گروه الف:
آلومینیوم هرمزگان، مس کرمان، استقلال اهواز، فولاد نوین اهواز، گیتی پسند اصفهان، شهرداری اردبیل، یزد لوله، ایرانجوان بوشهر، نیروی زمینی تهران، نساجی مازندان، نفت وگاز گجساران و فجرسیاسی شیراز
گروه ب:
صنعت نفت آبادان، شهرداری بندرعباس، راهیان کرمانشاه، داماش گیلان، مس رفسنجان، گلگهر سیرجان، پاس همدان، فولاد یزد، شهرداری تبریز، پارسه تهران، سیاه جامگان مشهد و اتکای گلستان
همچنین برنامه کامل نیم فصل نخست این مسابقات به شرح زیر است:
هفته اول:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. فجرسپاسی شیراز
* مس کرمان ............. نفت گاز گچساران
* استقلال اهواز ............. نساجی مازندران
* فولاد نوین اهواز ............. نیروی زمینی
* گیتیپسند اصفهان ............. ایرانجوان بوشهر
* یزد لوله ............. شهرداری اردبیل
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. اتکا گلستان
* شهرداری بندرعباس ............. سیاه جامگان مشهد
* راهیان کرمانشاه ............. پارسه تهران
* داماش گیلان ............. شهرداری تبریز
* مس رفسنجان ............. فولاد یزد
* گلگهر سیرجان ............. پاس همدان
هفته دوم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. نفت و گاز گچساران
* فجرسپاسی شیراز ............. نساجی مازندران
* مس کرمان ............. نیروی زمینی
* استقلال اهواز ............. ایرانجوان بوشهر
* فولاد نوین اهواز ............. یزد لوله
* گیتیپسند اصفهان ............. شهرداری اردبیل
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. سیاه جامگان مشهد
* اتکا گلستان ............. پارسه تهران
* شهرداری بندرعباس ............. شهرداری تبریز
* راهیان کرمانشاه ............. فولاد یزد
* داماش گیلان ............. پاس همدان
* مس رفسنجان ............. گل گهر سیرجان
هفته سوم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. نساجی مازندران
* نفت و گاز گچساران ............. نیروی زمینی
* فجرسپاسی شیراز ............. ایرانجوان بوشهر
* مس کرمان ............. یزد لوله
* استقلال اهواز ............. شهرداری اردبیل
* فولاد نوین اهواز ............. گیتیپسند اصفهان
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. پارسه تهران
* سیاه جامگان مشهد ............. شهرداری تبریز
* اتکا گلستان ............. فولاد یزد
* شهرداری بندرعباس ............. پاس همدان
* راهیان کرمانشاه ............. گلگهر سیرجان
* داماش گیلان ............. مس کرمان
هفته چهارم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. نیروی زمینی تهران
* نساجی مازندران ............. ایرانجوان بوشهر
* یزد لوله ............. نفت و گاز گچساران
* فجرسپاسی شیراز ............. شهرداری اردبیل
* مس کرمان ............. گیتیپسند اصفهان
* استقلال اهواز ............. فولاد نوین
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. شهرداری تبریز
* پارسه تهران ............. پاس همدان
* سیاه جامگان مشهد ............. گلگهر سیرجان
* شهرداری بندرعباس ............. مس رفسنجان
* راهیان کرمانشاه ............. داماش گیلان
* فولاد یزد ............. اتکای گلستان
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. ایرانجوان بوشهر
* نیروی زمینی ............. یزد لوله
* نساجی مازندران ............. شهرداری اردبیل
* گیتیپسند اصفهان ............. نفت و گاز
* فجرسپاسی شیراز ............. فولاد نوین اهواز
* مس کرمان ............. استقلال اهواز
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. فولاد یزد
* شهرداری تبریز ............. پاس همدان
* پارسه تهران ............. گلگهر سیرجان
* سیاه جامگان مشهد ............. مس رفسنجان
* اتکا گلستان ............. داماش گیلان
* شهرداری بندرعباس ............. راهیان کرمانشاه
هفته ششم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. یزد لوله
* ایرانجوان بوشهر ............. شهرداری اردبیل
* نیروی زمینی ............. گیتیپسند اصفهان
* نساجی مازندران ............. فولاد نوین اهواز
* استقلال اهواز ............. نفت و گاز گچساران
* فجرسپاسی شیراز ............. مس کرمان
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. پاس همدان
* فولاد یزد ............. گلگهر سیرجان
* شهرداری تبریز ............. مس رفسنجان
* پارسه تهران ............. داماش گیلان
* سیاه جامگان مشهد ............. راهیان کرمانشاه
* اتکا گلستان ............. شهرداری بندرعباس
هفته هفتم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. شهرداری اردبیل
* یزد لوله ............. گیتیپسند اصفهان
* ایرانجوان بوشهر ............. فولاد نوین اهواز
* نیروی زمینی ............. استقلال اهواز
* نساجی مازندران ............. مس کرمان
* نفت و گاز گچساران ............. فجرسپاسی شیراز
گروه ب:
صنعت نفت آبادان ............. گلگهر سیرجان
* پاس همدان ............. مس رفسنجان
* فولاد یزد ............. داماش گیلان
* شهرداری تبریز ............. راهیان کرمانشاه
پارسه تهران ............. شهرداری بندرعباس
* سیاه جامگان مشهد ............. اتکا گلستان
هفته هشتم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. گیتیپسند اصفهان
* شهرداری اردبیل ............. فولاد نوین اهواز
* یزد لوله ............. استقلال اهواز
* مس کرمان ............. ایرانجوان بوشهر
* نیروی زمینی ............. فجرسپاسی شیراز
* نساجی مازندران ............. نفت و گاز گچساران
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. مس رفسنجان
* گلگهر سیرجان ............. داماش گیلان
* پاس همدان ............. راهیان کرمانشاه
* فولاد یزد ............. شهرداری بندرعباس
* شهرداری تبریز ............. اتکا گلستان
* پارسه تهران ............. سیاه جامگان مشهد
هفته نهم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. فولاد نوین
* استقلال اهواز ............. گیتیپسند اصفهان
* شهرداری اردبیل ............. مس کرمان
* یزد لوله ............. فجرسپاسی شیراز
* ایرانجوان بوشهر ............. نفت و گاز گچساران
* نیروی زمینی ............. نساجی مازندران
گروه ب:
صنعت نفت آبادان ............. داماش گیلان
* مس رفسنجان ............. راهیان کرمانشاه
* گلگهر سیرجان ............. شهرداری بندرعباس
* پاس همدان ............. اتکا گلستان
* فولاد اهواز ............. سیاه جامگان مشهد
* شهرداری تبریز ............. پارسه تهران
هفته دهم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. استقلال اهواز
* فولاد نوین ............. مس کرمان
* گیتیپسند اصفهان ............. فجرسپاسی شیراز
* شهرداری اردبیل ............. نفت و گاز گچساران
* یزد لوله ............. نساجی مازندران
* ایرانجوان بوشهر ............. نیروی زمینی
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. راهیان کرمانشاه
* شهرداری بندرعباس ............. داماش گیلان
* مس رفسنجان ............. اتکا گلستان
* گلگهر سیرجان ............. سیاه جامگان مشهد
* پاس همدان ............. پارسه تهران
* فولاد یزد ............. شهرداری تبریز
هفته یازدهم:
گروه الف:
* آلومینیوم هرمزگان ............. مس کرمان
* استقلال اهواز ............. فجرسپاسی شیراز
* فولاد نوین ............. نفت و گاز گچساران
* گیتیپسند اصفهان ............. نساجی مازندران
* شهرداری اردبیل ............. نیروی زمینی
* یزد لوله ............. ایرانجوان بوشهر
گروه ب:
* صنعت نفت آبادان ............. شهرداری بندرعباس
* راهیان کرمانشاه ............. اتکا گلستان
* داماش گیلان ............. سیاه جامگان مشهد
* مس رفسنجان ............. پارسه تهران
* گلگهر سیرجان ............. شهرداری تبریز
* پاس همدان ............. فولاد یزد