آخرين بروز رسانی در 1393/01/30 ساعت 02:12:59 | تعداد اخبار امروز: 5 خبر
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۶
۹۴
به حكم ۸۰ضربه شلاق اعتراض مي‌كنم
اظهارات دختری که توسط مجری مشهور اغفال شد
کد مطلب : 7776
گروه جامعه: در پي رای صادره دادگاه کیفری استان تهران عليه مجری مشهور سيما به ۸۰ ضربه شلاق به جرم اغفال، دختر جوان اعلام كرد: من نسبت به این حکم اعتراض دارم و احساس می‌کنم مماشاتی در این پرونده صورت گرفته است. وي تاکید می‌کند که این اولین مصاحبه رسمی اوست و تا به حال هرچه از زبانش در برخی روزنامه‌ها و نشریات به چاپ رسیده، کذب محض است. تأکید دومش درباره صداوسیماست. از من می‌خواهد تا حتما در مصاحبه‌مان بیاورم که او هیچگونه وابستگی به سازمان صداوسیما ندارد و خود به طور مستقل کار می‌کند. او می‌گوید من کاری به این سازمان ندارم و فقط موضوعی که این میان باعث می‌شود تا برخی رسانه‌ها نام صداوسیما را ببرند، به این دلیل است که فردی که من از او شکایت کرده‌ام، یک مجری معروف است.
اظهارات دختری که توسط مجری مشهور اغفال شد
* اول به عنوان یک مخاطب می‌خواهم بیشتر تو را بشناسم، لطفا کمی از شرایط خود و خانواده‌ات برایم بگو؟
-پدرم استاد دانشگاه است، یک برادر دارم که پزشک است و مادرم نیز در بخش مدیریتی یکی از ارگان‌های دولتی کار می‌کرده و الان بازنشسته شده است. خودم هم دارای تحصیلات عالیه می‌باشم.

* حوزه کاری شما به صداسیما مربوط می‌شود؟
-خیر. من هیچ‌گونه رابطه کاری اعم از استخدامی، قراردادی و... با سازمان صداوسیما ندارم. برای خودم به طور آزاد کار می‌کنم. شکایت من هم هیچ ربطی به سازمان صداوسیما ندارد ولی اداره حقوقی سازمان فکر کرده بودند که ارتباط دارد و قصد دخالت داشتند که من مانع شدم. شکایت من کاملا شخصی است و هیچ ربطی به سازمان صداوسیما ندارد.

* اما در برخی نشریات و رسانه‌ها از شما به عنوان یکی از گویندگان و نویسندگان برنامه‌های رادیویی اسم برده شده بود؟
-به هیچ عنوان صحت ندارد. تا به حال هرکدام از روزنامه‌ها یا خبرگزاری‌ها مطلبی از من یا از قول من نوشته‌اند، صحت ندارد و این مصاحبه، اولین مصاحبه رسمی من به شمار می‌رود. تا به حال هم قصد انجام مصاحبه نداشتم، اما برخی روزنامه‌ها و سایت‌ها بدون مصاحبه با من این خبرهای دروغ را منتشر کردند و من را در انجام این مصاحبه مصمم کردند. مثلا در خبرها آماده بود که من با این فرد به حج رفته‌ام در حالی که این مطلب صحت ندارد و خود من در سال ۸۳ با خانواده‌ام به حج مشرف شدیم.

* پس سابقه آشنایی شما با این فرد به کجا برمی‌گردد؟
- سال ۸۸ بود که این مجری گزارشی زنده از صحرای عرفات در یکی از شبکه‌های تلویزیون داشت. در ارتباط زنده با تلویزیون اعلام کرد که شماره موبایلش را از طریق زیرنویس اعلام کنند تا هرکس التماس دعا دارد، نامش را بر صحرای عرفات بنویسد. من هم مانند این همه افراد دیگری که آن روز با او تماس گرفتند، تماس گرفتم و گفتم که نام مرا هم بر خاک صحرای عرفات بنویسید. اما چون اسم و فامیلم کمی سخت بود، گفت که برایش پیامک بزنم و من هم زدم و دیگر مساله برایم در آن مقطع تمام شد. منتها از سه روز بعد تلفن‌ها و پیام‌های او تمامی نداشت. مدام پیام می‌داد که گفته بودی دعایت کنم در فلان‌جا دعایت کردم. یا اینکه شب‌ها تماس می‌گرفت و می‌گفت فلان برنامه‌ام فلان ساعت روی آنتن می‌رود، نگاه کنید، شب سوم بعد از اینکه برنامه‌اش تمام شد تماس گرفت و گفت نمی‌دانم چرا با شما تماس گرفتم، من معمولا عادت ندارم با کسی تماس بگیرم. ولی به شما زنگ زدم.

* خوب در این فاصله شما تعجب نکردید که چرا این فرد مدام با شما تماس می‌گیرد؟ برایتان سوال برانگیز نبود؟
-بله. اتفاقا برایم خیلی تعجب‌آور بود. ولی او به قدری مودبانه حرف می‌زد که نمی‌توانستم با او صحبت جدی کنم. تا اینکه در نهایت یک شب به من گفت که با دختری به مدت هشت سال رابطه داشتم و بعد هم تومور مغزی گرفت و فوت کرد. شباهت صدای تو با آن خانم باعث شد که به سمتت گرایش پیدا کنم. زندگی مشترکم هم به خاطر آن خانم دوام نیاورد و بعد از گذشت یکسال و با داشتن یک فرزند از او جدا شدم و همسرم هم از ایران رفت.من هم تنها زندگی می‌کنم. صدای تو به آن دختر خانم بسیار شبیه است و می‌ترسم که چهره‌ات هم شبیه همان باشد.

* پس این رابطه بعد از گفتن این حرف‌ها همچنان ادامه پیدا کرد؟
-بله. تلفنی ادامه داشت تا زمانی که می‌خواست از مکه برگردد. آن موقع از من خواست که برای استقبال از او به فرودگاه مهرآباد بروم. به محض اینکه از گیت رد شد، کیف از دستش افتاد و گفت می‌ترسیدم که چهره‌ات هم شبیه باشد و اتفاقا شبیه هم هستید. از همین حرف‌های فریبنده‌ای که می‌زند.

* در فاصله‌ای که با تو تماس می‌گرفت، به او نگفتی که قصد و هدفش چیست و یا خودت اصلا با چه هدفی این ماجرا را ادامه دادی؟
-خوب او فرد مطرح و مشهوری در جامعه بود. من هم با توجه به خانواده‌ای که داشتم، فکر می‌کردم که صرف یک طلاق گرفتن درباره‌اش قضاوت نکنم. جدایی یک نفر از همسرش به معنای بد بودن آن فرد نیست. چهره مثبتی داشت که در من ایجاد اعتماد کرد. من هم با خود گفتم که خوب بالاخره این فرد از لحاظ تحصیلات و اهل مطالعه بودن به خانواده ما می‌خورد.

* پس ماجرای طلاق گرفتنش برایت خیلی مهم نبود؟
-من همیشه اعتقاد داشتم که طلاق نشانه بد بودن دو طرف ماجرا نیست. ممکن است عدم تفاهم منجر به جدایی بشود.

* پس در همان صحرای عرفات پیشنهاد ازدواج را با شما مطرح کرد؟
-نه. وقتی به ایران آمد این موضوع را مطرح کرد.سه الی چهار روز بعد از آمدنش از حج بود که دو بلیط کیش گرفته بود و گفت که برای اجرای یک برنامه به کیش می‌روم. من به برگزارکنندگان مراسم گفته‌ام که با خواهرزاده‌ام می‌آیم و برایت یک اتاق جدا در هتل در نظر گرفته‌اند. آن مقطع به او گفتم که اگر برای من جایی در نظر نگرفته‌اید، من کلید آپارتمان خودمان را از مادرم بگیرم و من به آنجا بروم. ولی او به من گفت که نه، برای تو اتاق مجزا گرفته‌اند. تا اینکه ما به فرودگاه کیش رسیدیم و در آنجا بود که به من گفت خبری از اجرای من در کیش و همچنین هتل نیست.

* کمی برگردیم عقب. وقتی خواستی با این مجری به کیش بروی، به خانواده‌ات چه گفتی؟ آنها را چطور مجاب کردی که با این فرد به یک شهر دیگر سفر کنی؟
-من به واسطه رشته تحصیلی‌ام به شهرهای بسیاری سفر کرده‌ام و با دوستانم هم مسافرت زیاد می‌روم. راستش در این یک مورد به خانواده‌ام دروغ گفتم. به آنها گفتم با دوستانم به مسافرت می‌روم. هیچکدام از آنهایی که گفته بود در کار نبود. یک تاکسی گرفتیم و تا ساعت ۱۲ و نیم شب دنبال جایی برای ماندن گشتیم.

* خوب همان موقع که فهمیدی این فرد تو را فریب داده، برای چه به تهران برنگشتی و یا نارضایتی خود را در این باره ابراز نکردی؟
-برای اینکه ساعت ۹ و ۱۰ شب بود و من هم واقعیت را به خانواده‌ام نگفته‌ بودم. ضمن اینکه پول زیادی به همراه نداشتم. در چنین شرایطی مجبور شدم که از او تبعیت کنم و در تنگا و معذوریت ماندم. آن موقع یک همایشی هم در کیش برگزار شده بود و همه هتل‌ها پر بودند. در نهایت از طریق همان راننده تاکسی یک سوئیت برای ماندن پیدا کردیم که یک هال و یک اتاق خواب داشت. قرار شد من در اتاق بخوابم و او هم در هال. شب خواب بودم که دیدم او بالای سرم است و اتفاقی که نباید، افتاد.

* یعنی شما هیچ امکان مقابله‌ای نداشتید؟
-متاسفانه شرایط به گونه‌ای پیش رفت که امکان مقابله را از من گرفت.

* بعد چه اتفاقی افتاد؟ شما اعتراضی نکردید و یا اینکه بلافاصله به پلیس خبر بدهید؟
-او باز هم همان جا با حرف‌هایش مرا فریب داد و گفت چه فرقی می‌کند. ما که قصد داریم ازدواج کنیم، چه تفاوتی دارد که حالا این اتفاق افتاده باشد یا سه ماه دیگر. من هم راضی کرد که می‌توانم صیغه محرمیت بخوانم.

* یعنی قبل از این جریان صیغه محرمیتی بین شما جاری نشده بود؟
-نه.

* گویا برای انجام صیغه محرمیت دختر، به اجازه پدر لازم است.
-من خیلی وارد به این جزئیات نیستم. فقط آن زمان از من پرسید که مرجع تقلید تو کیست و وقتی به او گفتم، گفت که صیغه محرمیت برایت می‌خوانم. ضمن اینکه در آن مقطع زمانی این اتفاق برای من پیش آمده بود و من هم فکر می‌کردم که این ازدواجی که او به من وعده می‌دهد، انجام می‌شود.

* وقتی این اتفاق با نارضایتی شما اتفاق افتاد، در شما ایجاد تنفر نکرد؟ باز هم به رابطه با او ادامه دادید؟
-آن موقع خیلی اذیت شدم. خیلی گریه کردم و اصلا باورم نمی‌شد که چنین اتفاقی برایم افتاده است. ولی همان‌طور که گفتم وعده و وعیدهای او مبنی بر ازدواج من را در آن مقطع وادار به سکوت کرد.

* و این سکوت منجر شد این رابط پنهانی ادامه پیدا کند؟
-بله. اتفاقا فردای همان روز که کیش بودیم، کنار ساحل قدم می‌زدیم که تلفن‌های مشکوکی به او آغاز شد. مدام تماس می‌گرفتند و می‌گفتند که چک‌هایت را به اجرا می‌گذاریم و اگر ۲۰۰ میلیون تومان را پس ندهی بدبختت می‌کنیم و از این حرف‌ها. من از او پرسیدم که قضیه چیست. گفت برای تاسیس آموزشگاه گویندگی و فن بیان (که کاملا از بیخ و بن دروغ بود) به صورت قسطی لوازم و تجهیزات خریده‌ام و در ازاء آن چک داده‌ام. الان هم نمی‌توانم مبلغ چک‌ها را تامین کنم. الان هم قصد دارند چک‌هایم را به اجرا بگذارند. اگر این اتفاق بیافتد، من مجبورم به سرعت از ایران بروم. چون کشورهای عربی برای برنامه‌سازی به من دعوت‌نامه داده‌اند و من می‌توانم با پیش قسطی که از آنها می‌گیرم، قرض‌هایم را پس بدهم. الان که فکر می‌کنم، احساس می‌کنم همه این موارد از پیش طراحی شده بود. او به من گفت که اگر این اتفاق بیفتد، آن موقع تو باید دو سال دیگر صبر کنی تا ما بتوانیم با هم ازدواج کنیم. چون من باید این مبلغ را تهیه کنم و اگر موفق نشوم، آن وقت به زندان می‌افتم.

* در این فاصله متوجه نشدید که این فرد همسر و فرزندانی دارد؟
-به هیچ وجه. جالب اینجا بود که اگر من ساعت ۱۲ و یا یک شب هم با او تماس می‌گرفتم راحت جواب می‌داد و تلفنی حرف می‌زد. هر موقع شب که بود، پیامک می‌داد. شما اگر بودید، شک می‌کردید؟

* در این مدت شما کنجکاو نشدید که درباره این فرد و یا خانواده‌اش، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید؟ فکر می‌کنم با یک جستجوی کوچک در موتورهای جستجوی اینترنتی، پیشینه این فرد که از مشهوریت بالایی برخوردار است، مشخص می‌شد و شما هم می‌فهمیدید که او ازدواج کرده و همسر و فرزندانی دارد.
-اتفاقا من این کار را کردم. ولی در اینترنت هیچ اطلاعات شخصی و خانوادگی از این فرد تا همین چند ماه پیش وجود نداشت. تا مرداد امسال که من از او شکایت کردم. پس از آن بود که مصاحبه‌ای کرد و عکسش به همراه خانواده روی جلد یک مجله‌ای چاپ شد.

* حتی کسی هم در اطرافت نبود که از طریق او بتوانی اطلاعاتی از این فرد بدست بیاوری؟
-خیر. چون او مدام به من می‌گفت به خاطر آبروی من به کسی نگو که ما با هم رابطه داریم. من هم به خاطر تعهد بسیاری که به او داشتم، سکوت کرده بودم. ضمن اینکه او آدم قابل اعتماد جامعه بود و من در این فاصله برای مادر و خواهر او وقت دکتر گرفتم.

* خوب او شما را با چه عنوانی به مادر و خواهر خود معرفی کرده بود؟
-نمی‌دانم. اما هرچه بود آنها می‌دیدند که ما با هم خیلی صمیمی هستیم. ولی هیچ وقت اعتراضی نمی‌کردند و حتی نگفتند که او زن و بچه دارد.

* خوب ماجرای چک‌ها به کجا کشید؟
-او سر این چک‌ها من را حسابی به هول و ولا انداخت تا جای که از طریق یک موسسه مالی و اعتباری توانستم برایش ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرم. سندی که او گذاشت ارزش ۷۰ میلیون تومان داشت درحالی که باید سندی به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان گرو می‌گذاشت. وثیقه بعدی را من ۴۰ میلیون تومان سفته دادم تا او بتواند وام ۱۰۰ میلیون تومانی‌ خود را بگیرد. مدیران آن موسسه هم فکر می‌کردند که ما زن و شوهر هستیم. تا اینکه ۵ روز پس از دریافت وام، این مجری معروف به من اعلام کرد که همسر و فرزند دارد.

* شما دقیقا چه مدت نمی‌دانستید که متاهل است؟
-دقیقا چهار ماه.

* در این فاصله چند بار به مسافرت رفتید؟
-یک بار کیش، یک بار اصفهان و دو بار هم به مشهد رفتیم. بقیه اوقات هم به دفترش می‌رفتیم. دفتر او همیشه خالی بود و یک اتاقش را مبله کرده بود. البته من هم به عنوان همسرش معرفی می‌کرد و خیلی جاها من را به عنوان همسرش می‌شناسند.

* خودش به شما گفت متاهل است یا خودتان متوجه شدید؟
-درست ۵ روز پس از دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی بود که گفت همسر دارد.

* خوب آن زمان چرا اقدامی نکردید؟
-با او برخورد بدی کردم. آن زمان تصمیم گرفتم که بی دردسر و بی‌سر و صدا ترکش کنم و بروم دنبال زندگی خودم. ولی نگذاشت. او باز هم مرا با چرب زبانی فریب داد. می‌گفت بمون برای من مثل بارون واسه جنگل یا موندنت خواسته تو نیست و نیاز منه و... گفت که این کار را با تو کردم که با من بمانی. اگر من این مسائل را از همان ابتدا با تو درمیان می‌گذاشتم، تو تا لحظه طلاق من دست نگه نمی‌داشتی و می‌رفتی. نمی‌ماندی.

* پس بعد از اینکه متوجه شدی متاهل است، باز هم همان روال سابق را پیش گرفتی؟
-نه. خیلی تلاش کردم که تکلیف این ماجرا را روشن کند. تااینکه او تهدید کرد که از من سفته دارد.

* یعنی دیگر حاضر به سازش با او نشدی؟
-اول خیلی تلاش کردم. ولی اواسطش دیگر این ماجرا برای خود من هم عادی شده بود. در شرایطی بودم که می‌گفتم ایراد ندارد، حتی با زن و بچه فقط بیاید و من را عقد کند و اسمش در شناسنامه‌ام بیاید تا آبروی رفته‌ام را بخرم. فوقش بعدا می‌گفتم او زن داشته و من نمی‌دانستم و بعد از اینکه فهمیده‌ام، جدا شده‌ام. آخرهایش به این مرحله رسیده بودم.

* ضمانت وام چه شد؟
-با هزار بدبختی وام را تسویه کرد اما سفته‌های من را نگه داشت و آنها را پس نداد. هنوز هم که هنوز است دستش است. چهارشنبه سوری سال گذشته بود که او من را مجبور کرد به مادرم بگویم که زنگ بزند و برای شام او و خانواده‌اش را دعوت کند تا به خانه‌مان بیایند.

* پدر و مادرت از رابطه تو با این فرد خبر داشتند؟
-نه. فکر می‌کردند ارتباط دوستانه‌ و نوعی همکاری بین ما وجود دارد. چون من در یک جایی تدریس زبان می‌کردم که اتفاقا او هم همان‌جا کلاس‌های فن بیان داشت. مادرم هم با اکراه تماس گرفت و آنها را دعوت کرد. در حقیقت او می‌خواست من یک جورهایی مطمئن شوم که رابطه خوبی با همسرش ندارد و می‌خواهد طلاقش بدهد.

* خوب تو متوجه این نکته شدی؟
-آنها رابطه خیلی معمولی با هم داشتند و من هم متوجه اختلافی بین آنها نشدم. البته در ادامه من رابطه کج دار و مریزی داشتم تا فقط بتوانم سفته‌هایم را از او بگیرم.

* چون موفق به گرفتن سفته‌هایت نشدی، اقدام به طرح شکایت کردی؟
-نه. سال ۸۹ برای اولین بار از او شکایت کردم. برای اینکه این آقا را با یک خانم دیگر در فرودگاه مهرآباد دیدم. مهر سال ۸۹ که اصفهان بودم، تلفن‌های مشکوک یک خانم را احساس می‌کردم که وقتی از او می‌پرسیدم، می‌گفت خواهرم است. تا اینکه در بهمن سال ۸۹ در فرودگاه مهرآباد وقت مسافرت رفتن با هم آنها را دیدم.

* وقتی آنها را دیدی چه عکس العملی نشان دادی؟
-با هم درگیر شدیم. کار به زد و خورد کشید. آن خانم فرار کرد و او هم به مسافرت نرفت.

* شما از کجا متوجه شدید که آنها با هم قصد دارند به سفر بروند؟
-برای اینکه او گواهینامه نداشت. هرجا می‌خواست برود، من او را می‌بردم. آن روز او به من پیامک داد که برای اجرای برنامه به مسافرت می‌روم. من تعجب کردم. چون هر وقت برای اجرای برنامه می‌رفت، من شب قبل برایش چمدانی پر از میوه، شیرینی و تنقلات می‌بستم تا با خود ببرد. از این کار او تعجب کردم و همین موضوع باعث شد تا به سرعت به فرودگاه بروم. وقتی رفتم او را دیدم که با این خانم گوشه‌ای نشسته‌اند و همان جا کار به کتک‌کاری کشید. به او گفتم تو همسرت بود، این بلا را هم سر من آوردی که با تو بمانم. پس این خانم دیگر کیست؟ او هم پاسخ داد که این زن دو سال قبل‌تر از تو بوده است.

* شما این ماجرا را در دادگاه هم عنوان کرده‌اید؟
-بله.

* این خانم هم به دادگاه احضار شده‌ تا رابطه‌اش با این فرد را تائید یا تکذیب کند؟
-متاسفانه خیر. اما بالاخره در روز رسیدگی به شکایت بی اساس این خانم از من به اتهام مزاحم تلفنی حتما ایشان را خواهم دید و مطالب را باز خواهیم کرد.

* خوب این رابطه چرا بعد از دعوا و کتک‌کاری باز هم ادامه پیدا کرد؟
-من ابتدا او را تهدید کردم که تمام وقایع را به همسرت می‌گویم. او از ترسش سریع به خانه رفته بود و به خانمش گفته بود که دختری هست که مدام مزاحم من می‌شود و عاشق من است و مدام برایم مزاحمت ایجاد می‌کند و وصله به من می‌چسباند. من خانه بودم. ساعت ۶ بعد از ظهر بود که زنگ خانه‌مان را زدند. دیدم همسر این آقاست و جلوی همسایه‌ها داد و بی‌داد کرد و آبروریزی راه انداخت. او مدام به پدرم می‌گفت دختر تو مزاحم زندگی ما می‌شود. این خانم تا جایی که می‌توانست من را کتک زد. دندانم را شکست، انگشتم را هم شکست. همسایه‌ها با پلیس تماس گرفتند و ما شکایت کردیم و پرونده به دادسرا رفت. در آن مقطع این مجری به دست و پای ما افتاد و التماس می‌کرد که رضایت بدهیم. پدرم هم به خاطر فرزندان این آقا رضایت داد.

* خانواده‌ات آن موقع در جریان بودند؟
-آن موقع بود که تازه به بخش‌هایی از رابطه ما پی بردند.

* زمانی که رضایت دادی سفته‌هایت را پس نگرفتی؟ حداقل با این شرط جلو بروی و بعد از گرفتن آنها ماجرا را فیصله بدهی؟
-راستش آن موقع اصلا بحث سفته‌ها مطرح نشد. ولی باز هم به من وعده و وعید داد. گفت من تو را عقد می‌کنم و این آبروریزی را جمع می‌کنم. با این وعده‌ها دوباره من را معلق نگه داشت. این رابطه به امیدی که روزی او مرا عقد می‌کند، ادامه داشت و دائم هم مرا همسر خود می‌دانست. تا اینکه متوجه شدم این آقا همچنان با این خانم که نفر سوم به حساب می‌آمد، رابطه بسیار نزدیکی دارد.

* پس رابطه با نفر سوم منجر به شکایت شما شد؟
-دلایل متعددی دارد. یک اینکه این آقا شماره تلفن دختر عمه و همسر برادرم را از گوشی من برداشته و با او تماس گرفته و گفته که من برای این آقا مزاحمت ایجاد می‌کنم. همش سر کوچه‌شان ایستاده‌ام. دوم اینکه خانم سومی که با این مجری ارتباط دارد، برای من احضاریه فرستاده و از من به جرم مزاحمت تلفنی از طریق تلفن‌ عمومی‌های سطح شهر و تهدید با سلاح گرم شکایت کرده است. در حالی که این زن اصلا من را نمی‌شناخت و تنها کسی که می‌توانست از من اطلاعی به این زن داده باشد، همین مجری معروف بود. تلفن‌های پدر و برادران این زن نیز به خانواده ما یکی دیگر از دلایل است. همین موارد باعث شد تا به سیم آخر بزنم و فکر ۴۰ میلیون سفته را از ذهنم بیرون کنم و از این آقا شکایت کنم. شکایت سال ۸۹ را به زور پس گرفت ولی این شکایت دیگر رضایتی ندارد و تا آخر ایستاده‌ام. دلیلش هم شکایت این خانم از من بود. در حال حاضر هم وثیقه ۵۰ میلیون تومانی برایش صادر شده است. او به جای اینکه از من عذرخواهی کند، مرا تهدید می‌کند و به عناوین مختلف از من شکایت می‌کند. من تا به حال سکوت کرده بودم و بعد از ۵ ماه با توجه به انتشار اخبار دروغ در رسانه‌های مختلف اقدام به مصاحبه کردم. این فرد چون مدام از من شکایت می‌کرد، پدرم به عنوان ولی قانونی‌ام شکایت کرده است.

* پدر و مادرت چه زمانی از آنچه برای تو اتفاق افتاده آگاه شدند؟
-مادرم از ابعاد این پرونده و عمق آن اطلاعی ندارد ولی پدرم به طور کامل در جریان ماجرا است.

* واکنش پدرت پس از شنیدن حقیقت ماجرا چه بود؟
-خوشبختانه پدرم خیلی خوب با من رفتار کرد. او در تمام این مدت پشتوانه من بود.البته از لحاظ روحی و روانی تحت فشارهای بسیاری هستم. وقتی به آنچه که بر من گذشت فکر می‌کنم، عذاب می‌کشم اما این بار پای ماجرا ایستاده‌ام و با توجه به مدارکی که در دست دارم امیدوارم به زودی به نتیجه برسم.

* اما این مجری همچنان زنده برنامه دارد، با توجه به حساسیت‌های حراست سازمان صداوسیما به نظر می‌رسد که این مجری با توجه به چنین شرایطی ممنوع‌التصویر شود، کما اینکه داشته‌ایم مجریانی که به خاطر استفاده از کلمات و ادبیات خاصی در تلویزیون ممنوع‌التصویر شده‌اند، چه رسد به پرونده‌هایی نظیر این.
-من نمی‌دانم که تصمیمات تلویزیون بر چه اساسی گرفته می‌شود، شاید برخی مدیران تلویزیون قصد دارند از این طریق و به طور غیر مستقیم بر روند پرونده تاثیر بگذارند. اما حال که حکم دادگاخ صادر شده است ،انتظار داریم تصمیم قاطع تری در این رابطه گرفته شود.

* یعنی وقتی مطمئن شدید که دیگر ازدواجی صورت نخواهد گرفت، در شکایت و پیگیری آن مصمم شدید؟
-من امید به ازدواج داشتم، ولی وقتی متوجه شدم که این آقا با خانم سوم رابطه نزدیکی دارد و به همین زودی‌ها می‌خواهد با او ازدواج کند، ناامید شدم و پای شکایتم هم ایستاده‌ام.

* الان چه حسی داری؟
-فکر می‌کنم که تمام اقدامات این فرد از روی حساب و کتاب بود و از پیش می‌دانست که دارد چکار می‌کند.

* اگر زمان به عقب برگردد، چه می کنید؟
-قطعا دیگر این ماجرا تکرار نخواهد شد. آن موقع احساسی برخورد کردم.

* اما در بعضی از سایتها نوشته بودند که شما رضایت دادی و این مجری تبرئه شده است؟!
اصلا اینطور نیست. متاسفانه پرونده شکایت من از این مجری همزمان با شکایت رسانه ای دیگری از این مجری بود که در دادگاه فرهنگ و رسانه بررسی میشد که شنیده ام بسته شده است. این مجری هم که انگشت تردید زیادی را رو به خود دیده بود از این مطلب سو استفاده کرده و با یکی از خبرگزاریها مصاحبه کرده بود. در صورتیکه من هیچگاه از شکایت خود صرف نظر نکرده بودم. و بیشتر قصد جو سازی داشت این اقا.

* بر طبق رای صدره دادگاه کیفری استان این مجری به ۸۰ ضربه شلاق محکوم شده. نظر شما چیست ؟ایا امکان رضایت از جانب شما هست ؟
خیر ! تحت هیچ شرایط رضایت نخواهم داد. اول به خاطر توهین‌هایی که این فرز و همسرش به من و خانواده‌ام کردند و بعد به خاطر تهمتهای مختلفی که به من زده است و من نسبت به این حکم اعتراض دارم و احساس می‌کنم مماشاتی در این پرونده صورت گرفته است. چون با وجود مدارکی که من به دادگاه ارائه دادم حکم بسیار سبکی برای ایشان صادر شده است. البته هنوز به شکایت پدر من بر علیه این مجری رسیدگی نشده. من از حکم صادره دادگاه کیفری استان راضی نیستم و حتما اعتراض خواهم داد.

* حرف آخر؟
-برخی موارد با من برخوردهایی شد که از این فرد اسم برده‌ام، اما من هیچ حرفی نزده‌ام و نامی هم نبرده‌ام. اگر اخباری منتشر شده و در آن تاکید شده که مجری معروف تلویزیون است، به من ربطی ندارد. چون او شغلش این بود و من در این باره جایی اظهار نظر نکرده‌ام. قصد هم نداشته‌ام صداوسیما زیر سوال برود. خلاف این آدم ربطی به صداوسیما ندارد.

۲۵
داغ کنید

مرجع :سايت عصرخبر
 
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۶:۴۱:۲۹
آقای صدا سیما ، خانم رجا نیوز ( چون خیلی خاله زنکیه ) کشتین خودتون رو با فساد B.B.C توسط مجریش( که اخراجش کردن ) . الان کجائین ؟ (18114)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۹:۵۷:۲۲
صدا و سیما مشکلی که با BBC داشته کارشون نبوده؛ ناتوانی‌شون در ماستمالیزاسیون بوده!!! (18234)
 
حق پو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۱-۰۱ ۰۹:۲۸:۳۰
حالا اگه مردین بیاین خودتون رو درست کنین (199795)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۰:۰۰:۱۶
1.دوست عزيز من هم از بعضيها بدم مياد ولي اين مسئله را سياسي نكن. مثل بعضيها كه از همه چيز استفاده مي‌كنند كه به مقاصد سياسي خودشون برسند. صرف اين كه ما ديدگاه سياسيمون با كسي متفاوت هست و يا اينكه اون رو رياكار و دروغگو ميدونمي نميتونه براي محكوم كردن او كافي باشه.
2. خبردار شدن از اينكه آقاي ... زن داره خيلي كار ساده‌اي بود و اون آقا با توجه به شهرتش به راحتي نمي‌تونست كسي رو به عنوان همسرش معرفي كنه اين خانم گويا در 50 سال پيش زندگي مي كرده كه نتونسته اطلاعاتي از آقاي ... به دست بياره
3. اضافه بر اون اينكه هرجاي داستان رو كه بگيري مي‌فهمي كه داستان سرا يا خيلي ساده بوده و يا ما رو ساده حساب كرده. 4. اگر كسي تنش نخواره به اين سادگي گول نمي‌خوره.
5. اين خانم به قول خودش اتفاقا همون جايي كه درس زبان ميگفته اقا هم كلاس فن بيان داشته خوب شايد از همون جا با هم آشنا شده باشند نه صحراي عرفات و شايد اين خانم براي آقا دام پهن كرده نه آقا براي خانم
6. اين آقا و خانم قبلا هم ديگه را مي‌شناختند وگرنه كسي كه عاشق صداي كسي نمي‌شه اون هم به اين راحتي مگه دختر قحطه؟
7. اين خانم كه قبل از سفر آقا برايش تنقلات آماده مي‌كرده و چند سفر با او به اصفهان و مشهد و غيره رفته دل داده و قلوه گرفته و اونقدر آقا رو مي‌خواسته كه به خاطرش تو فرودگاه دعوا كرده و به اميد ازدواج تن به رابطه داده و اين قدر نفهميده كه وقتي كسي با كسي به اين راحتي رابطه برقرار كرد ديگه به فكر ازدواج نيست؛ اينچنين خانمي فكر نمي كنه كه اشتباه از خودش بوده؟ و واقعا خودش هم گنهكاره؟ (18236)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۰۹:۴۹:۱۱
حالا چون خانم احساسی بوده باید این آقا با این ادعا ازش سوء استفاده کنه؟
یکم انصاف و غیرت داشته باشین (18484)
 
عبدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۲:۵۵:۲۹
خیلی برام جالب بود خواندن این کامنت زیرا تقریبا ان مواردی را که من در ذهن داشتم ایشان به ان اشاره کرده...(نه اینکه بخواهم از این اقا دفاع کنم در هر صورت کار ایشان به هیچ وجه قابل دفاع نیست)ولی از دست این خانم بسیار عصبانی شدم زیرا گمان کرده ما گوشهایمان دراز است و این حرفها را زده. (18560)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۰۹:۳۱:۵۲
]چقدر سطحي، بي انصاف، و كهنه فكر ميكني (18852)
 
مرید نیازی
۱۳۹۱-۱۰-۱۹ ۱۵:۰۸:۵۵
توضیحاتتون چیزی شبیه سفسطه هست ... هضم این مسئله که مجری یک برنامه دینی دست به این کار زنده برای صدا و سیما خیلی سنگینه... بسیاری از مخاطبانش رو از دست خواهد داد و اعتماد مردم سلب میشه ... ...... (19277)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۳:۴۹:۰۱
اقای محترم این ماجرا چه ربطی به دین داره ؟ (194544)
 
امیر
United States
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۲۳:۲۰:۰۸
سلام دوستان
از اینکه این دختر سادگی کرده و با اندازه سادگی و یا هر صفت دیگر مقصر است شکی نیست.
ولی دوست عزیز دفاع شما از این اقا که همه چیز را متوجه دختر میکنی درست نیست این مجری محترم بیش از این مجرم و مقصر است هم مقصر به خاطر زندگی فردی و هم اجتماعی .
در اخر ایا اگر به جای این دختر دختر خودما بوده است همین نظر را داشتیم.. (20521)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۷:۲۵:۰۸
ازخود می پرسم درچه کشوری زندگی می کنم؟ آیا این ایران است؟؟؟ خدایا عاقبت ما را ختم به خیر کن. (18119)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۷:۳۸:۴۸
....اره دیگه یکی مثل فرزاد حسنی میاد انتقاد میکنه،ممنوع التصویرش میکنن.حالا این مجری میاد هم چین کاری میکنه فقط 80 ضربه شلاق داره و برنامه زنده هم اجرا میکنه.واقعا ک... (18121)
 
ایران زمین
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۷:۵۲:۳۰
حالا این مجری مشهور کی هست؟؟ خیلی دلم میخواد بدونم کیه!! یعنی کی ممکنه باشه!!؟ (18122)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۰:۳۵:۵۳
یک سرچی تو اینترنت بکن میفهمی (18150)
 
مهدی
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۸:۰۹:۵۶
فقط پشت سر خارجیا حرف می زنیم اینم از کشور خودمون (18127)
 
امیر حسین وکیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۸:۱۲:۴۰
با سلام.باتوجه ب اینکه مطالب خانوم بسیار واضح بودن که ایشان دارند داستان میگویند نه واقعیت و متاسفانه در کشور ما در چنین مواردی اکثرا حق را به خانوم ها میدهند بسیار اشتباه قضادت شده است.اگر این خانوم بگونه ای ک می فرمایند دیندارو تحصیل کرده هستندپس چگونه فریب خوردند!!اگر اهل این گونه کار ها نیستند چگونه حاضر شده اند ک شبی را با نامحرم در مکانی سر کنند.و بسیاری اگرهای دیگر ازین دست...پس پر واضح است ک پاپوشی برای این مجری ناشناس درست شده است..خدا به خیر کند (18128)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۲:۲۳:۲۷
آقای وکیل بهرحال اینجا ایران است کشوری مردسالار و هرچیزی امکانپذیر بویژه آنکه چنین شرایطی هم باشد و البته بسیار تعجب برانگیز که یک دختر خانمی با این خانواده، عقیده و آگاهی تا این حد ساده لوحانه و احمقانه گول بخورد وقطعا" با مستندات واستدلال دادگاه باید رای صادر نماید نه ما!!
اتفاقا این مجری با دو جرم اساسی دارد از شغلش سوء استفاده کرده و صدالبته طبق معمول دین ملعبه دست شد وبدنام!! و از اینها نباید براحتی گذشت. (18165)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۰:۴۸:۰۸
از نظر قاونی این خانم و آقا هردو مجرم هستن ! اما چرا خانم محکوم نشده !!!!! (18204)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۳:۲۴:۵۱
گر حکم شود که مست گیرند ، در شهر هر آنکه هست گیرند (18585)
 
ناشناس
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۸:۲۴:۳۸
متاسفانه این تنها چشمه کوچکی است از خیانتهایی که به عناوین مختلف با نام بچه مسلمان و فرد معتقد و پایبند دین اتفاق می افتد آنهم توسط افرادی که انتظار می رود بتوانند الگویی مناسب برای جوانان باشد . نمونه دیگرش مداح معروف .... که فیلمش دست بدست همه جا می گشت و چه زود همه چیز فراموش شد و او دوباره به کار قبلی اش بازگشت آنهم مداحی برای سرور و سالار شهیدان امام حسین ( ع ) و حضرت ابو لفضل العباس وافسوس و صد افسوس که بر ما چه می گذرد . خدا آخر عاقبت مان را ختم بخیر کند . (18130)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۸:۵۵:۴۴
این نوع مسائل در افراد مشهور وذی نفوذ زیاد است ولی متاسفانه فقط به فساد در کشورهای غربی تمرکز می شود در حالیکه حتی صیغه برای افراد متاهل توجیه پذیر نیست (18133)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۹:۰۲:۳۹
چرا کار خلاف این آدم ربطی به صدا و سیما نداره؟
اتفاقاً خیلی ربط داره
باید بدونیم کسی که میاد سحر ماه رمضان شبکه یک الکی گریه میکنه و خدا خدا میکنه چه کاره هست!
با این وضع انتظار داریم امام زمان ظهور کنه....
پناه بر خدا... (18134)
 
هوران
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۹:۰۶:۲۰
اقا بگيد اين مجري كيه ؟ من هرچي فكر ميكنم نميفهمم كيه.ولي 80 ضربه شلاق براي يه همچين ادم هوس بازي خيلي كمه. (18135)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۹:۲۵:۱۴
اول اینکه معلوم شد خوداین خانم هم میل به این خلاف شرع داشته است بعداتفاقا باید صداوسیما هم محاکمه شودچطوراین خانم میگویداین افتضاح ربطی به تلویزیون ندارد؟حتماربط دارد......... (18137)
 
حسین
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۹:۳۸:۴۳
اشتباه یک نفر عوضی وهوسران را نباید به پای همه مجموعه حساب کرد (18139)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۹:۵۶:۰۷
اما یک "همه‌ای" داریم که هم‌دل هستند گاهی!!! آنوقت چه؟
تازه BBC رو هم هو می‌کنند، اما ... (18233)
 
خواهرانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۱ ۲۰:۵۹:۰۹
همه حرفها درست ولی خداییش بی بی سی که دشمنیش با ما معلومه هو شدن هم داره (19941)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۹:۴۰:۰۰
شیطان همه جا در کمین است حتی در صحرای عرفات (18140)
 
mohamad
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۰:۰۵:۳۴
یاد سحرای ماه رمضون افتادم... (18142)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۰:۰۶:۴۵
این موضوع نشان میدهد که افراد رو از ظاهرشون نمیشه شناخت. چه بسا گرگی هستند ذر لباس میش . قطعا این مجری مشکل روانی جنسی داره که باید دادگاه اونرو برای درمان تحت نظر داشته باشه. ضمنا این خانم هم مقصر که بذون ضایطه و رعایت حقوق شرعی و قانونی اینکاررو کرده. مع الوصف حکم دادگاه خیلی ضعيف بود (18144)
 
shiva
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۰:۴۹:۱۸
چرا اسمشو نمیگن!!!!!!
این جور آدما باید آبرشون بره
ازبس ابرو داری کردین اینطوری شده دیگه................ (18154)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۱:۱۲:۰۸
هر انسان عاقلی با شنیدن این ماجرا متوجه می شود که این خانم داستان بافی می کند. ما منکر فساد خیانت این اقا به خانواده اش تیستیم ولی باید دید هدف این خانم از این افشاگری چیست و آیا واقعا نا دانسته با یک مرد متاهل رابطه بر قرار کرده و خانواده ای را ویران کرده است. جرم این خانم کمتر از این مجری نیست. (18157)
 
۱۳۹۲-۰۳-۰۷ ۱۱:۱۱:۵۸
ف ج قصد کلاهبرداری از این خانم رو داشته و خانم قصد ازدواج. کجای این دو نیت با هم برابر است ؟ (58854)
 
دختر
۱۳۹۲-۰۵-۱۰ ۰۶:۲۱:۱۱
جالبه که آقایان چون جنس خودشون رو خوب می شناسن به نظرشون این کلاهبرداری خیلی واضح میاد و دختره رو ساده لوح یا احمق یا شیاد می دونن. در ذهن یه دختر این اتفاق کاملا ممکنه. من منکر کار زشت دختر نیستم. بله ایشون هم مایل بوده اما جریان اینجا حقه بازیه. . . (101250)
 
سینا از شیراز
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۰:۲۶:۵۷
جرم خانم بیشتر از مجری حالا هم با وقاحت ماجرا را تعریف می کنه! (18197)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۱:۴۲:۴۵
ظاهرا همه اولش با نام دین خوب فریب می خورند (18212)
 
عباس
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۲:۰۴:۴۹
چشمت کور ، اونوقت که جیک جیک مستونت بود ، فکر زمستونت نبود . (18213)
 
۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۳:۵۱:۴۸
واقعا بی انصافی (36145)
 
شرمنده
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۷:۵۹:۱۴
من مطمئن هستم که اگر یک فرد معمولی این کار را کرده بود حکم اعدام به علت زنا برایش صادر می شد . .......... (18218)
 
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۸:۲۷:۲۴
دختري كه اينگونه با كسي كه نميشناسه بره مسافرت هر بلايي كه سرش بياد بايد صداشو درنياره. تو فرهنگ ما اين چيزا جايي نداره. (18222)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۸:۴۱:۰۹
تا زن نخواهد مرد کاری نمی تواند بکند. مقصر دختره ست دوم این که نوشته گزارش کاملا ساختگیه (18224)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۰:۰۷:۰۰
گر مسلمانی از این است که حافظ دارد
وای اگر از پس امروز بود فردایی (18240)
 
ابراهیم
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۱:۱۴:۲۶
من در این قضیه نه اینکه بخواهم از ان اقای محترم مجری دفاع نمایم ولی 80 درصد مقصر را ان خانم که دنیا دیده و احساس مینمایم خودش هم در ارتکاب این مورد بسیار مقصر میباشد ولی میماند ان مجری که اگر صاذقانه بخواهیم چون ایشان از امکانات شغلی که در سیما داشته سوئ استفاده نموده .......... این خانم هم باز تکرار مینمایم نه بزور ونه تجاوزی که خود ایشان در ان نقش بسزایی داشته اند خودشان هم باید طبق قانون با ایشان رفتارشود کمی واقع بین باشیم و کدام مرد را تنها با یک خانم در یک اطاق بگذاریم ایا مثال پنبه واتش را فراموش نموده اید بهر حال این خانم از اطلاعات و سواد و عقل خوبی برخوردار بود ه اند وجامعه ما اگر مردی هم بطور مثال عرض مینمایم توسط خانمی گول خورد فقط مقصر مر را میدانند. (18258)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۱:۵۲:۱۸
تقصیر دخترست اون اومد بالا سرش اون چرا مقاومت نکرد اون اونو از رو خودش مینداخت کنار بعدشم میرفت .چون این کارو نکرد معلومه که خودشم دوست داره (18263)
 
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۱:۵۸:۴۷
بهتر است یک طرفه قضاوت نکنیم . مقصر اصلی را همین دختر خانم می دانم . زیرا این دختران در ابتدا فقط به این فکر می کنند که عاشق یک فرد مشهوری شده اند و به هر طریقی می خواهند با او دوست شوند . این در مورد هنرپیشه ها ، خواننده ها و فوتبالیستها از همه بیشتر است. وقتی خود را به اب و اتش می زنند و به مقصود می رسند بعد از مدتی تازه متوجه می شوند که اینها پاک و سالم و بی گناه بودند و انها دیو و افعی. (18266)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۰:۰۹
در اینکه خانم هم مقصر بوده، شکی نیست؛ ولی می دانید كار این مجری معروف که اتفاقا برنامه های مذهبی هم اجرا می کنه، چه صدمه و خسارتی به اعتماد عمومی وارد می کنه؟!............... اما مردم چگونه می توانند به چهره های هنری و فرهنگی و ورزشی و سایر مشاهیر اعتماد کنند!؟ به همین علت در تمام دنیا بیشترین مجازاتی که افراد مشهور بابت این نوع جرایم متحمل می شوند؛ رسوایی و از دست دادن اعتباریه که از طریق امکانات دولتی - در اینجا تلوزیون - یا عمومی کسب کردند. و الا کم کم مردم عادی به تمام افراد معروف و مشهور به دیده تردید و "این کاره بودن" نگاه می کنند. ولی از همه اینها گذشته چرا تلوزیون شماره موبایل یه مجری را اعلام می کنه تا مردم را تشویق به "سفارش دادن دعا" کنه؛ امان از زمانیکه "خرافه پرستی و سود جویی" با هم تلفیق بشوند!؟ (18271)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۱:۱۱
جالبه میگه من تا حالا با هیچ سایت و روزنامه ای مصاحبه نداشتم ولی بعد کمابیش همون مطالب ابراز شده توسط سایتهارو میگه
یعنی چطور میشه شباهت معنا پیدا میشه؟؟؟؟؟؟ (18272)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۹:۳۰
چرا صدا و سیما تلفن همراه مجری را زیرنویس کرد؟ چرا این خانم محکوم نشد؟ (18277)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۴:۲۵:۳۲
دوستان مشکل ریشه ایه توی جامعه ما!!! بیایم با این اتفاقات به خودمون بیایم!! چرا چنین آقایی باید به فکر رابطه با کسی دیگه بیفته!!..................زنگ خطر......... (18299)
 
مماشات
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۴:۲۷:۳۴
با توجه به متن و جریان اتفاق اگر این ماجرا آنطور که این خانم بیان میدارند باشد: 1 این خانم اصلا خانواده آگاه ی ندارد 2 - این خانم از لحاظ عقل وهوش در سطح پایین هست نمی دانم چطوری دانشگاه رفته .
3- اون آقا از این خانم بهتر است چون خانم ها معمولا به این راحتی خودشان را نمی سپارند .
4- اصلا ارزش آن را نداشت که رسانه ای نمایند این خانم کینه دارد
5- اگر ادم عاقلی بود همان روز اول در فرودگاه حسابش را پاک می کرد با یک نیروی انتظامی ویا بهزیستی و جای امنی مشاوره می کرد و می گفت پول برای رفتن به خانه ندارد
6- از همه مهمتر اینکه در شهر کیش یک پیر زن مومن وجود نداشت تا از این خانم یک شب نگهداری کند
7- این خانم کلا مقصر است و در جامعه بدی را تقویت می نماید . اگر کسی متن رت خوب بخواند دیوانه می شود که یک خانواده تحصیل کرده از کسی دعوت به شام نماید که نمی شناسد وای برما و جامعه ما


بجای نوشتن این سرگذشت سراسر ننگین از مشاهیر مان می نوشتید (18300)
 
hoseyn
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۶:۳۷:۵۳
اول از همه صداوسیما مقصر است که به جای شماره عمومی برنامه شماره شخصی مجری را زیرنویس کرده بعد خود مجری مقصر است که آدم هوسبازی بوده و در نهایت مقصر اصلی خود دختر است که با او به شهر دیگری رفته و با او به خانه رفته و راضی به هر کاری شده اگر دختر عاقل بود کار به اینجا نمیکشید. (18324)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۲۳:۱۲:۲۳
راستی آقا حسین، صاحب خونه هم مقصر بوده که بدون داشتن مدرک محرمیت(شناسنامه و عقدنامه و...) به اونا مکان داده!!!! (18417)
 
کریم
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۸:۱۹:۰۰
همه که پسر پیغمبر نیستند بعضی ادمها ازموفعیت شغلی و کاری خود سوء استفاده می کنند باید قانون با اینگونه ادمها خیلی خیلی محکمتر برخورد شود. (18345)
 
عبدالله خاکی گنابادی
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۹:۴۰:۳۰
سلام داستان زیبایی بود به نظرم در کیش و هر کوی و برنی پلیس هست این خانم می تونسته به پلیس مراجعه کنه به نظرم کمی مجهول است . ممنون از این عشق پاکتت (18360)
 
هادی
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۲۳:۲۷:۱۸
اصل ماجرا را خدا می داند . (18418)
 
جوانمرد
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۰۱:۲۷:۲۲
فقط ميتونم بگم.امان از تزوير.يادحرف مختاطرافتادم.تزويرسکه ايست دورو که يک طرفش. نقش خدا و طرف ديگرش نقش ابليس است (18435)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۰۶:۳۲:۰۱
چرا بعضی فکر می کنند مجری با آدمای معمولی فرق دارد ؟ به نظر من بیشتر مشکل انجاست که مرد هوس بازه و متاهل و اینکه به این خانم از اول دروغ گفته و البته مشکل دیگه این بوده که این خانم در هر صورتی بدش نمیامده با این آقا در ارتباط باشه . در مجموع به نظر من موضوع شگفت و مهمی نیست . این فقط یکی از لو رفته هاست ...!! (18447)
 
حسن
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۲:۰۵:۴۳
اینا همش داستانه من با این مجری از نزدیک برخورد داشتم و دارم و یه جورایی باهم نسبت داریم شما مثل من اون و نمیشناسین راویان داستان از روی حسادت این داستان هارو ساختن که خرابش کنن فقط خدابهشون رحم کنه که خواستن آبروی یه مومن و ببرن این بنده خدا حتی تو عروسی نزدیک ترین افراد خانوادش هم شرکت نمیکنه یا اگرهم بخواد بیاد موقع صرف غذا میاد چه برسه که بخواد...
هیهـــــــــات (18528)
 
سلطان
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۲:۳۱:۴۰
ساده نباش برادرمن ازقدیم گفتن ازآن مترس که های وهوی دارد.ازآن بترس که سربه توی دارد.نمونش علی دایی چهره و تیپش غلط اندازه ولی برخلاف ظاهرش.باطنش بسیارپاک.وخودش بسیار آدم مذهبی ومعتقدیه.این انسان واقعیه که متزورنیس وازبیشتراکسایی که ادعای مسلمانی دارند .مسلمان تر وباایمان تره................. (18543)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۳:۰۶:۲۵
من که نگفتم کی بده کی خوب از اخلاقیات علی دایی هم خبر ندارم ولی علی کریمی رو بارها از نزدیک دیدم ومیدونم که خیلی آدم خوبیه من درباره چیزهایی که می دونم حرف می زنم نه چیزی که ازش بی اطلاعم توهم اگه مثل من اون و میشناختیش و از نزدیک دیده بودیش وبه خصوصیات اخلاقیش واقف بودی این حرف و نمیزدی (18569)
 
سلطان
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۴:۰۵:۰۰
............اگه تو ادعاداری اين آقارو می شناسی.منم ميتونم بگم اين خانم رو می شناسم و اين خانم عين حقيقت رو گفته (18607)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۲۰:۰۵:۵۹
تو داری رو باد هوا حرف میزنی اخوی همچین خانومی اصلا وجود خارجی نداره و لی من عین حقیقت و میگم (18718)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۰ ۱۷:۳۷:۲۵
پس معلوم تو هم که اشناشی ساده تر از اون دختری (214549)
 
مونا
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۲:۱۵:۱۶
من با حسن موافقم اینجور کارها از این مجری توانا ومومن تلوزیون که قاری و موذن هم هست برنمیاد.
آفتاب همیشه پشت ابر نمیمونه، خدا بهشون رحم کنه (18532)
 
جوانمرد2
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۲:۲۰:۰۶
هرچه بگندد نمکش می زنند.وای ازآن روز که بگندد نمک......... (18536)
 
امیر
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۲:۴۳:۴۴
نه دوستان من فک میکنم اصل موضوع چیز دیگه ای باشه مثلا همون بردن آبروی مومن!
بهتره با تامل و فکر بیشتری تصمیم بگیریم، زود قضاوت نکنیم، زود تصمیم نگیریم و هر حرفی رو باور نکنیم چون فردا ماهم باید جواب بدیم (18548)
 
arman
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۷:۰۷:۱۱
داستان گفته، پر از تناقضه حرفاش. به نظرتون داستانش با عقل جور در میاد ؟ یه بار دیگه با دقت و تحلیل بخونید ؟ (18674)
 
کیوان
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۹:۳۷:۴۲
داستان مبهمیست (18712)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۰۵:۱۰:۴۲
لطفا با این کلمات جمله بسازید: شهرت.هوس.گناه.صیغه.آبرو.پشیمانی (18819)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۰۸:۳۶:۵۷
بالاخره قاضی که الکی حکم صادر نکرده !؟ یعنی چه که هدف بردن آبروی مسلمان بوده !!!1
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها و قاضی صادر نکند حکمها (18841)
 
ح.ل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۱۰:۱۷:۱۴
هر کس از روی طعنه آبروی دیگری را ببرد نهایتاً خودش دچار آن می شود .
صدا وسیما طی سه ماهه اخیر گیر سه پیچ داده به رسوایی اخلاقی در رسانه های خارج اما یکی نیست بیاد خودشونو موعظه کنه. داداش شما که لالایی بلد بودی چرا خودت خوابت نمی یاد (18858)
 
س-ش
۱۳۹۱-۱۰-۱۹ ۱۸:۲۸:۱۷
مگر كارسياسي كرده كه بيرونش كننددراروپا اگر بود حتي اگر بالا ترينمقام هم داشت بدليل سو استفاده محكوم ميگرد (19323)
 
ازاده
۱۳۹۱-۱۰-۱۹ ۲۱:۴۷:۰۳
بعنوان یک خانم برای داشثن چنین هم جنسهایی شرمگین هسثم وچه تهی مغز که نتوانسته از شعورش استفاده کند تا مورد بازی مرد هوس بازی چون ایشان قرارنگیرد من فکر میکنم هر دختر ولنگ و وازی همین سرنوشت را داشته باشد (19375)
 
علیوگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۲۰ ۱۴:۵۹:۱۸
این خانم که با آب و تاب و بی پروا داره تعریف میکنه مشخصه که گرگ بارون دیده و چیزی نداره که از دست بده وگرنه اگه برا اولین دفعش بود در رسانه ای کردن اون یه تصمیم دیگه ای میگرفت،احتمالا خودش که چیزی نداره که ازدست بده ،با این اطلاعات احتمالا در پی لکه دارکردن کسی دیگه است، این روزها و همیشه اینجودر بوده که آدما با گفته خراب میشن تا با عملکردی،به هرحال اون بنده خدا هرکی هست نمیدونم،با این گفته ها آسیب حیثیتی میبینه , در این شرایط اگه کسی زیرسوال قرارگرفت صدا و سیما بایستی ایشون را تا معلوم شدن ماجرا ممنوع التصویر کنه که ظاهرا"این کارو کرده . نکته آخراینکه خداوند آخروعاقبت همه رو ختم بخیرکنه و از شرشیطون محافظت نماید انشاا..0 (19594)
 
مهرداد
۱۳۹۱-۱۰-۲۱ ۱۴:۱۸:۱۰
اگر یک درصد این داستان هم واقعی باشد . که ظاهرا مقداریش صحیح بوده که دادگاه او را محکوم کرده ، واقعا فاجعه ای است که من نمی دانم چگونه آن را درک و هضم کنم . (19855)
 
سیمین
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۰۰:۲۷:۰۸
راه تحقیق و پرس وجو درمورد اینکه آیا اقای مجری زن داره یا نه که باز بود
خانم گوششون و چشمشون رو بستن و منتظر بودن آقای مجری زندگی گذشته شونو زودتر خلاص کنن و بیان زندگی جدید رو با ایشون شروع کنن
وای به حال این خانوم و تمام خانومهایی که چشم میدوزن به زندگی دیگران (19979)
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۱۶:۵۴:۰۷
فقط خواهشا از صداوسیما که این مجری را دیگر به برنامه های مذهبی مخصوصا ماه مبارک رمضان راه ندهند............... (20696)
 
اسفندیار
Latvia
۱۳۹۱-۱۱-۰۲ ۱۸:۱۴:۵۲
کشتین مردمو راهت اسمشو بگین دیگه تا مردم پشت سر این واون غیبت نکنند شما ظاهرا خوشتان میاد مردم را غرق گناه کنید . (22415)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۲۲:۵۲:۴۹
فرزاد جمشیدی (92231)
 
۱۳۹۱-۱۱-۰۳ ۰۸:۰۰:۲۸
دیگه بس کنید و قضیه رو کش ندهید (22553)
 
امیر
۱۳۹۱-۱۲-۱۱ ۰۲:۰۲:۰۵
باعرض سلام؛من خودم به عنوان ۱محقق که در رابطه با جوانان تحقیق میکنم وخود یکی از اعضای صدا وسیما هستم تمام اظهارات این خانم را قبول دارم و با دید صداقت به آن نگاه میکنم وقضاوت میکنم.زیرا این خانم به چند دلایلی خود را دراختیار این شخص گذاشته۱‏_از شخصیت ومعروف بودن که قابل اعتماد هست۲‏_این آقااز دین ومسائل احکام ابزاری استفاده کرده برای به نتیجه رسیدن ۳‏_مردها ازعشق چیزی نمیفهمند وخانم ها واقعا حاضرند به خاطر عشق هرکاری بکنند حتی دادن حیا وعفت وجسم (31662)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۵ ۱۵:۵۳:۲۲
ایراد نداره. شیطون گولش زده (41296)
 
۱۳۹۲-۰۲-۱۷ ۱۰:۱۲:۱۸
وقتی اسم این آقا رو سرچ کردم و عکسشو دیدم اصلا باورم نمیشد که ظاهر آدما این قدر فریبنده باشه (44780)
 
سحر
۱۳۹۲-۰۳-۱۲ ۱۹:۳۰:۴۷
به خدا این خانوم یه چیزایی میگه که به یه بچه بگی باور نمیکنه.خانوم عزیز چطور ممکنه که یه آدم از میون اون همه شماره فقط به شماره ی شما زنگ بزنه.دوما یه خانوم چرا باید با یه مرد غریبه پاشه بره یه شهر دیگه هرچندم مرد بهش قول ازدواج بده.سوما مگه این خانوم نمیدونسته که تو اون سوییت علاوه بر اون خانوم و اون آقا یه نفر سومی هم به اسم "شیطان" هستش.واقعا این خانوم این چچیزارو نمیدونسته.؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (63551)
 
نگار
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۲۳:۴۲:۵۱
وقتی واسه اقای مجری 80 ضربه شلاق بریده مطمن باشید که حتما چیزی بوده وگرنه صدا سیما و همه ی دست اندر کاران یه جوری قضیه رو راست و ریس میکردن پس نمیتونم بگم حرفای خانم دروغه. (67631)
 
livhki
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۰:۳۲:۱۲
خداوند آبروشونو در دنیاو آخرت از اینکه هست بیشتر ببره که دم از معنویت و عرفان میزنن و جوونارو به همه چیز بدبین میکنن. واقعا دیگه وقت ظهور امام زمانه!!! (67693)
 
ریحانه
Europe
۱۳۹۲-۰۳-۳۱ ۰۳:۰۴:۲۰
حالا که همه فهمیدن. من نمیدونستم فرزاد جمشیدی دختره رو اغفال کرده.. من با چنین آدمایی که از جمشیدی بالاتر بودن و چنین فکرایی داشتن برخورد کردم اما گول نخوردم.این خانوم راست میگه.مشابه این اتفاق برای خودم افتاد و طرفم یکی از اساتید برجسته ی دانشگاه تهران بود.. و همسر و فرزند داشت.دقیقا حرفای این خانوم،راجب فرزاد جمشیدی،حرفای این استاد هم بود.. اما خداروشکر من گول نخوردم.و وقتی همسر این استاد یواشکی بامن تماس گرفت و گریه کرد و گفت ما بچه داریم.شوکه شدم و با اون استاد برجسته ی دروغگو قطع ارتباط کردم.خداروشکر آسیبی بهم نرسید.دخترا نباید ساده باشن.. گول هیچکی رو نخورید... (80913)
 
علي دهقان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۹ ۱۲:۱۳:۳۷
با سلام
انسان هميشه در مقام امتحان قرار دارد و شيطان هم هيچگاه انسان را رها نمي كند
اي كاش همه ما از تقابل خود با شيطان اطلاع داشتيم .
به هر حال اتفاقي است كه افتاده ، بايد بزرگترها پا به ميدان گذاشته و جوري مسئله را ختم به خير نمايند .
چون اين خانم كه بي حرمت شده ديگر در جامعه و فاميل جايگاهي ندارد و بايد به فكر آينده او هم بود .
در هر صورت اي كاش ... (93191)
 
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۱ ۱۳:۲۵:۳۹
فکرنکنم چنین اتفاقی افتاده باشه شایدم باشه خدا میدونه
. (94756)
 
سوسن
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۱۰:۱۷:۱۲
بدبختی ما ها اینه وقتی یک نفر مشهور میشه دوست داریم از روی حسادت تخریبش کنیم.
از کجا معلوم این دختره اوونو اغفال نکرده باشه ؟!!!!!!!!!! (100263)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۶:۴۳:۱۶
آشنایی بنده با آقای جمشیدی در حد تماشای برنامه های ایشان است و از این جهت از ایشان شناخت کافی ندارم که نظر بدهم که ایشان چه جور شخصیه . اما یه ایده دارم . برنامه های ایشان را مقایسه کنید با برنامه های دیگه هم سنخ . مثلا با برنامه هایی که سحر 1392 پخش شد . همش داشتن مداحی نشون میدادن و یا یکی رو آورده بودن که چه چه بزنه . (البته غیر از کانال 3 که مستقیم نبود و کلا شکلش فرق میکرد )
نه اینکه بد باشد ، بلکه خوب بود اما این برنامه ها کجا و برنامه های آقای جمشیدی که فقط میگشت یه بهونه پیدا کنه و اسم یه عالمو ببره یا با یه عالم تماس بگیره . اینکه کسی به این فکر بیفته که تا آنجا که میشه از علما استفاده کنه که برنامه پر بار باشه فکر کوچکی نیست .
صاحب این فکر باید آدم متفکری باشد
باید بفکر این باشد که مردم از این برنامه یه چیزی یاد بگیرن
باید بفکر این باشد که مردم را بسمت عالم ببرد تا مردم عالم شوند .
هرچند بنده از آقای جمشیدی شناختی بیشتر از مجری ندارم و نمیتوان درباره کسی اینگونه نظر داد اما بعنوان سنگی در تاریکی این سوال برایم مطرح شد که آیا میشود آدمی که برنامه اش سرشار از علم و عالم بود چنین خلافی بکند . وقتی رمضان امسال جای خالی برنامه ایشان را دیدم ( نمیدانستم چرا ایشان نیست) کانال کانال میکردم که یک برنامه خوب پیدا کنم فهمیدم چقدر برنامه ایشان مفید بوده . وقتی میدیم شبکه یک ، یکساعت قبل از سحر که همه خوابن سخنرانی نشان میدهد و بقیه اش چیز دیگر است فهمیدم ارزش برنامه آقای جمشیدی را .
ما نیاز به مجری های با سواد و پر مطالعه داریم . بنظرم وزارت اطلاعات یه بررسی پرونده آقای جمشیدی را بکند و چنانچه ایشان گناهکار نبوده بگردد دنبال سرنخ یک تشکیلات ضد فرهنگی. (123336)
 
نیلوفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۳۰ ۱۵:۵۸:۰۰
ازاینکه حق باکدومشونه من حق روبه جمشیدی میدم چون اگه بخوایم تهمت بزنیم اون دنیا جوابشو بایدبدیم ..خیلی بااخلاص اجرامیکردبرنامرو..بعیدمیدونم همچین ادمی باشه مخصوصا اون قسمت حرفای این خانم که گفت یهو دیدم بالاسرمه؟؟واقعاخنده داره..اصلا چطورخانواده این خانم اجازه میدادن این با یه اقا بره مسافرت اونم بقول خودش ایرانگردی نه یک شهرچندتاشهر..ما این خانم رونمیشناسیم ونمیدونیم چی میگه وهدفش چیه ولی یه شناخت مختصرراجب این مجری داریم نباید فوری حق روبدیم به یه دختری که معلوم نیست ازکجا اومده وکیا شیرش کردن..ومهمترازهمه خانم جمشیدی که که باارامش کنارشوهرش نشسته وبه دوربین لبخندزده خدایی هیچ نگاه به ارامش این خانم تواین عکس انداختین ازهممون بهتراون شوهرشو میشناسه وقتی میگه دروغه و پاپوشه دیگه ماچیکاره ایم که جمشیدی رو متهم کنیم بدونین یه زن ایرانی پای مردش وسط بیادو بفهمه واقعا خیانت کرده حسودترین زن دنیاست به این راحتی کنارنمیادوگرنه اینکه یقین داشته باشه شوهرش اهل این برنامه هانیست... (174172)
 
نه سر پیاز نه ته پیاز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۰۱ ۱۴:۱۱:۰۴
دوستان این ماجرا را شنیدید خواندید اما تورا به مقدسات چون یقین ندارید برای کسی بازگو نکنید
اگر دین دارید
حتی اگر یقین هم داشتید باز هم دین ما به ما اجازه ی این کار را نداده (174629)
 
یاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۱۱ ۱۶:۴۴:۳۵
با توجه به تنقضات بسیاری که در حرفای این خانم دیده میشه به نظر میرسه برا این مجری توانمند پاپوش درست کرده اند. (210294)
 
 
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
*