نمايش خبر در تاريخ :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
کسبه پلاسکو از مالیات معاف شدند

گروه اقتصادی: وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور تشکیل کمیته ویژه‌ای برای یاری‌رسانی مالیاتی، بانکی و بیمه‌ای به واحدهای فعال آسیب‌دیده در ساختمان پلاسکو را صادر کرد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۲

گروه هنری: کاظم افرندنیا باریگر سینما و تلویزیون وخیم است و وی در حال حاضر در بیمارستان شهدای تجریش به سر می‌برد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۰

اعطای وام 300 میلیونی به پلاسکویی‌ها

گروه اقتصادی: رئیس کل بانک مرکزی از اعطای تسهیلات 300 میلیون تومانی به هر یک از واحدهای آسیب دیده در حادثه پلاسکو خبر داد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۷

صندلی خالی هاشمی در جلسه مجمع

گروه سیاسی: اولین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی، پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع، امروز در حالی که جایگاه خالی ایشان در جلسه، با سبد گُل و قاب عکس مزیّن شده بود و در فضایی آکنده از حُزن و اندوه،...

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸

بنیادمستضعفان:پلاسکو را 2ساله می‌سازیم!

گروه جامعه: رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه این ساختمان قبل از انقلاب ساخته شده و سرقفلی همه واحدهای آن به مردم واگذار شده بود عنوان کرد: بنابراین ما هیچ چیزی در اختیار نداشتیم جز اصل مالکیت ساختمان. البته ما هم مسئولیتی داریم و از زیر ...

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲

گروه جامعه: از سازمان ثبت احوال آمده اند برای تسلیت، خیلی ها می‌آیند، آتش‌نشان ها را در آغوش می گیرند، تسلیت می گویند و می‌روند.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰

پیام روشن ورود نخستین ایرباس

گروه اقتصادی: معاون سابق سازمان هواپیمایی کشوری معتقد است که با توجه به شرایطی که در طول ماه‌های گذشته برای مذاکرات ایران در صنعت هوانوردی جهان به وجود آمده بود، ورود نخستین ایرباس می‌تواند پیام روشن و بسیار امیدوارکننده‌ای مخابره کند.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴

گروه اقتصادی: تخریب غیرمنتظره به دلیل حرارت بیش از حد طبقات فوقانی پلاسکو حاکی از این است که سازه فلزی در زمان حادثه از کمترین حد مقاومت در برابر حریق برخوردار بوده است.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲

گروه اقتصادی: در جریان آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو و فرو ریختن آن تنها شعبه بانکی که در این مجتمع تجاری نیز وجود داشت، از بین رفته است. در این شرایط تعیین تکلیف مشتریان این بانک که عمدتا از کسبه پلاسکو بوده‌اند، مورد توجه قرار دارد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱

گروه اقتصادی: یک فعال صنعت نساجی و پوشاک معتقد است حادثه ساختمان پلاسکو، بازار پوشاک را در کوتاه مدت تحت تاثیر قرار می دهد اما برای بازار شب عید مشکلی از بابت افزایش قیمت و کمبود عرضه وجود نخواهد داشت.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱

گروه اقتصادی: برابر قانون کار مبنای محاسبه عیدی و پاداش سالانه کارگران در کارگاه‌هایی که طرح طبقه بندی مشاغل دارند مزد گروه و پایه یا مزد مبنا و در واحدهای فاقد طرح طبقه بندی، مزد ثابت یعنی مزد شغل و مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل است.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰

شهرداری هیچگاه تقصیری نداشت!

مهدی دادویی‌نژاددو سال پیش و در حادثه جان باختن دو تن از هموطنانمان در اتش سوزی خیابان جمهوری با توجیه‌های عجیب و غریبی از سمت شهرداری تهران مواجه شدیم و بالاخره شهرداری تقصیر کار شناخته نشد! در حادثه فرو نشست شهران دوباره شهرداری تقصیر کار ...

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹

گروه ورزشی: هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم به تیم استقلال پیوستم.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۶

گروه عکس:اولین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی، پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع، امروز در حالی که جایگاه خالی ایشان در جلسه، با سبد گُل و قاب عکس مزیّن شده بود و در فضایی آکنده از ...

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱

گروه حوادث: یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش‌نشانان بیان کرد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹

گروه فرهنگی: پلاسکو به عنوان نخستین ساختمان مرتفع ایرانی که به نوعی آغاز مدرن سازی در شهرسازی در ایران به حساب می‌آمد، حدود54 سال قبل ساخته شد. این سازه با نام «پلاسکو» به مرور به عنوان قطب تولید و عرضه پوشاک در کشور معروف شد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

گروه جامعه: مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۱۰۴ و در وضعیت «ناسالم برای گروه‌های حساس» اعلام کرد. عدد ۱۰۰ مرز هوای سالم و ناسالم در نظر گرفته می‌شود.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴

گروه حوادث: نیروهای امدادی در حال جستجوی اجساد شهدای آتش‌نشان در سومین روز حادثه پلاسکو رییس اورژانس کشور گفت: از لحظه حادثه تاکنون 121 مصدوم داشته‌ایم و تمام مصدومان جز 2 نفر مرخص شده‌اند.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۵

گروه عکس: مردم تهران شامگاه جمعه با حضور در ایستگاه های آتش نشانی و تقدیم تاج گل و روشن کردن شمع با آتش نشانان و خانواده های داغدار آنها همدردی کردند.                 ...

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶

گروه ورزشی: رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو)، اسامی و میزان محرومیت ۹ ورزشکار دوپینگی را اعلام کرد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱