروه حوادث: سخنگویان سازمان آتش‌نشانی و اورژانس کشور آمار برخی سایت‌ها مبنی بر مرگ 50 تن از آتش‌نشانان در این حادثه را تکذیب کردند.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴

گروه سياسي: رئیس‌جمهور با ابراز تاسف و تاثر از حادثه آتش سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو تهران که موجب جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز شد، به وزیر کشور دستور داد تا در اسرع وقت، علل حادثه و مسوولیت حادثه بررسی و گزارش شود و همچنین نسبت به ...

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱

جزییات مصدومیت‌های حادثه "پلاسکو"

گروه جامعه: وزیر بهداشت در توضیح جزییات مصدومیت حادثه‌دیدگان "پلاسکو"، تاکید کرد: به لحاظ درمانی و بهداشتی حادثه تحت کنترل است.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹

تخریب 400 واحد تجاری در حادثه پلاسکو

گروه حوادث: سخنگوی اورژانس تهران گفت: تاکنون تعداد مصدومان حادثه به 70 نفر رسیده است.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷

                    

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱

دستور روحانی در پی حادثه «پلاسکو»

گروه جامعه: رییس جمهوری با ابراز تاسف و تاثر از حادثه آتش سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو تهران که موجب جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز شد، به وزیر کشور دستور داد تا در اسرع وقت ، علل حادثه و مسوولیت حادثه بررسی و گزارش شود

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹

جان باختن حداقل 30 آتش نشان

گروه حوادث: با توجه به گستردگی حادثه حریق و فروریختن ساختمان پلاسکو در حال حاضر 30 آتش نشان جان باخته اند. آوار برداری هنوز آغاز نشده و کارهای امدادرسانی به کندی صورت می گیرد. ‏‌مشاهدات میدانی حاکی از این است که 50 تا 100 نفر زیر آوار مانده اند....

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷

ساختمان پلاسکو بطور کامل فروریخت

گروه حوادث: ساختمان پلاسکو به طور كامل بر اثر آتش سوزي مهيب فرو ریخت و تعدادی از نیروهای امدادی حاضر در محل زیر آوار مانده اند.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴

گروه سياسي: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی را وزنه تعادل بخش نظام دانست و با تأکید بر اینکه خلأ این وزنه پر شدنی نیست، گفت: مردم این پیام روشن را دادند که چه چیزی را می خواهند.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴

گروه جامعه: سد زاینده‌رود بامداد امروز پنجشنبه سی‌ام دی ماه با دبی حدود ۶۰ مترمکعب بر ثانیه بازگشایی شد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹

گروه سياسي: تحریم 10 شرکت از جمله شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت یک سال پس از اجرای برجام با اصلاح مصوبات شورای اتحادیه اروپا و رای دادگاه اروپا لغو شد.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶

برجام چرخ صنعت ايران را به گردش درآورد

گروه اقتصادي: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اجرایی شدن برجام معوقات بانکی ایران از 15 درصد به 11 درصد رسیده است.

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

كاشف جديد قاره آمریکا کشف شد!!

گروه سياسي: «حسن رحیم‌پور ازغدی»، از تئوریسین های جناح اصولگرا مدعی شد: طبق تحقیقی که انجام دادم قاره آمریکا را یک مسلمان خراسانی کشف کرد نه کریستف کلمب!!به گزارش انصاف نیوز به نقل از سایت محلی «صبح مشهد»، عضو شورای عالی ...

۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰